סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
עוד כמה שעות טיול ריינג'רים../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:קרו הרבה דברים טובים.. משהו רע שקרה לך השבוע:כאב לי שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:כל הדיסק של דור דניאל
וסתם דיסק שהכנתי לאוטו
התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:פשוט מהממת...וגם נשיונל ג'אוגרפיק בHD..זה מדהים. ואף פעם לא אהבתי את הערוץ הזה חחח...אבל לפני השינה זה כיף סרט השבוע: ספר השבוע:תיכון אבלון.. מאכל השבוע:הכנתי היום עוגה מולשמת ליום הולדת של אבא והוא עדיין לא יודע
יציאת השבוע:מסעדה עם המשפחה.. ועוד כמה שעות אני יוצאת לטיול טרקטורונים עם המשפחה
ואני אנהגגגגג משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אולי למצוא עבודה. ולגלות איך מוציאים בטריות מהשלט של הHD.זו באמת תעולמה.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:סביר

jasika siton

New member
אעעעע, היא מכירה את צ'ייס OO:

משהו טוב שקרה לך השבוע: חברה טובה שלי חזרה מאנגליה :) משהו רע שקרה לך השבוע: לאדעת .. שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: " בא לך בא לך עליי, בא לי עלייך .. " ו" נגעה בשמיים " ו " עלה ברוח " של מיי מכוכב נולד התחדשות השבוע: חולצה וג'ינס תוכנית השבוע: מכושפות ופרק אחרון של גיבורים |: סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע: פיצה D: יציאת השבוע: היום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא מצפה לכלום .. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: עוברים דירה |: אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי אדם שהרס לך את השבוע: לא היה אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: לאדעת.. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: ילד קטן אחד בן 13 עושה לחברה שלי " בונא את חייבת לסוע ליוון, איזו עיר קטלנית זאת..יותר טובה מאילת " - הייתי עכשיו עם חברה שלי, והיא סתם הסתכלה בתמונות במקושרים של חברה טובה שלה שהייתה איתי בבציפר שלפעמים אנחנו מדברות. קיצר אחותה גרה בהוליווד והיא משחקת בתור ניצבת וכאלה בסרטים, אז חברה שלי מעבירה תמונות פתאום אני קולטת תמונה שלה עם אחותה, אמא שלה והשחקן שמשחק את אבא של דן וג'ני, אני כזה " מה הקשר בניהם ? " חברה שלי " אחותה של נוי והוא נשואים " אני כולי בהלם " פתאום אני יגלה שהיא מכירה את צ'י.. " לא סיימתי להגיד את השם שלו וחברה שלי העבירה לתמונה של נוי עם צ'ייס, ירד לי הלב.. יאווו הוא כזה מושלם.. ואז חברה של סיפרה לי שהרבה פעמים נוי הזאת הייתה בצילומים של גוסיפ יחד עם אחותה שהיא הייתה אצלה בחופשים, ושגם פעם אחת צ'ייס, בלייק, אריק ( לא יודעת את השם שלו ) ועוד כמה מהסדרה שהיא לא זוכרת היו אצל אחות של נוי בגלל בעלה בארוחת ערב ונוי הייתה שם.. O: איזה כיף לה תמונת השבוע: נוי עם צ'ייס התוכניות לשבוע החדש: אין לי מושג מסקנת/ות השבוע: אמ .. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: נחמד :)

jasika siton

New member
עוד תמונה ..

תמונה של נוי עם אחותה, אמא שלה ואבא של דן וג'ני

TetiBETTY

New member
יאאאא!!מגניב לגמרי!!

ואישתו של "רופוס", שהיא גם אחותה של נוי, מזכירה את לילי מהסדרה... טעם דומה במציאות ובסדרה

Little Sparrow

New member
מסכמת :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: יומולדתתתתתתתתתתת היום והייתי בתל אביב אחריי מיליון שנה בערך :) משהו רע שקרה לך השבוע: הממממ ריב עם מישהי שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: ברחוב- חן אהרוני התחדשות השבוע: 2 חצאיות גבוהות 2 עגילים לאף וגופייה לבנה תוכנית השבוע: האמת שלא ראיתי טלוויזיה השבוע סרט השבוע: ---- ספר השבוע: ---- מאכל השבוע: ארוחת בוקר זוגית של קפה ג'ו יציאת השבוע: אתמול/היום בלילההה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שומדבר האמת משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: ששבוע הבא יגיע אדם שעשה לך את השבוע:
אדם שהרס לך את השבוע: .... אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה ..
ציטוט/יציאת/מילת השבוע:"הביצים שלי זה לא הביצים שלך" XD "בואו ניתן למלצרית טיפ" , אני: "טיפ?", "כן נגיד לה שתתקלח עם מים חמים", "לאלא בשבילייי אל תתנו על העוגמת נפש שהיא גרמה לילא מגיע לה" אני: "טוב אז היא לא תתקלח במים חמים" .. תמונת השבוע: ..... התוכניות לשבוע החדש: לקנות ציוד לביצפר מסקנת/ות השבוע: הוא חתיךך ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מעולהההה

GossipKid

New member
קוראים לו מתיו...

לא "אבא ש דן וג'ני" מתיו סאת'ל. אבל זה מאגניבבבב בצורהההה לאאא יאמננתתת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מקנא מקנא מקנא :) איזה כיף לה זה לא יאומן.

