לכל השחקנים

Danielle b3

New member
../images/Emo41.gif לכל השחקנים ../images/Emo41.gif

רציתי להגיד לכולכם שאתם נהדרים ! פשוט נ-פ-ל-א-י-ם ! שרון ---> את שחקנית מעולה ! יפה ! מוכשרת ! יונתן ---> מתה עלייך ! אתה שחקן מעולה ופשוט חתיך חבל"ז
ספיר ---> יפה,חמודה ומה לא... פשוט מושלמת ! אוהבת אותך
אלמה ---> את שחקנית מעולה
יש לך כישרון
את גם יפה וגם חמודה
רועי --> אין לי מילים
אתה תותח . פשוט גדול . איזה מותק ! מיכאלה --> למרות שאת לא נכנסת הרבה לפורום רציתי להגיד לך שאת ממש יפה וממש מוכשרת ! אדם ---> חתיך עולמי ! מושלם ! שחקן נהדר !!!! גור ---> חמוד , מוכשר , יש לך כישרון ואתה מנצל אותו! כל הכבוד לך ! קראתי את הרשימה הארוכה של ההפקות שהשתתפת בהם! כל הכבוד לך!
ועוד דמות שממש אהבתי ! אלחנן ! איציק כהן ! ובקיצור כל כך חבל שנגמר ... אני מקווה שתיהיה עונה חדשה
זאת סדרה נהדרת ושחקנים נהדרים ! והפרק האחרון היה ממש יפה ! מאוד מרגש !!! אוהבת אתכם דניאל

Danielle b3

New member
../images/Emo70.gifוואלה

וואלה ! הוא גם כל כך מוכשר !!! אני לא מאמינה ששחכתי אותו ...

dayooosh

New member
יש לי שאלה לכל השחקנים

קודם כל אתם שחקנים מדהימים! באמת... אהבתי לראות את הסדרה רק בגלל המשחק... רציתי לשאול אם למדתם משחק? איפה? כמה זמן? ואיך התחלתם את הקריירה? סתם זה משהו שנורא מעניין אותי חח :)

לכל שחקני ראש גדול!

למה רק רועי וינברג נכנס ועונה על שאלות תעשו טובה ותענו גם אתם גם אם אתם קצת עסוקים!!אני מתה על התוכנית שלכם ואני רוצה שתענו כי אני רוצה את המספרים של האייסיקיו אם יש לכם! בכל מקרה מי שרוצה ולא רק מהשחקנים 300318264 ביי ביוששששששש

למעלה