מפגש גמר

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
../images/Emo41.gifמפגש גמר../images/Emo41.gif

בואו ננסה לארגן צפייה משותפת בגמר
לדעתי הכי נח בבית של מישהו, אם יש מישהו שמוכן לארח אותנו באזור מדינת תל אביב. אם לא - אז בפאב רנדומלי. תזרקו רעיונות כאן ונעשה הצבעה נא לזכור שמי שמציע את ביתו - לתת מיקום גאוגרפי כללי אך ברור [לא "שמה בתל אביב" אלא "בתל אביב קרוב לרכבת מרכז"], ולכתוב כמות אנשים משוערת שיכולה להכנס אליו הביתה

StriX Starlight

New member
אהמ אהמ... רוב הפורום צפוני.

ועם כל הכבוד, רכבת של שעה ועשרים לא תהרוג אף אחד. 3 התל אביביות שלנו יכולות לעשות מאמץ סמלי להגיע לחיפה.

svety

New member
שמעי, זה בכל זאת בחו"ל, לכי תדעי ../images/Emo3.gif

עכשיו ברצינות - אני אנוכית מדי פעם, בעיקר כשזה נוגע לשעות השינה שלי... אז אני מארגנת את מה שנוח לי להגיע אליו. אם מישהו רוצה במקביל לארגן מפגש צפייה בגמר בצפון - הוא יותר ממוזמן.

Thumpers

New member
נראה לי שלא יילך מפגש צפוני באמצ"ש

אבל גיליתי שאני מסוגלת להגיע לת"א/ראשל"צ/וואטאבר - אז יהיה טוב :p

אני סוטדנטית

ואמצע שבוע זה מבחינתי להיות בקרית שמונה (בעיקר אם זה שלישי בערב ויום למחרת אני מתחילה ב-08:30 בבוקר). אז גם אם זה יהיה בחיפה- אני לא אבוא (ואם אני כבר בחיפה אני מעדיפה להיות עם חבר שלי, שאני בקושי רואה אותו). תהנו לכם

In Red

New member
אין לי בעיה עם צפון

אני לא מפונקת. הבעיה שזה אמצע השבוע..לא הגיוני לאנשים עובדים=[

חשבתי על נקודה מסויימת

אם הגמר הוא סוג של שידור חי (בגלל האסאמאסים), אז בטח יצלמו את הזוגות עם המשפחות שלהם, ואז הם לא יוכלו לראות איתנו את הפרק בלייב. אבל אם עושים את זה באיחור קל, אמנם נהרס אלמנט ההפתעה, אבל לפחות יותר אנשים יוכלו להגיע, כולל אלו שבתכנית. אני בכל מקרה עדיין לא יודעת. מחר יש לי הרצאה ראשונה באיזה קורס שבחלק מהשבועות נגמר ב-18:00 ובחלק נגמר ב-20:00, אז אני אדע די ברגע האחרון מה קורה איתי. ובלי מצלמות, בבקשה

החנונים לא יוכלו לצפות איתנו, לדעתי ../images/Emo201.gif.

יהיו להם ים אירועים שקשורים לגמר, אני משערת. אנחנו מאותגרי מצלמות, לא מצלמים מספיק. זה חבל אבל זה גם משמח אותי מהבחינה הזאת שאין לנו כאן גרופיז שמתייחסים לחנונים כאל דמויות טלוויזיוניות, במסיבה בפלייס הציעו לי להצטלם איתם ומה זה היה לי לא נעים - הם לא סוג כלשהו של מייצג
... פעם יישבר לי מהעובדה שאין תמונות, אקח למלוינה את המצלמה ואעביר את כל המפגש בלתעד
. אולם כמובן לא נצלם אף אחד בכוח
!

StriX Starlight

New member
אני לחלוטין מבינה אותך.

זה מביך אותי למוות לבקש להצטלם איתם. מרגיש לי גרופי ומטופש. דווקא רציתי תמונה עם אלעד.

אני רוצה מלא תמונות עם אלעד ../images/Emo99.gif.

הינה דווקא תמונה ממש יפה שלנו, נתחיל לצלם כי חבל.

elcool

New member
הבהרה:

אני אוהב להצטלם. אני נהנה מזה. במיוחד עם אנשים שכיף לי איתם, ומבקשים ממני יפה. אז באמת. לא להרגיש נבוכות, או שזה מרגיש כמו גרופיז. ניתן להצטלם איתי באותו אפן בדיוק שחברים מצטלמים בו. ואם לאדם מסויים בא להתנהג בצורה שהיא טיפה יותר מתלהבת (במובן הטוב), ולתת חשיבות לעובדה שאנחנו ביחד באותו הפריים - זוהי זכותם המלאה. אני שמח לשתף פעולה. מה שעושה אותם אנשים מאושרים
אז יאללה. מתי מלוינה עושה לנו קורס צילום מזורז?

למעלה