סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
שבוע דווקא סבבה....

משהו טוב שקרה לך השבוע:הפלאפון שלי מת.אחש שלי אמר שבגלל המכות כנראה עלה עליו אוטו או משו.וזה טוב כי קונים לי חדש
משהו רע שקרה לך השבוע:איבדתי את הפלאפון ואז מצאנו.והוא מת. אכזבת השבוע:צביעות של אנשים.... שיר שלא הפסקת לשמוע:Belle and Sebastian - I'm a cuckoo Belle & Sebastian - Beautiful Jan Wayne - Here I Am Chris Brown - Time To Love התחדשות השבוע:פלאפון מחר? או ביום כלשהו בשבוע חחחח תוכנית השבוע:האארמון שראיתי באיחור,עקרות בית נואשות,איך פגשתי את אמא סרט השבוע:מלחמת הכלות,רייצ'ל מתחתנת ספר השבוע: מאכל השבוע:סושי יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:פלאפון חדש. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:וואי אתמול הייתי עם בת דודה שלי וראיתי על הרצפה משהו שנראה כמו ציפור מפלסטיק..אז אמרתי "וואי חשבתי זה אמיתי" ואז בת דודה שלי הסתכלה ונגעה ומסתבר שזה באמת היה אמיתי
והציפור התחילה לעוף בכל החדר ולא הפסקנו לצחוק חחח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
"שנישאר לבד..ונישבר לאט.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופפפפפפפפפפפפש
ביום ראשון בסוף יצאנו כרגיל ולא נשארנו עד אמצע הלילה בבסיס
ביום שני אני ואהובתי הלכנו לאכול לפני טקס יום הזיכרון, התגעגעתי אליייה כלכך וזה היה ממממש כיף
ובשלישי יצאתי מהבסיס ב-11!! אין דברים כאלה בעולם
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום?
אכזבת השבוע: שומדבר בהחלט
שיר שלא הפסקת לשמוע: אבות ובנים - אביתר בנאי - זה ללא ספק שיר יום הזיכרון האהוב עליי
וגם כלמיני רנדומליים בגלגל"צ. לא היה שבוע מוזיקלי משו.
התחדשות השבוע: קופסאות [פח ועץ] לצביעה, צבעי אקריל, טוליפים, ומלא שטויות כאלה. והמוןהמון כסף. חוצמזה כלום.
תוכנית השבוע: ווואי גם גוסיפגירל הפציצו השבוע, וגם ראיתי את כל הפרקים הממממש שווים של 90210
סרט השבוע: לא ראיתי אף סרט. נראה אולי היום בלילה. בא לי לראות ד.צ הוליווד חחח זה נראה לי מצחיק רצח.
ספר השבוע: בשבילה גיבורים עפים. לא שהתקדמתי איתו במיוחד חחח.
מאכל השבוע: מקדונלד'ס עם אהובתי אחרי יום מורעב למדי.
יציאת השבוע: נזרום..נראהלי ששל היום בערב
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מלא דברים! קודם כל הדבר שהכי חשוב לי בעולם קורה
ורק מלחשוב עליו אני מתרגשת
חוצמזה יום גיבוש גפי בחולון, שהולך להיות מצחיק ברמוווווות, וגם גיבוש צנחנים שובפעם.
ובעיקר שבוע של החלטות גורליות.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אחד האנשים הכי חשובים לי בעולם, אבל אני לא יודעת אם זה ייקרה. כולי תקווה שכן.
אדם שעשה לך את השבוע: הבנות האהובות שלי
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: "אני חושב שצריך לעשות המתת חסד לנכים..אבל רק אם הם מסכימים..ואם הם לא בטוחים אם זה טוב להם, אז אם המשפחה שלהם רוצה..בכל זאת, זה קשה לטפל בנכים.." אחד המתמיינים שלנו שובר את שיאי החוכמה, וגורם לי לנשוך את השפתיים בשביל לא לצחוק לו בפרצוף.
[חשוב להבהיר, אני לא תומכת במה שהוא אמר אומשו כזה, שאף אחד חס וחלילה לא ייפגע.]
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: תל אביב כל השבוע בערך
לישון איזה לילה עם אהובתי בבסיס
שופינג מטורף וכאלה
ויומולדת לאמא המדהימה שלי
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.
שבוע מושלם לכולם

