סקירת אלבום-!melody. - READY TO GO

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifעל .melody../images/Emo41.gif

נולדה ב – 24 בפברואר 1982 בהוואי שבארה"ב. ההורים של מלודי יפנים אך גרים בהוואי וגם מלודי גרה בהוואי אבל כשהיא משתתפת בתוכניות ומוציאה דברים היא נוסעת חזרה ליפן. מלודי למדה לדבר אנגלית רהוטה ויפנית והתחילה את הקריירה בפברואר 2003 עם הסינגל " Dreamin' Away " שהיה מקום 33 באוריקון. בסוף שנת 2003 מלודי הוציאה סינגל עם הלהקה המפורסמת ביפן m-flo ועם הזמר Yamamoto Ryohei שנקרא miss you שהיה במקומות הראשונים באוריקון ביפן. ביוני 2006 מלודי התחילה את סיבוב ההופעות הראשון שלה שנקרא Be as one TOUR 2006 ויצא לו DVD בנומבר 2006 שנקרא Be as one TOUR 2006 Live & Document. ב –2007 עד עכשיו מלודי הנחתה את התוכנית J-MELO שהיא תוכנית שמשודרת ב - NHK World TV שמדברת עם המוזיקה היפנית וכל התוכנית בשפה האנגלית כדי שאנשים בכל העולם יראו ויבינו. ב – 4.7.2007 מלודי הוציאה את האלבום השלישי שלה READY TO GO! שנגיע למקום ה – 5 באוריקון!

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifסינגלים/אלבומים/DVDs../images/Emo41.gif

אלבומים: Sincerely Be as one READY TO GO! סינגלים: Dreamin' Away Simple As That / Over The Rainbow Crystal Love Believe me Next to You realize / Take a Chance see you... Lovin' U Finding My Road Love Story אלבומים משותפים: m-flo - miss you (#1 miss you / m-flo loves melody. & Yamamoto Ryohei) m-flo - ASTROMANTIC (#2 miss you / m-flo loves melody. & Yamamoto Ryohei) m-flo - ASTROMANTIC CHARM SCHOOL (#15 miss you -Free TEMPO mix- / m-flo loves melody. & Yamamoto Ryohei) m-flo - COSMICOLOR (#4 STUCK IN YOUR LOVE / m-flo loves melody.) DVDs: Sincerely Yours Be as one TOUR 2006 Live&Document אחרים: popular music ~A Tribute to Tsutsumi Kyohei~ (#10 Manatsu no Dekigoto (真夏の出来事) / melody. (Originally by Hirayama Miki))

nadav1232

New member
../images/Emo41.gif!READY TO GO../images/Emo41.gif

!READY TO GO הוא האלבום השלישי של מלודי שיצא ב – 4.7.2007. באלבום יש 13 שירים שמתוכם 3 מהסינגלים שיצאו לפני האלבום שהם: Lovin' U, Finding My Road ו - Love Story ולאלבום לא נכנס אף B-side מהסינגלים. ב – DVD יש 3 קליפים ו – 2 קליפים מההופעה Be as one TOUR 2006.

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifCD../images/Emo41.gif

1.Finding My Road 2.with you 3.Love Story 4.All For Love 5.HOPE 6.Glory of Love 7.!READY TO GO 8.ONE DAY 9.Lovin' U 10.REAL ME 11.ALL I DO 12.Shine 13.Dangerous

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifDVD../images/Emo41.gif

1. (Lovin' U (PV 2. (Finding My Road (PV 3. (Love Story (PV 4. (Believe me (Japanese Version) (Live from Be as one TOUR 2006 5. (Gift of Love (Live from Be as one TOUR 2006

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifקליפים../images/Emo41.gif

Lovin' U http://www.veoh.com/videos/v2701482RmtdQ6g Finding My Road http://www.veoh.com/videos/v233195CRz6HKQx Love Story http://www.veoh.com/videos/v504789aPdDfFhH

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifעל השירים../images/Emo41.gif

1. Finding My Road שיר עם מוזיקת פופ אלקטרונית ולדעתי הוא שיר פצצה עם הרבה עוצמה וכוח. 2. with you שיר שמתחיל שקט ואז מתחילה מוזיקת פופ חמודה וכך כל השיר, שיר יפה לפתיחת האלבום ^_^. 3. Love Story שיר מרגש, עצוב ומדהים. והקול של מלודי ממש מרגש בשיר. 4. All For Love גם שיר שמתחיל שקט כמו with you ואז עם מוזיקה אופטימית. גם שיר נחמד ^_^. 5. HOPE שיר ממש יפה ויש בו מן כזאת מסתוריות וזה מה שעושה את השיר יפה. 6. Glory of Love שיר יפה באנגלית. מלודי עשתה לו קאבר לשיר ישן משנות ה – 80 של הזמר Peter Cetera ולדעתי הגירסא של מלודי הרבה יותר יפה. " I am a man who will fight for your honor I'll be the hero you're dreaming of We'll live forever Knowing together that we Did it all for the glory of love " 7. ! READY TO GO שיר עם מוזיקה מסתורית וכשמגיע הפזמון הוא נעשה קופצני, אני מאוד אוהב את השיר. 8. ONE DAY בלדה אנגלית מרגשת של מלודי ואני גם אוהב את השיר הזה. 9. Lovin' U שיר עם מוזיקת פופ יפה והפזמון ממש יפה והרבה חוזר על עצמו: "I gotta see your face I want you everyday itsu made mo kimi ni furete itai I need you by my side These feelings I can't hide itoshisa wa setsunasa dakishimete I want you in my life No more, I can't deny mou sugu ni machi wa iro wo kaete watashi-tachi wo tsunaide yuku yo eien ni I love you" 10. REAL ME גם שיר ממש חמוד, נחמד וקופצני ^^ 11. ALL I DO זה השיר שאני הכי אוהב באלבום מהשירים החדשים!! לדעתי הוא מרגש ומדהים מאוד מאוד... ^_^ 12. Shine עוד מעט האלבום מסתיים וזה שיר חמוד וקופצני שאני אוהב. 13. Dangerous השיר האחרון באלבום. שיר פופ אלקטרוני וקופצני באנגלית ממש יפה!

ayumi3000

New member
תודה על הסקירה!

תודה רבה על הסקירה!!! אחלה סקירה ויוצא ממנה שהאלבום ממש אחלה ^_^. תודה רבה!

oracle

New member
תודה!!! יופי של סקירה מושקעת! ../images/Emo24.gif

ממש עשית לי חשק לשמוע~

מ א י י ק

New member
תודה רבה על הסקירה ../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif

סקירה מעולה,נהנתי לקרוא אותה :]

limee

New member
סקירה מעולה!

מלודי היא זמרת מאוד טוב לדעתי, ויש לי את האלבום הזה, ולדעתי הוא אחלה!

למעלה