מה הדבר שהכי התגעגעתם אליו

dafgol

New member
../images/Emo41.gif מה הדבר שהכי התגעגעתם אליו ../images/Emo41.gif

מה הדבר שהכי תגעגעתם אליו במהלך המלחמה ולא יכולתם לעשות?

dafgol

New member
ועונה בשם ברי שלי

טוב הוא בן רבע לארבע , למרות שכבר יש לו מחשב ומשחקים משלו ...הוא עדיין לא יודע לכתוב
בר הכי התגעגע לחברים שלו ולשחק במגרש משחקים. היום הוא אמר לי " אמא אם כבר אין טילים ואזעקות אז אפשר ללכת להתגלץ' במגלשה האהובה שלי ? " היום לפנות ערב נרד למגלשה סוף סוף , והוא כל כך מתרגש
האמת...גמני....

טל205

New member
מתוק.. חמוד..

תני לו נשיקה חזקה וחיבוק גדול ממני... האמת שאני תכננתי לצאת לטייל בגולן אבל ... אולי שבוע הבא אצא לגולן..

אני את האמת לא התגעגעתי לכלום

רב המלחמה היתי בדרום וכשחזרתי משם תמיד יצאתי בערב לחברים למרות הכל

S r 35

New member
לשגרה! לשגרה המשעממת והמתוקה

לראות אנשים ברחוב (אתם לא תאמינו עד כמה הזוי זה לראות את רחובות חיפה ריקים)
לשמוע רעשים נורמאליים של "בחוץ": אנשים מדברים, מכוניות נוסעות, מוזיקה, ציוץ ציפורים, אפילו שכן מעצבן שקודח חור בקיר בשתיים בצהריים ... כל אלה נעלמו לגמרי מהנוף והתחלפו עם אזעקות
ופיצוצים
לפקקי תנועה - לא תאמינו, אבל כן, אפילו לדבר המעצבן הזה התגעגעתי וכששמעתי את הקריין מדווח אתמול בגלגלץ על עומסים ברח' העצמאות ועל פקקים באזור חורב התמוגגתי מאושר!
לגלגלץ: נמאס לי לחלוטין לשמוע את קרייני רדיו חיפה מדווחים בהיסטריה על אזעקות ונרגעים כשמדובר על נפילה "רק בנהריה", העיקר שבחיפה שקט ...
לתכניות נורמאליות בטלוויזיה - אבל לזה עדיין לא חזרנו ... אז בינתיים קוראת ספרים ("יונה ונער" של מאיר שליו - הספר הנוכחי שאני קוראת. מומלץ בחום!) בקיצור - לחיי השגרה המתוקה והנהדרת
- שבטח בעוד כמה שבועות נקלל אותה שוב, אבל רק כשהיא חסרה מבינים עד כמה היא מבורכת. (ואגב - דפנה, מה שלומך? בשבוע הבא אנחנו בחופש. יש מצב להיפגש?)

wildcat6

New member
התגעגעתי לשקט

לא לרוץ לגן של הילדים שיש אזעקה ולגלות שזה אזעקת שווא

dafgol

New member
סיגל ../images/Emo24.gif מה שלומכם ?

אצלינו לא היו גנים מתחילת המלחמה...אני כבר מותשת מהבנים
מה קורה עם הסיפור ההוא....???

wildcat6

New member
קיבוצים יש גנים ללא הפסקה

עושים 3 ימים חופש במעבר בין גנים. לסדר מגירות ותמונות. הטיימיניג של החופש הזה על הפנים, בדיוק שלומי יוצא למילואים. כבר תיכננו לעשות ימי כייף על הימים האלו. היום היינו בחיפה טיילנו על הגשרים של נשר וביקרנו במוזיאון המדע (המוזיאון חינם לתושבי הצפון) הילדים נהנו מאוד

למעלה