ל ש ח ק נ י ם

שיר לאלמה בן זאב תקראי אותו אלמה...

את השיר אני כתבתי בעצמי : ראיתי אותך בערוץ יס סבבה היית יפה מכולם עליך הסתכלתי ולא האמנתי שאותי זה ידליק ראיתי אותך לראשונה ישר קלטתי את התמונה את צחקת ואני נדלקתי והלב שלי רעד האור שבענייך חדר אל תוך ליבי אני אוהב אותך אלמה מהנשמה את פשוט הילדה הכי יפה שיש וכל החיים עליך חולם איתך אלך באש ובמים כי יפה כמוך לא נברא עוד בעולם אלמה בן זאב זה לא רק שם זאת אהבה

שרשור הודעות לשחקנים!../images/Emo30.gif../images/Emo20.gif

תכתבו כאן הודעות לשחקנים ובלי הודעות "השחקנים הם מגעילים"!זה שרשור שנשכח מכל הבעיות בפורום ונדבר!

לכולם ובעיקר לשחקנים חשוב בטירוף!

עכשיו נכנסתי וקראתי על מה שקרה עם שרון.. לפי דעתי פשוט זה לא היה היום שלנו או במילים אחרות היינו במחזור..(חחחחחח רועי....) אבל ראסמי שאנחנו אחלה פורום וחבל לי אבל ממש חבל לי שדבר כזה יהרוס את זה... לכול השחקנים: אני ממש מקווה שתמשיכו לבוא לפה אחרי מה שקרה.. למרות מה שאמרתם... ושרון... אני ממש מצטערת על מה שקרה ואני מאמינה לך.. אז אנשים בקשה תסכימו אותי שמה שקרה היום היה סתם יום רע כי חבל שכול מה שיש לפורום הזה יהרס בגלל זה... ב
ענקית נועה

אוףף רגע, השחקנים נשארים פה או

לא???? (מחזיקה אצבעות שכן ) בבקשה תשארווווווווווווווווו אנחנו אוהבים אתכםםםם

gordi13

New member
טוב!!!!

לומרות שהפורום ידרדר חייבים לנסות ולהחזיר אותו לימים הטובים!!! טוב אז הדבר הראשון שאני רוצה לשאול את השחקנים הם אם יודעים אם יש עונה שניה והדבר השני הוא אם הם ימשיכו לשחק בה?

אלמה אני אוהב אותךךךךךך כנסי !!!

אלמה בן זאב שם של ילדה נכון שזה נראה שם פשוט כמו כל השמות אבל לא יש משהו שמסתתר מתחת לשם ההורס הזה השלמות שיש בך והיופי והאופי כובש את כולם וגם אותי אוהבים אושרי וצליל !!!

יששששש אני מחכה לשרשור הזה!!!!!!!

אז ככה לאלמה אחותי המושלמת שאני מתה עליה כל כך!!!!!!: אלמהההההה אין את הכי חמודה בעלוםםםם, תודה רבה רבה רבה שאת עונה לי למה שאני שולחת לך!!!!! אני מקווה שאת מאושרת ושזה עושה לך טובב!!!!! כי כשאת מחייכת את הכי הכי הכי הכי יפה!!!!!! אין שום כסף בעולם הזה ששווה את החיוך שלך!!!!! כי החיוך שלך שווה הרבה יותר מכסף!!!!!!!!!!! אני הכי אוהבת אותך בעולם!!!!!
אוהבת אותך עד אין סוףףףףףףף.

לרועי!../images/Emo8.gif../images/Emo20.gif

אל תשכח את האתר הבנות הורגות אותי שם מתי הוא יבוא?מתי הוא יבוא?בבקשה תבוא אחרת הן ירצחו אותי!

שרוןןןןן ../images/Emo23.gif

י'מואה אחת..... (המ"י)
חולה עלייך, מתה עלייך! אל תתיחסי לילדים חסרי החיים האלה שרוצים רק ברעתך! אנחנו אוהבים אותך באמת, וזה מה שחשוב!
ה-ע-ם ע-ם ש-ר-ו-ן !-!-!

אלמה בן-זאב.....(המושלמת)

אלמה ...... את הכי מושלמת בעולם...... נשמה שלי. .... וואי . את ממש מוכשרת, מהממת,מדהימה, פשוט מושלמת!!!!!! ואני ימשיך להגיד את זה .. עוד פעם ועוד פעם!!!!!! כי אין עליך יא יפיופה..........

למעלה