../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ממ יום העצמאות היה ממש מצחיק,בערב אני וחברות שלי נפגשנו עם מלא מלא אנשים שלא ראינו שנים התכנסנו כי הבנו ששנה הבאה כל אחד הולך לדרכו וביום העצמאות עצמו הייתי בכינרת עם המשפחה ההזויה שלי כל המשפחה שלי הגיעה היינו משהו כמו 40 איש אבל בכל זאת נשאר מלא אוכל! משהו רע שקרה לך השבוע:ממ אני מרגישה שאני מאכזבת חברה שממש זקוקה לי,מתמטיקה!! אין לי מושג איך אני עוברת את הבגרות השנה,הייתי ב5 שיעורים השנה... אכזבת השבוע:אני.. שיר שלא הפסקת לשמוע:John Mayer - Clarity Daughters - John Mayer Sweet Baby - Macy Gray יש לקליפ את ההתחלה הכי מתוקה בעולם..! Minnie Riperton- Loving you ארז לב ארי - מה אעשה I try-Macy Gray התחדשות השבוע:כלום,אני מרוששת! תוכנית השבוע:האוס,עוד משפחה וחצי(ראיתי איזה 7 פרקים ברצף,זה בערוץ 23 אין לי מושג מה עבר עליי),90210. סרט השבוע: ספר השבוע:יש לי ספר שפשוט אין לי זמן לקרוא אותו! מאכל השבוע:טונות של בשר! יציאת השבוע:ממ תל-אביב והכינרת וגם אתמול יצאתי עם חברה למועדון.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לא יודעת.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את אדריאן השמן שנעלם לי בחג.. אדם שעשה לך את השבוע:שכן שלי,הבן אדם כובש.מה שדובדבני עושה לבן-אדם!! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:היו הרבה אבל בלי ספק המשפחה שלי לוקחת לכולנו יש הפרעות שינה,השבוע שתי אחיותיי הקטנות לקחו את זה לרמה אחת יותר מידי אחת יצאה מהבית מתוך שינה והשנייה הלכה לאיבוד בבית מתוך שינה מצאנו אותה ישנה בחדר הכביסה.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לחרוש.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה רצח!

jasika siton

New member
עונה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: היום ישיש מסיבת גיוס לידיד שלי בווילה, אז אני מאמינה שיהיה כיף :) משהו רע שקרה לך השבוע: רבתי עם אמא |: אכזבת השבוע: יום העצמאות לא היה כמו שחשבתי שיהיה.. שיר שלא הפסקת לשמוע: love story - taylor swift התחדשות השבוע: קניתי שימלת מיני מהממת :) תוכנית השבוע: אחת שיודעת - לא הפסקתי לראות את זה. סרט השבוע: אמ.. למרות שראיתי את הסרט הזה מזמן, ראיתי אותו שוב - אלפא דוג. ספר השבוע: אין מאכל השבוע: הבולונז של סבתא שלי יציאת השבוע: אני מקווה שהיום. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבור את המתכונת במתמטיקה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי שלא ראיתי הרבה זמן. אדם שעשה לך את השבוע: רן, אחרי הרבה זמן שלא דיברנו הוא התקשר :) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היו כמה, חברה שלי הייתה עצבנית על אחד שבא לתקן את המזגן שלהם, אז היא אמרה לי " גם כן הערבי הזה עם הכיפה! בדוק מחבל " , והייתה עוד יציאה מוזרה שלי, יצאתי מפגרת, אמרתי לאמא שלי " מה ?! מלפפונים חמוצים לא גדלים על השיח כמו כל המלפפונים ? O: " תמונת השבוע: אין. התוכניות שלי לשבוע הבא: ללכת לים :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עבר נחמד .. היה טוב קצת חופש.

