למי אתם הכי דומים?

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifלמי אתם הכי דומים?../images/Emo41.gif

הנה שאלון מבית היוצר של SiM GirL
למי אתם הכי דומים מ-4 הכוכבים: טלי, איריס, ריקרדו או יעל? בתגובה להודעה הזאת תמצאו את התוצאות והחיבורים
1. הנה התחיל שיעור ביולוגיה ויש עכשיו מבחן שלא התכוננתם עליו. מה תעשו? א) אגיד למורה בכנות שלא התכוננתי ואתחיל לבכות ב) אבריז מהשיעור, כולה כמה שאלות מעצבנות ג) אעתיק מהחננה ד) אנסה להשתדל כמה שיותר 2. חבר/ה שלכם לקח/ה לכם ת'חבר/ה. איך אתם מגדירים אותה? א) הילד/ה הרע/ה ביותר בעולם ב) עוד סתומ/ה מעצבנ/ת שצריך להעיף במחבט בייסבול ג) כלב/ה עם צו משטרה (טוב, בלי. היא/וא הולכ/ת להיות עם) ד) חבר/ה טוב/ה. יש לי חברות/ים הרבה יותר גרועות/ים 3. יש בת בכיתה עם הצמות הגדולות ביותר שיש. מה את/ה הולכ/ת לעשות? א) לצרוח לה (זה מאוד חשוב) שתכנס לספרי גינס ב) למשוך לה בצמות ג) לרדת עליה חזק חזק ד) כלום. לי יש את המשקפיים הגדולות ביותר. נו אז מה?

תשובות !

שאלה 1 : ב- אם אין לי מצב רוח טוב ג - אם יש לי מצב רוח שאלה 2 : ב - עוד סתום........ שאלה 3 : ג - לרדת עליה , ומה זה השאלות הדפוקות האלה ?! חחחחחחחח

תשובות

1. הנה התחיל שיעור ביולוגיה ויש עכשיו מבחן שלא התכוננתם עליו. מה תעשו? ד) אנסה להשתדל כמה שיותר 2. חבר/ה שלכם לקח/ה לכם ת'חבר/ה. איך אתם מגדירים אותה? ב) עוד סתומ/ה מעצבנ/ת שצריך להעיף במחבט בייסבול 3. יש בת בכיתה עם הצמות הגדולות ביותר שיש. מה את/ה הולכ/ת לעשות? ב) למשוך לה בצמות

למעלה