סגנון כתיבה בפורום

לילית462

New member
../images/Emo41.gifסגנון כתיבה בפורום../images/Emo41.gif

גולשים יקרים, אני מזכירה לכם שהכתיבה בפורום צריכה להעשות תחת הכללים והחוקים המצויינים בתקנון תפוז.

מעין26

New member
מחפשת מקומות מעניינים ליד קאמפלה

בעלי נשע לצורכי עבודה לאוגנדה והוא נמצא בחווה ליד קאמפה. הוא אוטוטו מסיים שם ויש לו זמן עד שבת אחר הצהריים להסתובב. איפה מומלץ ללכת כדי להתרשם קצת מהמקום? אולי שוק מעניין? אשמח מאו דלקבל פרטים, וגם אם יש עוד מישהוא במצבו אשמח לדעת כי הוא דיי לבד שם והיה שמח למעט חברה.

לילית462

New member
באיזור קמפלה -

אני מקווה שיש לו נהג שיוכל לקחת אותו. בתוך קמפלה עצמה : 'קסובי טומבס' - מרכז תרבות וקבורה של שושלת המלוכה, השולטת בקמפלה - שבט הבוגנדה. מאוד מענין, שונה. 'בוגנדה מארקט' /'נאשיונאל טיאטר' - שני שווקים שמאוד דומים זה לזה, שווקים של עבודות אומנות אפריקאיות, מזכרות וכדומה - צבעוני ונחמד. מחוץ לקמפלה, אבל ממש לא רחוק : ג'ינג'ה (שעה וחצי נסיעה) מקורות הנילוס, מפלי בוג'נבלי, מ ד ה י ם, לשבת מול הטבע עם בירה ולהבין למה אפריקה היא ערש האנושות. אנטבה (פחות משעה נסיעה מקמפלה)- אי השימפנזים, הפלגה של כחצי שעה באגם עד לאי שהוא בית יתומים לשמפנזים שניצלו מציד ו/או סחר לחיות מחמד. מענין, עצוב, מאוד מיוחד ! צריך לתאם את הביקור מראש, יוצאים מאנטבה ב9, וזה עולה כ50 דולר (יתכן ולתייר יותר) טלפון לתיאומים 256-41-4321479 יש אפשרות לטיול עם ארוחת צהריים ויש בלי. אם לא בא לו להיות שם כל היום כדאי לו מראש לדאוג שיפליג בספידבוט

מעין26

New member
תודה רבה על התשובה הארוכה

ככה לגבי נהג אין לו שם אבל אולי אם יהיו נחמדים אליו ויציעו לקחת אותו לטייל, בנתיים עוד לא הציעו לו, כולם שם מאוד מרוכזים בעבודה ולא מעבר. אני יודעת שהוא מאוד קרוב לאנטבה משהו כמו 10 דקות משם, האם גינגה זה לכיוון שלו או לכיון קאמפה יותר? האם באנטבה יש שווקים? המפעלים הם גם באיזורו או צפונה מקאמפלה?

לילית462

New member
בכייף

אם הוא ליד אנטבה, אז באמת כדאי לו לנסוע לאי של השימפנזים גינג'ה זה לפחות שעתיים נסיעה מאנטבה (אם לא יותר) אבל לא ממש נורא... בדרך לג'ינג'ה יש גם את יער מבירה שהוא יער גשם מדהים ומומלץ לעצור שם. אנטבה קמפלה וג'ינג'ה נמצאות לחופו של אגם ויקטוריה, אנטבה מדרום מערב לקמפלה וג'ינג'ה מזרח לקמפלה.

supercellstorm

New member
אפשר לשלב את הרפטינג המדהים בנילוס הלבן

שם כמעט טבעתי . אם אתם חובבים הקפתקאות וכאלה :)

לילית462

New member
חובבי הרפתקאות ? יותר אולי עם נטיות אובדניות

מאז שהחלה העבודה על הסכר החדש והחלו להטות את הנהר, הרפטינג הוא ברמה בינלאומית, עם אשדים ברמה 5, מה שאומר - סכנת מוות, ובעיקר שזה מתאים למי שעושה רפטינג באופן מקצועי. הנהר מאוד מאוד גבוה עכשיו, זרימת המים מאוד חזקה, הרבה יותר משהיתה בעבר, והרפטינג אתגרי ביותר, או בעברית, מסוכן לאללה.... אני אישית, לא הייתי ממליצה למי שאינו עושה רפטינג באופן מקצועי (ומסתבר שיש כאלה) לעשות את זה....

supercellstorm

New member
פולניות קלה מורגשת בפורום. (סתם זה באמת יכול

להיות מסוכן) :) אבל באמת שזו חוויה. אפשר גם לישון במחנה המקסים , בלי ראפטינג,על גדות הנילוס ולהתקלח במקלחות שפתוחות מול הנהר הענק! ואז נהנים מהנהר בלי להסתכן. פיתרון פולני ונחמד , וגם נהנים מחוויות של אנשים שכרגע כמעט טבעו. .

למעלה