JAP Noa

New member
"So Keep You're Love Lockdown.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: זה היה שבוע מהסרטים..בערך
ובשלושה ימים האחרונים מממממממש נהנתי
משהו רע שקרה לך השבוע: הלכתי לועדה רפואית, התייבשתי שם 3 שעות ובסוף בכלל לא הייתה ועדה כי נפלו המחשבים. מה אתם טיפשים?!?!?!?!?! ואז עוד המפקדת שלי החזירה אותי לבסיס. ללללללללללמה? וגם אתמול גם כל הקטע עם החייל [שמזזזזזזל שלא היה כלום] וגם שאנשים בצה"ל כאלה מטומטים אז היינו אמורות לצאת ב-3 [המפקדת פינקה אותנו
] ובסוף יצאנו בחמש בגלל אנשים אטומים. עד כאן לזעם שלי על צה"ל
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Take A Bow Love Lockdown Paparazzi ועוד רנדומליים.
התחדשות השבוע: וווווווויהי יש מלא, שוב
תיק גב של רוקסי, גופייה מבילבונג, חולצה מבילבונג, 3 חולצות מאברקרומבי, לקים ומתנת יומולדת מושלמת לאחותי.
תוכנית השבוע: עדי אשכנזי - טירונות
סרט השבוע: Up ב-3D, זה כזה סרט חמוד. מומלץ.
ספר השבוע: התחלתי את במעלה הגבעה, ממש מגניב. ויש לי עוד 3 חדשים מהיום שמחכים לי אחרי שאני אסיים אותו.
מאכל השבוע: טוסט בגרג שאאאאאאאאאין דברים כאלה.
יציאת השבוע: ישנתי אצל אהובתייייייי והיה כזה אדיר, אז דפנטלי זה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום? *אומללות יתר.* צבא ברבאק? שבוע אחרון לפני ההדממה, עוד שבועיים יומולדת..כאלה שטויות.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: שבוע הבא. אפשר לבטל אותו?
אדם שעשה לך את השבוע: החברות המקסימות שלי שאין עליהן בעולם כולו.
אדם שהרס לך את השבוע: חיילי צה"ל המטומטמים שלא מבינים מהחיייייייייייייייייייייים שלהם. מה הבעיייה להגדיל ראש ולעשות דברים בזמן? עילגים.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה לפגוש את אהובותיייי
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: לא היה משהו מיוחד.
תמונת השבוע: אני באומנותיות
התוכניות לשבוע החדש: שבוע מיותר שהלווואי שייגמר.
כל יום בסיס, יומולדת לאחותי ול-2 חברות שלי. וזהו.
מסקנת/ות השבוע: החיייייייייים עצובים אבל צוחקים
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: תודה לאל שעבר, התחיל על הפנים ונגמר מדהים
הודגש באמצעות מדגישומטיק

liat012

New member
עניתי. שיהיה לכולם סופ"ש רגוע ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בלונה פארק והיה אחלה
משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:alexz johanson-24 hours
התחדשות השבוע: אין
תוכנית השבוע:אממ פתאום כוכבת ושנות השבעים וסיינפלד [גוסיפ תחזריייי
].זה בגלל שגוסיפ משודרת רק פעם בשבוע
סרט השבוע: מממ ווידיה של שופוהוליק [יכול להיות שלא כתבתי נכון]
ספר השבוע: לא קראתי ספר המון זמן
מאכל השבוע: סושיייי
יציאת השבוע: לונה פאררררררק
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנותך דברים לבית הספר. להתחיל לעשות משהו עם החיים לי, והכל יהיה בסדר. אה כן והההופעה של ליידי גאגא וסימפ פלאן [נון סטופ מיוזיק]
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת
אדם שעשה לך את השבוע: בת דודה שלי=]
אדם שהרס לך את השבוע: כולםXD סתם לא שתי בנות שבריב עכשיו ואני די נדפקת אבל חוץ מזה הן רבות ואני לא אוהבת ריבים>:
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: את עצמיD: חח אין לי.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: BLACK MAMBA [מי שהיה בלונה פארק יבין!]
תמונת השבוע:-
התוכניות לשבוע החדש: ללכת להופעה של נון סטופ מיוזיקק!
מסקנת/ות השבוע:שאם יש לך חלום, נסה להגשים אותו.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: חביב למדיי

RayoDeLuz

New member
פן סופסוף רשם קצת בטוויטר! ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ראיתי את אחי במצלמה אחרי שבועיים =]] וראיתי קלטות שלי ושל האחים שלי [בעיקר אחי] כשהיינו קטנים..
משהו רע שקרה לך השבוע: עושים שיפוצים ודופקו כל בוקר באיזה 8 וחצי... שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: סתם שיר של דיגדיגדוג חחח התחדשות השבוע: גרביים?
תוכנית השבוע: מגרש ביתי, America's got talent, SYTYCD canada סרט השבוע: ג'ולי וג'וליה (הסרט היחידי שראיתי השבוע ) ספר השבוע: שומרת אחותי (יאפ אני עדיין קוראת את זה חח) מאכל השבוע: ספגטי עם רוטב עגבניות
יציאת השבוע: שלי לפארק :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מפגש עם חברות אולי משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: ביאתו של אחי
[מה היה שקט בלעדיו!] אדם שעשה לך את השבוע: סבא
אדם שהרס לך את השבוע: אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "בא לי בימים ובא ליבלילות בא לי לצעוק אני פריחה" אחח איזה שיר ישןןן
תמונת השבוע: משהו שהכנתי לתחרות בטוויטר של אשלי
התוכניות לשבוע החדש: אין תוכניות מסקנת/ות השבוע: אין ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סבבה

למעלה