סיכום שבועי

JAP Noa

New member
../images/Emo41.gif סיכום שבועי ../images/Emo41.gif

קודם כל התנצלות קלה, בשבועיים האחרונים לא הייתי נוכחת כי הייתי עסוקה במגוון פעילויות צבאיות שמנעו ממני גישה למחשב. מתנצלת מראש.
משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

הלואין מחר ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: כל מיני דברים.. הילדים בגן מדהימים... משהו רע שקרה לך השבוע: אין ממש שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: כל הדיסק של ballas hough band התחדשות השבוע: כלום תוכנית השבוע: גוסיפ, DWTS, SYTYCD סרט השבוע: אין ספר השבוע: piece of work מאכל השבוע: אין יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: גנים וההתנדבות בבית ספר משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אין אדם שעשה לך את השבוע: סבא אדם שהרס לך את השבוע:אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חובה לראות- אלן דג'נרס מבהילה את טיילור סוויפט לכבוד הלואין.. זה קורע! תמונת השבוע: אין התוכניות לשבוע החדש: התנדבות מסקנת/ות השבוע: החיים נחמדים חח משהו להוסיף: חח קמתי היום בבוקר עם 52 התראות מאמצע שום מקום בפייסבוק XD מישהי החליטה לתייג את עצמה ועוד כמה

JAP Noa

New member
"I really can't believe, lost myself again.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: אחרי שבועייים מתישים לחלוטין, וג'יפיייים ברמות שאין לתאר, כבר הרבה זמן לא שהיתי כלכך הרבה בחברת אבק.. עשיתי לי אתמול יום טיפוח כיפיייי לחלוטין וביתקפה וזה. בבוקר הלכתי עם ההורים שלי לביתקפה, ואז לעשות מניקור פדיקור, פן וקוסמטיקאית. היה מממש כיף ומשפר מצברוח!
משהו רע שקרה לך השבוע: שבוע שמירות? לא הייתי דקה בבית, לא ישנתי בכלללללללל, וגם שמרתי שזה בכלל לא כיף.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Wonderful - Lady Gaga אביהו שבת - עדיין שלך שלום חנוך - רק בגלל הרוח
התחדשות השבוע: לא קניתי כלווווווום כל השבוע, אבל היום אני בקניון אז בתקווה רבה שמשהו יתחדש בארוני
אההההההההה וההורים שלי בניויורק עם רשימה באורך החייייייייייייים אז בתקווה שכולה תתמלא
תוכנית השבוע: בנות גילמור
אני רואה עכשיו מרתון. וגם תמיד אותו חלום.
אהבתי מממש.
סרט השבוע: ראיתי "אני עצמי ואיריין" בשמירות.
היה סביר.
ספר השבוע: "פרחים בלב", של זאת שכתבה רעלה של ורדים. ממממדהים.
מאכל השבוע: פרנץ' טוסט עם קרםפרש ופירות
תוצרת בית.
יציאת השבוע: ההההההביתה ביום חמישי בלילה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהבנות יבואו אליי ביום רביעי כי ביתתתתת ריק
חופש בשלישי וחמישי, ושההההורים שלי יחזרו כי אני כבר מתגעגעת.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: צבא
כאילו כיף לי בבסיס והכל, אבל איןלי כוח.
אדם שעשה לך את השבוע: אהובותיייייייייי
אדם שהרס לך את השבוע: ק. אבטחה.
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ההורים שלי!
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "למעשששששששששששה אני עדיייין שלך" *כל הבנות תוקעות בי מבטים מופתעים..* "נו מה, אני מתחילה לגלות את הצד הפרחי שבי..שתייייייייייייייייים בלילה אני יושב לי.." "עלק מתחילה לגלות, תמיד היית."
ככככככככככה זה אצלנו במשרד האוהב.
תמונת השבוע:
התוכניות לשבוע החדש: צבא, להיות מלא בבית עם פיצי, לנווווווווח. סופ"ש הבא אני לוקחת את פיצי ליום כיף [ומרשה לה להבריז מביתספר]
מסקנת/ות השבוע: שמירות זה מעעעעעעעעעעעעעעעעעעעפן.
משהו להוסיף: "איזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזה כיף שהיה לי הבוקר
" שבבבבבבבבבבבת שלום.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
עוד 17 ימים מתגייסת../images/Emo4.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:פתחו סניף חדש של אלדו,אבל שמו אותו באיזה חור שאם לא רואים את השלטים שיש סניף חדש קשה למצוא
חיברתי את המחשב למסך טלויזיה ועכשיו אני רואה ב-42 אינץ'
משהו רע שקרה לך השבוע:הכלב שלי לא נתן לי לישון בלילה ב-כ-ל-ל! אני חולה ואסור לי לאכול תפו"א
ועוד כמה דברים שאני לא אגיד פה שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:Aya Ueto - kizuna
Noisettes-Don't Upset The Rhythm התחדשות השבוע:סווצ'רט מהיינס בצבע כחול-יפה
תוכנית השבוע:גוסיפ גירל,מגרש ביתי,עקרות בית נואשות סרט השבוע:שומרת אחותי וציפורים באמריקה ספר השבוע: מאכל השבוע:מרק מיניסטרונה עם פרמזן למעלה
וההמבורגר הכי טעים שיצא לי לאכול יציאת השבוע:מסעדה עם המשפחה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לקנות סוודר לכלב שלי
חח אין משהו מיוחד משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:משפחה,חברה אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע:אחותי סיפרה על משהו שהיה ביס דוקו על נשים שמתחתנות ורוצחות את הבעלים שלהם בדרכים מתוחכמות שלא יעלו עליהן.. אני:"רציתי לראות ושכחתי להקליט" אחותי:"אל תראי זה מגעיל" אני:"לא זה בהסדר אני אוהבת" ~~~ הכנתי משהו עם אמא שלי והיה כתוב במתכון:"מקציפים 5 חלבונים (לבנים) בלהבלהבלה..." אני:"תראי הם ידעו שהרבה ישראלים יקנו את זה ושהצד החזק פה זה לא שכל אז הם כתבו את זה" ~~~ משהו שאמרו בצחוק מעבודה.מישהו אמר איך יודעים שהמדינה שלנו דפוקה-מישהו אומר שהוא אזרח טוב וכשהוא רואה תוכנית תחקירים והוא נוכל עושה איזה קומבינה הוא אומר "איך לא חשבתי על זה קודם" ~~~ לשכנים שלי יש פקינז מעצבן ואיכשהו הוא הגיע אלינו לחצר אז נייתי לגרש אותו והחצוף הזה נובח עלי!! בבית שלי!!זה היה מצחיק לראות.. תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

