סקר חדש - המרכז המסחרי הישן

dafgol

New member
../images/Emo41.gif סקר חדש - המרכז המסחרי הישן ../images/Emo41.gif

יוצא לכם להגיע למרכז הישן? אתם הולכים לערוך קניות במתחם החדש? מה אתם עושים כשצריך להגיע לקופ"ח? טיפת חלב? דואר? אתם חושבים שמאז שצריך לשלם על החניה במרכז אנשים הפסיקו להגיע ? אתם מוזמנים להביע דעתכם כאן וכמובן להצביע בסקר החדש
ועונה גם
אני מגיעה למרכז רק כאשר צריכה להגיע לקופ"ח או טיפת חלב. אם אני צריכה שרותי דואר אני עולה לסניף "ספיר", קניות לא עורכת במרכז, גם בגלל הקטע של החנייה בתשלום, וגם כי בעצם מה שאני צריכה אני מוצאת במתחם החדש ו\או במקומות אחרים.

דווקא לי יוצא הרבה להגיע למרכז

אני גר קרוב מאוד (2 דקות הליכה) ואני מוצא שם הכל! אם אני הולך לעשות איזה קניה קטנה אז קופצים לאילן ברנס גם לדואר אני הולך לשם.. בקיצור אני עושה שם הכל (כנראה בגלל שאני גר קרוב)

סיוי 24

New member
כמעט לא מגיעה למרכז הישן

את כל הקניות אני עושה במרכז החדש, הוא 2 דקות ממני ואני עושה קניות בשופרסל של דברים קטנים (כי הם יקרנים!!!), קניות גדולות- בכלל לא במגדל העמק... בפיצוחל'ה אני קונה תבלינים, וכל מיני מוצרים לאפייה. יש גם את הסופר- פארם. ובכלל נעים להסתובב במרכז החדש, למרות שחסר שם חנויות בגדים. המרכז הישן- לא נעים להסתובב שם, מוזנח מאוד (ולא באשמת החנויות !!!) וגם הקטע של החנייה- מבאס מאוד!!! אז אדוני ראש העיר- במקום להחליף כל שני וחמישי את האבנים המשתלבות ברחוב הראשי, אנא ממך הקדש תשמת לב למרכז הישן, המקום צריך לעבור שיפוץ מסיבי, ואז אולי יש לו סיכוי להתרומם.

dafgol

New member
הי סיוי ../images/Emo39.gif

את מוזמנת להוסיף לשרשור "ראש העיר" את דעתך לגביי המרכז הישן. < פניתי אליו והעברתי לו את השרשור הנ"ל, ממתינה לתגובתו בימים הקרובים >

rotemfiji

New member
אני חושבת שהמרכז הישן ניראה כמו מרכז

ברמאללה..ממש מבייש את העיר. כל כך מוזנח, לא צבעו אותו עשרות שנים, התשתית מוזנחת, לא נעים להסתובב- גם אין שם טיפוסים הכי נחמדים תמיד...לעומת המרכז החדש הוא פשוט על הפנים וכמובן שגם החנייה. ראש העיר אולי חושב שהעיר שלו כמו חיפה או הקריות שהוא מרשה לעצמו לשים מקומות חנייה בתשלום- שזו שיא החוצפה, גם ככה אין יותר מידי מרכזים בעיר והוא כבר מבטל מראש על ידי החנייה בתשלום את בואם של הרבה אנשים. לפי דעתי, צריך להשקיע הרבה מאוד משאבים בכדי להחזיר את המרכז למשהו מוצלח, או להרוס אותו ולבנות משהו מוצלח וחדש יותר...כנ"ל לגביי הקניון הישן.

למעלה