לפני מס' דקות אמא של שרה נכנסה לצינתור

dafgol

New member
../images/Emo41.gif לפני מס' דקות אמא של שרה נכנסה לצינתור

שולחת מלא מחשבות טובות וחיוביות עם המון
ים מכל ה
רק בריאות
ובשורות טובות, בטוחה שהכל יהיה בסדר

dafgol

New member
../images/Emo57.gif הכל בסדר ../images/Emo57.gif

תודה לאל אין פגיעה בעורקים, הבעיה בלב היתה בעקבות וירוס, נדרש טיפול תרופתי והכל יהיה בסדר
שרה אני מניחה ששמעת עד לביה"ח את אנחת הרווחה שלנו פה ב
ענקי מכולנו פה במשפחה

LANIT1

New member
ברוך השם שהיא בסדר ואחרי דש לשרה

ולא הבנתי הם התחילו את הניתוח בדקו וראו שלא צריך ניתוח סגרו ונותנים טיפול תרופתי.. הבנתי נכון? תמסרי לשרה רפואה שלימה לאמא שלה..

יופי של עידכון../images/Emo70.gif

הייתה לי הרגשה שזה יהיה כמו לאבא שלי שלב נפגע כתוצאה מוירוס או חום. שרוש שאמא שלך כבר מחר/מחרתיים תהיה כבר בבית.יתנו לה בטח גם חודש מנוחה עם תרופות. שמחה בשבילכם שהכל מאחוריכם ותחזרו לשגרא. אניטה לשאלה שלך:צינטור זה הכנסת מצלמה לעורקים כדי לראות אם יש חסימה בהם.במידה ואין אז סגרים את החתך הקטן שעשו וזהו אם יש אז לפי החומרת המצב מחליטים אם עושים ניתוח מיידי או לא

S r 35

New member
אלה ../images/Emo35.gif

אבא שלך ממשיך עדיין לקבל תרופות? או שזה נזק נקודתי ללב שתוקן. אני מאוד לא בעד "רפואה השוואתית" אבל בכ"ז מעניין אותי לדעת. תודה על התמיכה שלך לאורך כל הדרך

S r 35

New member
אמא שלי מרגישה יותר טוב, תודה ../images/Emo140.gif

היא בבית. לוקחת תרופות ומנסה לחזור לאט לאט לשגרה. אלה קיבלתי את המסר שלך. תודה. אני אתקשר אלייך מתישהו ... כשיהיו לי כמה רגעים של שקט ופנאי שבת שלום

S r 35

New member
ותודה, שוב, לכל אלה כאן שתמכו, התענינו ועודדו

לולי72

New member
שרה איזה יופי

שמחה לשמוע שאמא שלך כבר בבית ומרגישה יותר טוב. אני מקווה שאת נחה לך קצת, שרק תהיו בריאים ושהכל יהיה בסדר. תמסרי לאמא שלך ד"ש גם מהוריי.

למעלה