סקר חדש

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif סקר חדש ../images/Emo41.gif

סקר חדש!! "מי השחקן שלכם בראש גדול?" כולם מוזמנים להצביע! (תודה לshirabira על ההצעה לסקר!) וגם... תוצאות הסקר הקודם- האם תצפה בראש גדול? הצבעות אחוזים בטח! אני מחכה לה בקוצה רוח!! 18 64.29% אולי, יכול להיות. 3 10.71% איכס, בטח עוד ``המורדים`` 4 14.29% לא יכול- לא מנוי של יס 3 10.71%

תמיר1991

New member
רשמתי את אורי, הדמות של גור.

למרות שגם הדמות של יעל היא אחלה
אבל מה לעשות, קל לי יותר להזדהות עם אורי
תמיר.

לדעתי...

הכי טוב.. והכי כוסון.. והכי יפה.. ומשחק הכי טוב.. זה ריקרדו... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם סתם..

Dark faith

New member
בדוגרי....

אני מסכימה איתך
רק חבל שתקעו לך את השם ריקרדו
אגב בן כמה אתה?

18.. ולמה?

כאילו היתי מעדיף שם ישראלי.. חח אבל הם רצו משהוא ארגנטינאי.. וריקרדו זה נראה לי סבבה לא?

Dark faith

New member
מהחבר'ה הצעירים אתה הכי גדול לא?

ובקשר לשם, מסכימה איתך היה עדיף ישראלי, אבל אם כבר הם רצו שם ארגנטינאי- אז ריקרדו סבבה... ובזאת נתתי אישור להפקה חח

Tol e Hatulee

New member
חחח שאלה קשה

שאלה קשה באמת...טלי כזאת מצחיקה אותי עם המילים באנגלית שלה כול שניה זה מעצבן קצט אבל מצחיק אותי "גאט אל לייף" אבל משחק את הדמות די טוב ריקרדו חח הצ'ריסו חח ראיתי בקליפ שאלחנן קורא לו ככה.הוא משחק ממש טוב שמתי לב. גם אורי התלבטתי איך כמו על המשפט שלו "אתה מתייחס לחברים שלך כמו זבל" מזל טוב היום בפרק הוא אמר את זה אחרי שבפרסומת הראו את זה נתקע לי בראש זה חח לדעתי גור ממש שחקן טוב אני ראיתי אותו לא רק בראש גדול משחק.תגיד גור אתה היית במלון נירוונה בים המלך בחופש הגדול כמה פעמים כי אני נשבע שראיתי אותך כמה פעמים. אבל בסוף בחרתי באדם הוא משחק טוב את הדמות המנהיגת כזאתי.

D b i l

New member
אדםםםם- מלךךך

אוהב אותך בן אדם! היי מה אתה עושה?!? וואוווווווו??

למעלה