מפגש פורום פסח - כל הפרטים

python 4

New member
../images/Emo41.gifמפגש פורום פסח - כל הפרטים../images/Emo41.gif

ראשית כל אני אקדים ואומר שכל היוזמה והארגון של המפגש הזה נעשה ע"י
אורטל
, שמקבלת בזאת צל"ש פורומי על ארגון מפגשים
איפה ומתי יתקיים המפגש
המפגש יתקיים בביתה המופלא של רונית, אשר ברשל"צ (וכאן המקום להודות גם לרונית על שהסכימה לארח אותנו
). הוא יתקיים בחול המועד פסח, ביום ראשון ה- 16.4 משעה 16:30 ועד שעה 20:00 לכל היותר. כיצד מגיעים לבית של רונית
כל מי שהיה במפגש הקודם אצל רונית יודע - ביתה ממוקם מרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת "הראשונים" שברשל"צ, כך שניתן להגיע ברכבת מכל מקום בארץ. אני מגיע עם האוטו ואוכל לאסוף אנשים מהרכבת, אם נתאם זאת לפני. שימו לב - כל מי שרוצה ומתכוון להגיע מוזמן לשלוח לרונית מסר, והיא תחזור אליו עם הפרטים לגבי הכתובת ודרכי ההגעה. מי יכול וצריך לבוא למפגש פורום צח"מ
כולם כולל כולם, וזה כולל גם את האנשים שאוהבים את ראול. כותבים קבועים כמזדמנים! נשמח להפגש עם הותיקים ולהכיר אנשים חדשים, כבכל מפגש. מדוע עלי לבזבז אחה"צ שלם על מפגש פורום צח"מ
כי מנסיון של שני מפגשים קודמים - זה כיף! זו ההזדמנות היחידה שלכם לדבר עם עוד חבורה של אנשים על טרישה ולא לקבל מבטים מלאי רחמים. כיצד עלי לאשר את בואי
שרשרו
להודעה זו אם יש בכוונתכם להגיע. כן, זה כולל את האנשים שאורטל
דיברה איתם טלפונית או דרך המסרים - על מנת שנדע כמה אנשים מתכוונים להגיע. שימו לב - מי שלא יגיע למפגש תשלל ממנו הזכות ללכלך על כריס בפורום. על אחריותכם
שוב תודה ענקית לאורטל
על הארגון ולרונית
על האירוח

taish

New member
../images/Emo45.gif

והמון תודה לרונית על שהסכימה לארח אותנו!
הצלחנו למצוא תאריך שנוח לכל מי שדיברתי איתו, כך שלאף אחד אין תירוץ לא להגיע
(וזה כולל אותך, דייב - בכוונה תיאמנו את זה ליום ראשון, שבו אתה לא עובד
). מחכה לראות את כולכם!

nimix

New member
bummer

דווקא באותו תאריך אני עובד מהבוקר אז אחה"צ יש לי שיעור מתמטיקה ( עד 19:45) !! חבל שזה לא ב 17-18-19 שאני לא עובד ולא לומד..כמעט.. אבל קטונתי. תבלו לכם בטח נתראה בפעם הבאה

junny

New member
היפ היפ הורררריייי

לאורטל
לירון ו-
לרונית נפגשים בפסח!!

SoldieRonit

New member
../images/Emo45.gif Hello ../images/Emo9.gif

אז כמו שפייטון כתב המפגש יערך בביתי ביום ראשון
מאחר ויום שבת אני עובדת משמרת לילה אז אני מרשה לעצמי להתפרע ולישון ביום ראשון עד השעה 16:00
חצי שעה התארגנות ופתיחת שקיות הבמבה והצ'יפס (רעיונות לחטיפים נוספים הכשרים לפסח יתקבלו בברכה
) - ואז שערי הבית שלי יתפחו בפניכם
לכל האלרגים למינהם - יש לי כלב וארנב בבית
כעקרון יום ראשון בערב אמורה להיות לי עוד משמרת לילה - אך זה לא צריך להשפיע על המפגש מאחר ובכל מקרה רכבת אחרונה לתל אביב היא בשעה 20:00
כמובן שאני עובדת על חופש באותו לילה - ומי שירצה להישאר יותר מאחור לא יגורש
לפרטים נוספים נא לשלוח לי מסר/ים ולא על גבי הפורום מכיוון שאני גם כך הסתננתי למחשב בחדר המבצעים - זמן המחשב שלי מועט
בברכה,רונית