JAP Noa

New member
למה עקום?

שיהיה לך מלאמלאמלא בהצלחה, טירונות וקורס זה התקופה הכי כיפייית בעולם
כל השאר קצת פחות
סתם חחחחחחחחח צבא זה באמת מדהים, פשוט תבואי בראש פתוח

jasika siton

New member
גם אני לא הייתי שבועיים |:

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ.. לא יודעת. משהו רע שקרה לך השבוע: סיימתי לראות מכושפות 5 |: , וכנראה שאני לא יראה אותו בקרוב .. |||: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: " its my life " בוב ג'ובי או משהו כזה.. התחדשות השבוע: 4 חולצות וג'ינס תוכנית השבוע: מכושפות, גוסיפ, גיבורים סרט השבוע: " המחליפים " ספר השבוע: מאכל השבוע: חמיייייייין יציאת השבוע: יום חמישי :] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: בציפר |: אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי אדם שהרס לך את השבוע: דודה שלי עם הבשורה המעצבנתתתתתתתתתתת אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רן רן רן :) ציטוט/יציאת/מילת השבוע: היינו בשיעור תנך, ואפחד לא סובל את המורה אז היא עושה הכל כדי שנאהב אותה. אז דיברנו על מלחמות מהתנך וזה ואחד מהילדים שאל אותה " המורה מה את עושה בזמן מלחמה ? " אז היא ענתה " מזדיינת " ( יעני התכוונה שהיא עם נשק.. כמו שאומרים שוד מזוין ) אז אחד אמר לה כזה " מאחורה או מקדימה " והיא ענתה " מאיפה שבא האויב .. " ואז הוא שאל אותה " ושאין מלחמה, מה את עושה ? " והיא ענתה " גם שאין מלחמה אני מזדיינת " זה היה מצחיק D: - תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: אמ אין לי מושג מסקנת/ות השבוע: |: משהו להוסיף:

LeAnnDylan

Well-known member
בוב ג'ובי../images/Emo6.gif LOL זה בון ג'ובי ואיך את לא מכיר

ה

jasika siton

New member
חחחח אני מכירה את השירים עצמם,

יש לי הרבה שירים שלו אבל משום מה היה לי נשמע באותו רגע הגיוני " בוב ג'ובי " D:

LeAnnDylan

Well-known member
זה שלהם למען האמת ../images/Emo3.gif

ג'ון בון ג'ובי הוא הסולן אבל בון ג'ובי זו להקה
ויש להם שירים מעולים

jasika siton

New member
הא חח D:

לא יודעת מי אלה, מה שאני יודעת זה שיש להם שירים מהממם !

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמשת

משהו טוב שקרה לך השבוע: חתונה של בן דוד שלי והתנחלתי אצל בת דודה שלי שלא ראיתי כבר הרבה זמן
משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: Miranda Lambert - Only Prettier התחדשות השבוע: בגדים לחתונה
תוכנית השבוע: גיבורים. סרט השבוע: המלאכיות של צ'ארלי 1+2 יס החליטו שהם אוהבים אותי
ספר השבוע: רם אורן - לב מאכל השבוע: איזשהי חיה מתה בצלחת, כמו תמיד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מפגש בני דודים משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: שיהיה גשום באותו יום. אני מתה על גשם ומצידי שירד כל יום 3 מטרים של גשם אבל לא ביום הזה
אדם שעשה לך את השבוע: יהונתני שלי
אדם שהרס לך את השבוע: אממ בטח אחת האמהות של הילדים בגן LOL אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: מישהו שלא הוזמן למפגש
כל מיני בני דודים יצוריים מחליטים שגם הם רוצים לבוא. אבל לא הזמנתי אותם בכלל
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חח הגננת אצלנו בגן עשתה הגדלת חזה אז היא חוזרת כזה הביתה והבת שלה (בת 3) עושה לה כזה "אמא, את מגדלת ציצי?"
תמונת השבוע: יהונתני אהובי
התוכניות לשבוע החדש: לעבוד הרבה, המפגש בני דודים והתפרקות שאחרי זה. מסקנת/ות השבוע: תמיד עדיף לשים בתיק זוג גרבים נוסף משהו להוסיף: שבוע טוב לכולם
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה