מיני הצבעה בפורום

../images/Emo41.gifמיני הצבעה בפורום../images/Emo41.gif

מסקרן אותי לדעת מי היה מנצח אם היו שואלים את הקהילה שמאכלסת את הפורום הזה (אגב, אני סמויה פה מתחילת התכנית, so here i come now). המשחק הוא כזה: אני משרשרת לכאן 3 הודעות, שכותרת כל אחת מהן תהיה:
אור ונלה
אלכס וליטל
ענבל וירון
ואתם משרשרים
לזוג שאתם הכי רוצים\מעדיפים\פחות תתעצבנו אם הוא יהיה בגמר. וכך קל יהיה לראות למי יש הכי הרבה קולות. בנוסף אתם מוזמנים לחפור ולקשקש בתוכן ההודעה למה כמה ואיך, ולציין את מי הייתם שולחים לגמר לו יכולתם למרות שעף. אתם מוזמנים לכתוב את
סהר ומאור
לימור ושגיא
זורנזון ואיב
חופית ואלון
רם וכריסטין
או כל זוג אחר שאני זוכרת רק חצאים ממנו (אני תמיד זוכרת רק את הבנים! רוברט ואלעד, ואלון השני... בנות הזוג תמיד נראות פשוט אותו דבר, אז מי זוכר איך קראו להן).

smady by

New member
מעבירה לפה את התגובה שלי ../images/Emo45.gif

בעצם אין זוג שאני באמת רוצה שיזכה - יש בודדים. הייתי רוצה שליטל תזכה והייתי רוצה שסהר תזכה ואין לי בעיה שגם אור יזכה. בעצם - רובם פשוט לא "השאירו בי חותם" מספיק גדול...

Piglet77

New member
../images/Emo45.gif

אני אמנם משתתפת סמויה בפורום, ונהנית לקרוא את רוב הכתבות. לדעתי ליטל ואלכס הכניסו את הפלפל לתוך התוכנית ובלעדיהם היה הרבה פחות מעניין לצפות...

Loriella

New member
../images/Emo45.gif

כולם פה מאוד אנטי ענבל (וגם אני) אבל אני מפרגנת לירון שהוא שרד אותה, וחוץ מזה, הם פשוט היו טובים לכל אורך המשחק

ELLAnor Rigby

New member
../images/Emo45.gif

(לא מי יזכה אלא מי הזוג העדיף עליי) כי ירון נחמד D:

Thumpers

New member
אני משתפת פעולה! מה זה משנה אם..

אלון מצוות לכלבה כזו או אחרת?

אין לי משהו נגדה, היא חמודה והכל,

אבל נאמר פה "הכי יפה" או משהו כזה ואני חושבת שהגזע הזה אלה כלבים די מכוערים - טוב, לא יפים.

למעלה