Keren 104

New member
עונה ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ ערב יום העצמאות היה ממש נחמד :) היו להקות ממש טובות.. היה מוניקה סקס, מרצדס בנד, מופע הארנבות של ד"ר קספר ונראה לי שהיה גם עידן רייכל ופיספסתי.. אבל הקהל היה קהל ממש רע! ברצינות, הם בכלל לא קפצו והשתגעו ורקדו! רק אני וחברות שלי רקדנו וקפצנו כזה וכולם מסביבנו עמדו! והיו פול אנשים וכלם עמדו! ואפילו הלהקות אמרו לנו כזה אין לכם אנרגיות מזה פה וכאלה.. משהו רע שקרה לך השבוע: מגנים ובגוריותתתת אכזבת השבוע: כבר כל השנה אני וחברה שלי מקנדה מתכננות שאני אטוס אליה בקיץ ועכשיו היא הולכת לבטל לי
שיר שלא הפסקת לשמוע: השיר הזה של הפירסומת של סלקום.. אחותי הקטנה כל מהזמן שומעת אותו
התחדשות השבוע: אמן היה לי זמן ללכת לקניות!! אני קבורה בבית עם מתמטיקהההה.. אה, בעצם קניתי מילון חדש בצרפתית ומדבקות כאלה שכותבים אליהם את האותית
תוכנית השבוע: חח ראיתי רק הבורר.. עצוב..
סרט השבוע: מלחמת הכלות
זה ממש ממש נחמד ספר השבוע: ספר מתמטיקה מאכל השבוע: אוריאו קוקיס יציאת השבוע: בערב יום העצמאות
זהו, שנה הבאה אני כל כך ברוק עצמאות לא אכפת לי אני וחברה שלי קבענו שלא נתחייבש יותר עם הקהל החרא הזה אצלנוווו משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא ממש מצפה אבל אני יודעת שיבוא.. מועד ב' במתמטיקה ואז מגן במתמטיקה ואז היום הורים..
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות שלי אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חח זה לא ציטוט אבל זה סתם הצחיק אותי.. בערב יום העצמאות אז עם מוניקה סקס הופיע ירמי קפלן והוא היה מזה שיכור זה היה פשוט מבדר לראות אותו עושה דברים טיפשיים על הבמה (כמו לנסות לטפס על התופים וליפול
) בכל מקרה רגע השיא היה שהוא קפץ להקהל ובמקום שהקהל יחזיק אותו הם פשוט הפילו אותו
(אמרתי לכם שזה היה קהל רע) בכל מקרה הוא כזה נפל לריצפה ולקח למאבטחים שעותתת למשוך אותו משם
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: מי מדבר על שבוע הבא? יש מצב ענקי שעד אז אני אמות מהרעלת מתמטיקה! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר :)

liat012

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: גילתי שקיבלתי במבחן במתמטיקה 91! הוריXD משהו רע שקרה לך השבוע: חברה טובה שלי רבה עם חברה טובה שלי ובסוף היא לא חוגגת יומולדת. מסובך. וגם הייתי בדיכי ביום העצמאות כי לא היה לי עם מי לחגוג. אכזבת השבוע: אותה חברה שרבה עם החברה שיש לה יומולדת. שיר שלא הפסקת לשמוע:right round של flo משהוץץ התחדשות השבוע:סנדלים- שתי זוגות! תוכנית השבוע: לחרוש למבחן באנגלית ולעשות לחברה אחת שלי מתנת יומולדת! סרט השבוע:צ'ארלי בארלטD: ספר השבוע: NEW MOON כל פעםP: מאכל השבוע:סלומוןD: יציאת השבוע:אין. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אולימפידה:) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי שלא פגשתי חודשO: אדם שעשה לך את השבוע:אמא ואבא. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אממ זה ממערכון של אסי וגורי משהו כזה: זקנה מהשורש מבוגרXD תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא: לא יודעת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר. לא מדהים כי יום הזיכרון, יום העצמאות לא יצא לי לעשות משהו ומבחנים ובחנים..... יהיה טוב

למעלה