סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:השגתי כובע גדול של לפרקונים מאח שלי כשהוא היה בפאב אירי בסיינט פטריק'ס דיי
אני בחופש מיום שלישי
משהו רע שקרה לך השבוע:העיניים שלי אדומות וזה כואבבבבב
אכזבת השבוע:לא מקיימים הבטחות..אבל זה עוד כלום
שיר שלא הפסקת לשמוע:Agnetha Faltskog - If I Thought You'd Ever Change Your MindTo the moon and back Simply red - Stars (שמעתי היום וישר נזכרתי שחרשתי עליו שנה שעברה כמעט כל הדרך לאילת
)
התחדשות השבוע:3 גופיות וחולצה קצרה מבלו בירד ועוד חולצה אחת מלי קופר
תוכנית השבוע:מגרש ביתי,עקרות בית נואשות,איך פגשתי את אמא.אה וגם שושלת טיודור העונה החדשה
סרט השבוע:אני בחופש ואין לי זמן לראות סרט!
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:בורגוס ואולי היום מקס ברנר
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לעבור טסט(?) ואם אני עוברת אבא אמר שהוא יעשה ביטוח לאוטו החדש!!!!
ויש לי חופש עד יום רביעי,אני חוזרת יום חמישי לבצפר ואז סופשבוע
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:הייתי אצל רופא עיניים והיה מישהו שהפריע כל הזמן.. אמא:"הישראלים האלה..." הרופא (אומר לי):"את צריכה לעבור לקנדה" אני:"אם כבר אז אנגליה"
(אין לי מושג למה אמרתי לו....) ~~~~ בשיעור תנ"ך היינו 5 תלמידים (יותר נכון תלמידות) וחברה שלי הלכ לחדר מורים להכין נס.אחרי כמה זמן יצאתי ואמרתי למורה שאני הולכת להכין תה.. מורה:"לא!!" אני:"נווו אבל כואבת לי העין!!"
~~~ תלמיד:"יאוווו כמה אתה מדבר צריך לשים לך את המחסום הזה של הכלבים על הפה" תלמיד אחר:"ולך צריך להטיח את הראש בקיר"
~~~ חברה:"אהה בירקנאו זה לא עיר (היא התבלבלה..)" אני:"אז מה זה ארץ???" (הייתי צינית) ואז ידיד מהצד השני של הספריה צוחק עלינו ~~~~ אנימ וחברה שלי באנו לסיפריה וחיפשנו מחשב.. אני:"בואי נלך למחשב המגניב" חברה:"איזה מחשב?" אני:"זה עם המקלדת" (כי יש מחשב אחד עם מקלדת חדשה וטובה...)
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:טסט,לחזור לבצפר וזהו.לא משו מיוחד
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:ככה ככה

BadtotheBone

New member
../images/Emo6.gif

" אנימ וחברה שלי באנו לסיפריה וחיפשנו מחשב.. אני:"בואי נלך למחשב המגניב" חברה:"איזה מחשב?" אני:"זה עם המקלדת" (כי יש מחשב אחד עם מקלדת חדשה וטובה...) " חחח ענק!!!

MeItOsH

New member
I I I I Want you..

משהו טוב שקרה לך השבוע:הדיסק של קלי הגיע,סיימתי את אקליפס והתחלתי את בריקינג דון משהו רע שקרה לך השבוע:הייתי די בדיכאון בגלל אקליפס אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:את כל האלבום החדש של קלי
התחדשות השבוע:All I Ever Wanted - Kelly Clarkon ו-Breaking Dawn תוכנית השבוע:CSI. סרט השבוע:וידויים של כוכבת הוליוודית מתחילה,אחוות הג'ינס 2 [הראשון יותר טוב לדעתי.] ספר השבוע:אקליפס ובריקינג דון מאכל השבוע:Crunch יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מפגש מסכם של מסע בראשית. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את המדריכה המדהימה שלי מהטיול. אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: With clouds I can fight,but I can't fight with an eclipse. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:עוד מבחנים,ימי הולדת של החברות ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד ביותר

Robin Sparkles

New member
גם אני חושבת שהסרט הראשון של אחוות הג'ינס

יותר טוב
תמיד הראשון הכי טוב אין מה לעשות
אבל סרט יפה

liat012

New member
יש לי שאלה

וידויים של כוכבת הוליוודית מתחילה? מה זה? או שאת מתכוונת לווידים של שופוהוליקP: וCSI

MeItOsH

New member
סרט נעורים בכיכובה של ג'וג'ו.

