מופע מחווה לרדיוהד #2

Adidason326655

New member
../images/Emo41.gifמופע מחווה לרדיוהד #2../images/Emo41.gif

אחרי מופע בכורה מוצלח אנחנו גאים להזמין אתכם בשנית : הדיורד - להקת המחווה לרדיוהד - במופע במועדון הסאבליים בת"א. למי שהפסיד או למי שרוצה לראות שוב. המופע כחלק מאירוע של קבוצת Hang The DJ על עמדת הדי-ג'יי יחכו לכם : DJ Itai Tivoni DJ Allon Penner ולאחר מכן אנחנו חברי להקת הדיורד : מוני רענן - שירה עדי רותם - גיטרה יגאל קדוש - גיטרה רותם אסולין - קלידים דנה רוט - בס עידן ששון - תופים במופע פרידה מיגאל המתגייס הטרי! המופע יתקיים ב- 21.7.10 במועדון הסאבליים ברח' סאלמה 53 בת"א. כניסה 30 ש"ח בשעה 23:00. WwW.MySpace.Com/HeadioRed מוסיקה טובה, אנשים טובים והרבה הפתעות. מצפים לכולכם, במיוחד ליניב, ערן ומי שהחמיץ את הסיבוב הראשון.

The Walrus

New member
נחמד, יש לי הקדשה אישית ../images/Emo13.gif

וזה אפילו יוצא לפני הטיסה שלי, אז בכיף. ההופעה תהיה יותר ארוכה מהקודמת? יהיו בה שירים שלא היו בראשונה? אולי ממגוון גדול יותר של אלבומים?

The Walrus

New member
סבבה...

יש לכם תשעה ימים, חזרה כל יום ואתם מרימים עוד 2-3 שירים בכיף

The Walrus

New member
אה, זאת בעיה...

טוב לא נורא, יהיה בסדר גם עם השירים הישנים

ערן1987

New member
כנראה ואוכל להגיע, וו-הו!

אגב, אפשר להציע שירים? ואני בעד למצוא איזושהי דרך שאנשים מהפורום שיגיעו יידעו שיש עוד אנשים מהפורום.. לקבוע להיפגש באיזושהי פינה, צבע בגד מסוים או משהו בסגנון

Adidason326655

New member
אפשר להציע.

תמיד אפשר להציע. בוא נגיד שנעשה מה שאנחנו יכולים לקראת ההופעה הזו אם בכלל מבחינת סט-ליסט אבל סמוך עליי יהיה מגניב ככה או ככה.

ערן1987

New member
אז כמה הצעות שלי

בנוסף לשירים שכבר בוצעו (אוי ואבוי לכם אם תוותרו על Fake Plastc Trees!).. (Nice Dream) Street Spirit (זה הכי מתבקש, אבל זה כי מגיע לו!) Lucky The Tourist Nude All I Need Reckoner Idioteque

The Walrus

New member
גם אני הופתעתי שלא היה את סטריט ספיריט

נראה לי נדרש הרבה יותר מbones נגיד. הנה כמה הצעות משלי לשירים שאפשר לבצע עם הרכב סטנדרטי (גיטרות\בס\תופים\קלידים): How To Disappear Morning Bell Pyramid Song You and Whose Army There There Myxomatosis Wolf at the Door Reckoner Jigsaw Falling Into Place

אני מוכנה להקריב וללבוש את השמלה הזאת אפילו

פעם שנייה העיקר שאני אזהה אתכם ואתם אותי

ערן1987

New member
חח, אז את אומרת שכולם יזהו אותך

יתגודדו סביבך - וככה נדע שאנחנו מהפורום? פשוט תגידי שאת רוצה להיות מרכז העניינים

MilkShack

New member
לא נמצא בארץ לצערי...

שיהיה הרבה הרבה בהצלחה חברים - מקווה שבפעם הבאה אוכל להגיע.

למעלה