מפגש מעריצים

../images/Emo41.gif מפגש מעריצים ../images/Emo41.gif

תשמעו, אני משתתפת גם בפורום "השיר שלנו" ואחרי 5 פרקים, כבר יש מפגש פורום
על מפגש מעריצים עוד לא מדברים (עם השחקנים) אבל לפחות הם ניפגשו
מה דעתכם
אחרי עונה שלמה ועוד המון זמן בלי שום חדשות לגבי עונה 2, אולי כדאי כבר להתחיל ממש לארגן משהו
ולגבי השחקנים, להרבה ילדים (כולל אותי) יש קשרים עם השחקנים (פלאפון, אייסיקיו, טלפון...) והם יכולים "לחלק תפקידים" ביניהם ולהחליט מי יתקשר עם איזה שחקן
אם אתם רוצים, אני אקח על עצמי את המשימה לארגן את זה
אבל אם הרוב לא יכולים, מבוטל
מציעה תאריך ושעה
תציעו גם אתם
תאריך: איפשהו בפסח... אולי 5 ימים אחרי ההתחלה שלו (סתם זרקתי מספר) שעה: 12:30-13:00 מחכים לכולם... מקום: עזריאלי (למרות שקשה לי להאמין שיהיה לי קל להגיע לשם...)

לי מתאים, בשבילי זה שעה וחצי נסיעה

אבל אני מאמינה שאבא שלי יסכים להסיע אותי לשם בינתיים הוא יהיה אצל דודים שלי... לי אין בעיה... אבל בתאריך 24.4 אני לא יכולה...

מסכימה איתך...

אבל מה לעשות שהרוב גר באזור (כולל השחקנים)
הייתי מתה לעשות את זה באשדוד... אבל: א. אין איפה... ב. לא כולם יכולים... ג. המון אנשים "לא נחוצים"...

אחלה!

ת'אמת שעזריאלי דיי המקום המושלם בשבילי... 10 ד"ק נסיעה בלחץ... חחח גם מבחינתי כל יום בפסח הוא סבבה..בקיצור- מבחינתי סבבה! ואין השחקנים לא יכולים אז אפשר שרק אנחנו-הפורום ניפגש...

למה הם לא יכולים ???

פסדר (דוגמא) מפגש פורום של השיר שלנו: שחקנים מבוגרים הרבה יותר עסוקים מילדים
הם לא יכולים לפנות 3-4 שעות למעריציהם
ואני לא מדברת בהכללה, כי נראה לי שחלק יכולים... (השערה)

אני לעזריאלי לא באה אלא אם כן זה יה

יהיה בתאריך ושעה של מפגש של פורום אוונסנס

לי אין שום בעיה, ההיפך ../images/Emo70.gif

פשוט לאחרים יש... כבר אמרתי: רובם גרים באיזור ת"א (כולל השחקנים) וזה בעיה להגיע לשם (לי לא)
וגם אין מקום שאפשר
ויהיו אנשים "מיותרים" (לא מהפורום) שיהיו אם זה יהיה במקום ציבורי

תני לי יום אחד שלא מסתובבים בו

אנשים שברגע שייראו את שחקני הסדרה, לא ירוצו אליהם בצעקות מטורפות ויהרסו לנו את המפגש

לא חייב שהשחקנים יהיו נוכחים עד שהם

יארגנו משהו עם ההפקה כבר יגמר ראש גדול

lilo the sexit

New member
במילים יותר קלות ומהר!

כנסו בקיצור לפורום השיר שלנו ותראו מה שכתבו בקשר למפגש מעריצים יש מפגש מעריצים עם נינט טייב בתל אביב בתאריך 29.3.05! בשעה 3:30 אפשר להיות שם בשביל להקדים!...!

בשביל מה ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

הם עושים מפגש לנינט ואנחנו מתכננים ל"ראש גדול"
מה פתאום את קופצת עכשיו עם הפגישה של נינט

למעלה