נעים להכיר
:)

°°milky°°

New member
שלום ../images/Emo13.gif

שם: אריקה
כיתה: ט'
עיר: הרצליה
מספר קעקועים: 0
מספר פירסינגים: 4- אחד באוזן אחת, 2 בשנייה ואחד בפופיק
פרט נוסף שכדאי שתדעו: אין מקום לכל מה שבא לי להגיד
תחדשו על הפורום

B o o b a

New member
אההה.. שלום שלום

שם : ספיר כיתה : ט' עיר : נס ציונהההההההה מספר קעקועים : 0 מספר פירסינגים: בטבור ובפיטמה

B o o b a

New member
גם אוזנים אז תגידו

3 באוזן אחת ו3 באוזן השניה אחד למעלה ובאף

אאאאנננננננננניייייייייי

שם: אנההה כיתה:י
עיר מגורים:ראשוןB- מספר קעקועים: 0 (בינתיים)
מספר פירסינגים:1 (בינתיים) נוסד ב - 03/12/02
פרט נוסף שכדאי שתדעו: חובבת
חמסה| ולא בסדר הזה!

היי =))

שם:חן כיתה:יא עיר מגורים:ראשון לציון מספר קעקועים:2 מספר פירסינגים:כרגע נותרו 2 אבל היה בסיבובת ה10 פרט נוסף שכדאי שתדעו: ש...תקו!

ron00

New member
תתחדשו על הפורום!!!

וואו! איזה שווה שסוף סוף יש פורום פירסינג וקעקועים
! היה אחד שסגרו ליפני 1000 שנה ומאז זה באמת היה חסר... מזל שסתם לחצי על "קהילה אקראית" והגעתי לפה
!!! אז ככה - שם - נועה כיתה - י עיר מגורים - אני חייבת? קעקועים - איין, עדיין! יהיה אחד ביומולדת 16...
פירסינגים - כרגע אחד פרט נוסף: אז עכשיו אני אספר על כל הפירסינגים שלי
היה לי פעם בגבה - שזה סתם רגיל
אח"כ היה סמיילי והייתי צריכה להוציא אותו, ואז עשיתי אותו מחדש בתוספת כריי-בייבי, ושוב רופא שיניים - צריך להוציא את שניהם, ואז עשיתי עוד סמיילי
ואנדרגראונד - שזה העגיל הכי שולט בעולם!!! יותר כיף אפילו מעגיל בלשון! אבל אז אימא ראתה ת'אנדרגראונד והיה צריך להוציא, ועכשיו נישאר לו רק סמיילי
! זהו! סיפרתי את כל ההיסטוריה שלי
!

ליאן.

New member
תוררררררררררי ..../images/Emo70.gif

שם: הבא נסתפק בכינוי - ליאן. כיתה: ד'-1 (נראה לכם?!) עיר מגורים: אי שם.. מספר קעקועים: אין ולא חושבת שאעשה אי פעם, בטח יימאס לי ממנו נורא מהר, אז חבל. מספר פירסינגים: 5 חירורים פשוטים באוזניים שלא נחשבים (כפי שציינו פה) ונעשו באקדח ופירס אחד קטן באף, שנעשה אצל פירסר. פרט נוסף שכדאי שתדעו: הממ.. רוצה לעשות עוד פירסים, אבל מפחדת מכאב.. מה הסוד שלכם?..

ƒire

New member
היי,

שם: רדי ... יש כאלה שכותבים ראדי ... אני לא בטוח עדיין. כיתה: למה אתם מתכננים ביקור ? ... י"ב. עיר מגורים: חיפה מספר קעקועים:בנתיים נאדה אבל אולי בעתיד ... בכל אופן אני מתכנן לקעקע את שם הילדים שלי (לא הלא-חוקיים של עכשיו ... אלא החוקיים בעתיד). מספר פירסים:רק השנה נסגר לי החור באוזן ... אתם יודעים עגיל של ילדים קטנים... מתוכנן לברט ... אבל החיים משתנים אז בלי נדר. פרט נוסף שכדי שתדעו: אני בנאדם מאוד מסוכן ... למה ? כי אני רומנטיקן. עוד פרט: אני לא יכול לחיות בלי מוסיקה ...

U n i c o r n

New member
היי לכולם

שם: שירה עיר מגורים:הרצליה כיתה: ט' בת 15 וחצי מספר קעקועים: אחד של חד קרן מקסים ושמו קאי מספר פירסים: נזם וזה מספיק פרט נוסף: אני חולת נפש

למעלה