מבצעים זה פה

dafgol

New member
רוצה להמליץ על אחלה מבצעים

בחנות בגדים ( פאניקה) במתחם החדש- 70% הנחה על פריט שני, ובכלל מחירים "שווים" חיפשתי חליפות לרזי ליום יום לגן , חליפה ראשונה עלתה לי 39 שקלים ושניה ב70% הנחה, קניתי לברי חולצות ( 3 ב100 שקלים ) מעיל לגולן והשני ב 70% ( את השני נתנו לאבא שלי ) קניתי טרנינג פשוט לעצמי לבית ב 30 ש"ח ( ועוד אחד לאמא שלי). אוקצור שווה בדיקה למי שכבר נמצאים בסופר או בסביבה שם.

frige

New member
רציתם מבצעים, אז הנה עוד

בתמנון באלונים: 2 סריגים ב-150 ש"ח 2 חולצות ב-100 ש"ח מעילים ב-99 ש"ח 2 ג'ינסים ב-100 ש"ח שווה לבדוק.

dafgol

New member
ואם מישהי נתקלת במבצעים שווים

בחנויות\ סופרפארם \ אחד מהסופרים בעיר - עדכנו אותנו.....שנהנה כולנו .....

dafgol

New member
עוד מבצע בנעלי גלי

קניתי לברי אתמול נעלי ספורט....מסתבר שזוג שני חינם. יען כי....2 זוגות נעלי ספורט ב 140 ש"ח .

S r 35

New member
תודה דפנה ../images/Emo25.gif

בעיקרון, פאניקה היא חנות מאוד נוחה וזולה במהלך כל השנה. תמיד אפשר למצוא שם מציאות. החברות שלי בחיפה משתגעות מחולצות של ניר, שנראות מיליון דולר, אבל עלו רק 10 ש"ח לאמא שלי בפאניקה
ואם כבר מבצעים - כדאי שתדעו שבחנות המפעל של שמרת הזורע, בקיבוץ שמרת יש מבצעים לא רעים בכלל. הנחות על הריהוט ומבצע של פריט שני ב 50% הנחה (הזול מביניהם כמובן). אז נכון שגם עם ההנחה המחירים לא ממש זולים, אבל מבחינתי זו הייתה הזדמנות לרכוש סוף סוף פריט שלהם (כי האיכות שלהם באמת טובה). התחדשנו בשולחן פינת אוכל חדש - אחרי שהנוכחי שלנו עם רגל אחת בפח (פשוט TOTAL LOST).

Shukilida

New member
אני אוהבת את סולוג

יש בגלי (מוכרים שם סולוג) 1+1. לא מאוד זול, אבל הבגדים מתכבסים מצוין ומחזיקים מעמד. יצא לי 16 פריטים (מכנסיים, קפוצ'ונים, חולצות חורף ומעבר) ב - 400 ש"ח (25 ש"ח לפריט).

S r 35

New member
דווקא סולוג לא עמדו במבחן הזמן

הבגדים שלהם התרפטו והתבלו מהר מאוד ולא הצדיקו את המחיר הגבוה שהם עלו
לקטנים קטנים אין כמו הבגדים של שילב. יש בגדים שרון לובש והם עדיין נראים כמו חדשים, למרות שניר לבש אותם בעבר.

למעלה