סקר השבוע..

python 4

New member
../images/Emo41.gifסקר השבוע..

הסקר השבועי (אף מילה, אדר!) עוסק במשולש החדש ניק-דיאגו-סחבה מעוררת רחמים. מה לדעתכם ניק צריך לעשות - לסלוח או לשכוח? ענו בסקר, ובשרשור זה.. מייד פרסום תוצאות הסקר הגורלי של האומה שנערך כאן בשבוע האחרון..

python 4

New member
אם כן, גורלו של אדר נקבע../images/Emo70.gif

הלאה איניגו מונטויה המרושע
, היה שלום יורד הוואן החמוד
.. אמרו שלום שוב, אחרי שנתיים של העדרות ל..
צהובון 1 ויחיד
הידד! זה אומר שגם המשימות השבועיות יחזרו?

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif מה זההההההההההה

איך פתאום צהובון קפץ מ-3 ל-8?? משהו כאן מריח מסריח!!! חוצמזה שהסקר היה צריך להישאר עוד קצת כדי שימשיכו להצביע ולהשפיע, להשפיע ולהצביע! מכאן נובע: סקר פסול => אינדיגו לא הולך לשום מקום! INDIGO IS HERE TO STAY!!!

python 4

New member
ידעתי שלא תעמוד בזה../images/Emo70.gif

קודם כל הוא לא הלך לשום מקום, הוא עדיין נמצא בארכיון הסקרים וניתן להצביע עבורו (נראה לי שזה הסוד הכי שמור בתפוז. פתחו את הסקר הנוכחי, לחצו על "הצג תוצאות", ובחלון של התוצאות על "ארכיון הסקרים" - ואפשר לראות שם את כל הסקרים, עם התוצאות שלהם, ואפשר גם להמשיך להצביע לסקרים שנערכו לפני שנתיים!) אני מבטיח לך במה שאתה רוצה שהסקר היה אמין לגמרי - גם אני הופתעתי מהמהפך הלא צפוי! ואגב - אי אפשר לפתוח ניקים חדשים בתפוז (ניסיתי..). הסקר נמשך בדיוק שבוע, שזה הזמן שאורך סקר שבועי. כעת אתה צריך להוכיח את האמינות שלך - הפורום הכריע - צהובון, ואתה התחייבת!

The Abbott Girl

New member
סלח לי צהבהב על ההתערבות../images/Emo72.gif

אבל בתחילת השבוע צהובון הוביל בבטחה [כן ראיתי את הסקר הצבעתי לצהובון] אינדיגו היה בעמדה נחותה מאוד, פתאום אינדיגו קפץ ל- 5 הצבעות, אז גם צהובון קפץ ל- 8 הצבעות. נראה לי פייר למדי. אז אם מישהו צועק לא כשר, הייתי אומרת גם ההצבעות לאינדיגו. פשרה? תחזור ליורד הואן

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif סתם לידע כללי

יש לי הרי את הניקים של יורד הוואן וצהובון ויכולתי להיכנס אליהם כדי להצביע לאינדיגו אבל לא עשיתי את זה... אז אין כאן משהו לא כשר. ואם כבר את ידועה כאחת עם המון ניקים אז אולי הצבעת בכל ניק לצהובון?
טוב אוף... יש פה לחץ קבוצתי.... אולי צהובון יעשה קאמבק במאי סוויפס

The Abbott Girl

New member
בדיוק כמו שאמרת ../images/Emo72.gif

יש לי מיליון ניקים אם הייתי מצביעה בכולם צהובון היה מנצח בסויפט של 100 מול 5 משהו כזה... אבל אני באמת אומרת שהגדילה של הצהובון נעשה אחרי הגדילה המוזרה של אינדיגו ככה שבכל מקרה משהו לא נכון היה פה. הרי אין ככ אנשים בפורום אז למה שיצביעו ככ הרבה בסקר? ויאללה חרטוואת תעמוד במילה שלך

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif אני משער שיש גם קוראים פסיבים

שלא כותבים אבל מה אכפת להם להשתתף בסקר... נו אני מחכה כבר שבלייר תוציא את הדיסק השלישי! זה אמור לקרות ממש בכל רגע... בסופ"ש היו פרקים מצוינים של "לחיות"... בלייר היתה בטוחה שטוד שכב עם אוונג'לין אז היא שכבה כנקמה עם כריס (שנפרד גם הוא מוונג'י). ובכלל כולם היו בחופשת סקי ונתקעו בלי מקום אז בחדר אחד היו בלייר, אוונג'לין ומרטי סייברוק והיו יציאות של כל אחת על השנייה שחבל על הזמן. מסמך אנושי מרתק!

sergew2

New member
הם מעוררים רחמים.....

טוב שלא הרגו אותה! נו בסדר זה היה פעם אחת כשהיא הייתה פרודה מניק וזהו! היא הודתה...די...לא אוהב שמנפחים דברים סתם! אמנם מה שנראה תמוה בעיניי, זו העובדה שהיא עדיין מקנאה בויק

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif יש לה כבר רגשות לדיאגו

חוצמזה הוא נראה ממש טוב. לא שחסר לה מבעלה. הקיצר היא סתם שרמוטה
ניק באמת לא צריך לשחק אותה כי הוא כבר עשה לה את זה עם גרייס. למרות שאצלו זה רק היה סקס (גבר), היא כבר משלבת רגשות לדיאגו (אישה)

9 קולות! גמני בוחרת בצהובון../images/Emo3.gif

האחד והיחיד!! ובקשר למשולש הרומנטי! איזה באסה שכולם עכשיו עצבניים על דיאגו! למה שרון פתחה את הפה הגדול שלה?? דיאגו וויקטוריה היו זוג כזה לוהט! עכשיו דיאגו ירגיש צורך לעזוב, ויקטוריה שוב תשאר לבד, ומי יודע מה יעלה בגורלם של קן וברבי? והיא לא מצאה יום אחר חוץ מיום החתונה של ויקטור וניקי. בחרתי באפשרות שניק צריך לסלוח כי גם אם הם לא יחזרו לחיות ביחד עדיף שלא תהיה בינהם טינה, ואם הוא סולח לה ושוכח אז כל זה בתנאי שלשרון לא יהיו רגשות לדיאגו. שורה תחתונה: חראם על קאסי...

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif הקאמבק של האביב!

לא, זה לא ויקטור וניקי כי אם הרמוני!! הרמוני שבה הביתה
עכשיו הכל מוכן למפגש כשאת כאן ("אני יושב ומחכה שעות! וכשאת כאן, אז פחות!"
)

למעלה