זה על סלב בת 17 שנכנסה לריהב ואמא שלה החליטה שהכי טוב בשבילה זה לעבור לעיירה נידחת באינדיאנה.. סרט חביב ביותר.

BadtotheBone

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: השבוע עבר ממש מהר, וחוצמזה יש ניו גיי שעושה לי טוב...
משהו רע שקרה לך השבוע: לא הרבה האמת.. סתם פשוט קצת נמאס לי מהנסיעות לצפון כל סופ"ש, ומצד שני זאת בעיה לא לראות את ההורים שלי הם לא יאהבו את זה אבל הם לא כ"כ מבינים שהחיים שלי פחות או יותר בת"א עכשיו סתם מעצבן אכזבת השבוע: אין, מפתיע. שיר שלא הפסקת לשמוע: MAMBO N' 5 חחח ישן אבל תמיד טוב התחדשות השבוע: משקפי שמש, כמה שטויות לאוטו, ולמשרד, וקצת בגדים תוכנית השבוע: ELLEN זה פשוט מושלם שיש טלוויזיה במשרד! סרט השבוע: אין ספר השבוע: האי של סופייה הביאו לי אותו ואמרו לי שהוא פשוט מעולה אז למה לא מאכל השבוע: סלט קינואה ממש ממ טוב שהכנתי שאפילו אני הפתעתי את עצמי יציאת השבוע: סתם יצאתי איזה ארבע פעמים (ואו דווקא הרבה לא?) עם ניו-גיי, והוא חמוד ממש וסתם כיפלי. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום עוד שבוע לקראת השחרור.. חחח אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ניו גיי! אדם שעשה לך את השבוע: ניו גיי בענק! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: נו איזה באסה תמיד יש לי מלא ואני שוכחת..אני צריכה להתחיל לרשום אותם לעצמי!!! תמונת השבוע: אין ואין לי כוח לשים סתם תמונה התוכניות שלי לשבוע הבא: אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה +! אבל באסה שאני לא יכולה לצאת עם החברים בסופ"ש ואיך עבר עליכם השבוע?

JAP Noa

New member
"..You Can't Play On Broken Strings"../images/Emo168.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אתמול
היה פשוט יום מושלם. מה צריך יותר משמש, גלידה, ורק כיף במשרד?
וסתם היה שבוע מושלם.
משהו רע שקרה לך השבוע: כואבת לי הרגל ברמות מטורפות, עוד מהנפילה בטירונות, והייתי בטוחה שזה עבר אבל לא.
אכזבת השבוע: לא מצאתי את התיק שרציתי באף מקום. כמה קשה זה למצוא את התיק המדהים הזה?
שיר שלא הפסקת לשמוע: Broken Strings
וכלמיני פלייליסטשלגלגל"צ ושירים ישנים.
התחדשות השבוע: תור לרופא יחידה?
סתם מממ ספר, קרםגוף של ללין..זהו בערך. מחר אני קונה כנראה אגג חדשות
וכלמיני שטויות של מאק שלא היה לי כוח לקנות היום
תוכנית השבוע: הבורר.
נו, זה הדבר היחיד שהיה לי אנרגיות אליו.
סרט השבוע: לא ראיתי שומדבר כבר מלא זמן. שמעתי שלוב גורו מצחיק אז אולי אני אראה אתזה
או לאדעת, נזרום
ספר השבוע: קליניקה לבובות
רק התחלתי אבל הוא אמור להיות ספר מעולה. חזק כזה, מטלטל.
מאכל השבוע: פיצה על טורטייה של קפהקפה
יציאת השבוע: כל השבוע הזה היה יציאה אחת גדולה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הולך להיות שבוע קשה. ביום שני מיונים בכפ"ס ואז אחריזה ללכת לראות את אהובתי
, בשלישי אוליאולי עמק הירדן. אולי גם לא. בעיקר בסיס.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אהובתייייייי
אני מקוווה שיסתדר.
אדם שעשה לך את השבוע: אהובותייי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחח "נעה שלום מיון."
אמא'לה דיי, זה מה שקורה שעונים יותר מידי לטלפונים
וגם חחח החליפו לנו את הטלפון במשרד, והוא מצלצל כמו בקופת חולים..קיצר היה טלפון ועניתי כזה כולי "גף מיון שלום מדברת נעה במה אפשר לעזור?" חחחחחחח כאילו הכי ביתחולים וזהו.
תמונת השבוע: NYCCCCCCCCCC לובאוףמיילייף.
התוכניות שלי לשבוע הבא: בסיס כאילו אין מחר.
כולה מיון אחד, גג שניים. שבוע הבא אני הולכת לתפור איזה שבעים מיונים, לא בא לי להיתקע בבסיס שבוע שלם
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה Besttttttttttttttttttttttttttt
שבוע מושלם לכולםםםםםםםם