pumiki25

New member
../images/Emo45.gif

אורטל מכריחה אותי
ורונית'וש - תודיעי לכלב ולארנב שיד בלתי מוכרת עומדת למשמש אותם במשך שלוש שעות ברצף - בלתי מוכרת, אך ידידותית לסביבה

SoldieRonit

New member
על אחריותך בלבד ../images/Emo9.gif

ותהי בטוחה שגם תהיה חתולה
- והכלב והיא..............
LOVE STORY

Dawn12

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מגיע, ומצטרף לתודות לאורטל על הארגון ולרונית על האירוח!
(ותסלחו לי על הנוסח הקצר והלקוני... פשוט עבר הרבה זמן, אני לא רגיל
)

יאאאא איזה קטע

שאנחנו כותבים באותו הזמן!! וחשבתי שזה אמור להיות הפתעה שאתה מגיע
שחר!! התגעגענו!!

python 4

New member
אהההההההההההההההההההההההההההההההההה

|I'm not worthy|

ים כחול

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

משפשפשת את עיניי היטב .... אני רואה נכון ???????????? שחררררררררררררררררררררררר הרגע כתבתי שאני מתגעגעת בשרשור אחר ופתאום אתה פה בשרשור הזה !!!!!! איזה פיספוס שלא אהיה במיפגש הזה שוב
התגעגעתי אליך פה
מזלי שיש לי אותך במסנג'ר
אוהבת מכל ליבי !!!
יפעתי

סביר להניח ש../images/Emo45.gif

קודם כל באמת כל הכבוד לאורטל, שבזמן שאני נעלמתי לי (
) היא תפסה פיקוד והשתלטה על המבצע. אבל היי, בסוף ביצעתי את המשימה שנתת לי ואני רואה שזה הניב פירות יפים
ביומיים האחרונים עלתה הצעה של נסיעה לחו"ל בפסח עם חברה. אני לא יודע אם זה יצא לפועל, גם אם כן - זה יהיה כנראה בשבוע הבא בסביבות הזמן של הסדר, כך שנראה לי שלא תהיה ממש בעיה כי המפגש אמור להיות בשבוע השני של החופש, לא? בכל מקרה, יהיה בסדר. ניפגש, נראה את כולם... עבר יותר מדי זמן. איזה כיף. מפגשפורום. צח"מ. טרישה. מייקל בולדווין. גלוריה. אה... בעצם גלוריה תיעדר. היא חולה בשפעת העופות

היי ../images/Emo13.gif זוכרים אותי?

מה נשמע? אממ נעלמתי קצת בזמן האחרון.. אבל אני חושבת שאני אוכל לבוא.. אני רק צריכה לראות שבוע לפני התאריך מה קורה עם הסידורים שלי ואם לא יהיה לי שום דבר מתוכנן,אשמח לבוא.. חג שמח, נועה

dvd3434

New member
חזרתי...

טוב שמעתי מפגש פורום....נעשה קאמבאק צח"מי מתוקשר אז אם שוב דבר לא צפוי יצוץ- ועבודה לא תצוץ בטוח כי ביום ראשון האירופאים שובתים :) אז אני בפנים.

SoldieRonit

New member
../images/Emo124.gif קיבלתי החופש המיוחל ../images/Emo124.gif

מישהו רוצה להישאר לישון
?? אז יום ראשון אצלי - 16:30
עד..............מתי שתרצו
פרטםי במסרים

למעלה