Galuush

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ש.ג עם חברה שלי... היה משעשע
משהו רע שקרה לך השבוע: גיליתי/סיפרו לי מישהו שאני לא אוהבת שעזב את הצוות, חוזר.
אכזבת השבוע: הנ"ל שיר שלא הפסקת לשמוע: האמת, לא יודעת
התחדשות השבוע: שני ספרים
תוכנית השבוע: אחת שיודעת
סרט השבוע: אין ספר השבוע: new moon מאכל השבוע: אוכל של אמא
יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיעור פיתוח קול. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי ומישהו שאני מחבבת אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ואותו הנ"ל ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: שיעור פיתוח קול וצבא ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נאחס

RayoDeLuz

New member
כשיש לי ארבעה ספרים על היטלר... ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אין ממש משהו רע שקרה לך השבוע: יותר מדי אכזבת השבוע: המון שיר שלא הפסקת לשמוע: "MAYBE IM AMAZED" התחדשות השבוע: ב... בקבוק מים?
תוכנית השבוע: גוסיפ
סרט השבוע: אין ספר השבוע: אין מאכל השבוע: אין יציאת השבוע:אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לשרוד עוד שבוע
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל מי שבא- ברוך הבא! אדם שעשה לך את השבוע: יש כמה.. ובינהם גם נועה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אעלה אולי מתישהו התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד ללמוד ו.... ללמוד! :-O ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו

LuXx

New member
סיכום

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופששש!!- השיכבה יצאה לטיול שנתי ואני לא יצאתי אז שבוע חופש. משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה :\ אכזבת השבוע: לא הספקתי את הדברים שרציתי לעשות כי הייתי חולה שיר שלא הפסקת לשמוע: The Pioneers- bloc party התחדשות השבוע: X תוכנית השבוע: בוורלי הילס 90210 הישן- עשיתי מרתון בVOD סרט השבוע: נערת בולין האחרת ספר השבוע:X מאכל השבוע: סושי יציאת השבוע: יומולדת לחברה אתמול משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מבחן במתמטיקה :S אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות שיצאו לטיול אדם שעשה לך את השבוע: נועה (חברה) עשתה לי ביקורי חולים, שון-שלושה שבועות3> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: X תמונת השבוע: X התוכניות שלי לשבוע הבא: לחרוש למתמטיקה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אש<:

Just Freckles

New member
מסכמת :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה יומולדת לחברה שלי יום שבת, והיה ממש כיף. מהבוקר עד הערב היינו איתה.. מסכנה
ועכשיו בדיוק חזרתי מקפה אירופה שזה מקום שנפגשים בו ניצולי שואה, וצילמו אותנו לטלוויזיה. אז אם בא לכן לראות אותי זה משודר ביום השואה, בשעה 4 בערוץ 1
משהו רע שקרה לך השבוע: הממ לא זוכרת. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: שירים של הג'ונאס בראדרס. ולא, לא כי אני אוהבת אותם, כי חברה שלי התמכרה אליהם ולא מפסיקה להשמיע לי אותם
התחדשות השבוע: גרביים! חחח תוכנית השבוע: סרט השבוע: The house bunny.. הוא מצחיק בטירוף
ספר השבוע: שלג על עצי הדובדבן מאכל השבוע: עוגת גבינה של Mezzo בארנה
יציאת השבוע: ביום שבת עם החברות לארנה :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני טסהההההה עוד יומיים לרומא עם סבתא
וואי כל כך באלי לנסוע כבררר. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: איטלקים למיניהם
אדם שעשה לך את השבוע: חברה ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: אני אףפעם לא זוכרת אותם.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :)

למעלה