סקר קטן!

../images/Emo41.gifסקר קטן! ../images/Emo41.gif

האם אתם חושבים שהבחירה בשיר Revolution כסינגל הבא היא מוצדקת ? או שהייתם מעדיפים שיר אחר כסינגל !? ומה לדעתכם צריך להיות הסינגל לאחר מכן (לאחר רבולושן במידה ויהיה עוד סינגל) ?? אני מאוהב
לגמרי בשיר Airport שלדעתי מהמם והייתי מעוניין לראות אותו כסינגל הבא. לאחר מכן הייתי רוצה לראות את Anybody but me כסינגל...להראות לכולם את האיכויות הקוליות הטובוץ של ניקה בבלדה מרגשת אבל גם רבולושן נחמד
מה אתם חושבים ?

שרון653

New member
תשובה שלי

לכתוב בפורום ב4 לפנות בוקר?לא הולכים לישון? טוב לגבי סקר. אני חושב שמדיסק צריך להוציא את Anybody but me כדי להראות לאנשים שניקה יכולה להיות זמרת של בלאדות ולא רק של מסיבות. שהיא יכולה לעשות הרבה! וסינגל אחרי זה צריך להיות לא מהדיסק כי גם ככה 4 שירים ממנו סינגלים.אני חושב שהם צריכים להקליט שיר חדש ולהוציא אותו כסינגל אבל זה צריך לקרות עוד כמה זמן כי עכשיו זה מוקדם מדי. זאת דעתי אתם יכולים להסכים או לא...

stav37

New member
תושבהה לסקר

אני מסכים עם שרוןן כי כולם כבר מכיריםם את הסיגנון של ניקהה והיתי רוצה שיכירו גם את הסיגנון האחרר שלה ובלי שום קשרר אהבתי מאוד את השיר Anybody but me

avox

New member
תשובה לסקר../images/Emo136.gif

למרות שלדעתי לא נראה לי שיצא עוד סינגל מהאלבום אחרי " רבולושן " זו רק דעתי ולא לפי מידע מסוים.. לדעתי אם הם ילכו לאירוויזיון לא יצא עוד סינגל מהאלבום הנוכחי אלא השיר המתמודד.. אבל כסינגל הבא הכי מתאים : Anybody but me !!!!

maor ravid

New member
לדעתי "Airport" הייתי רוצה אבל

אין ספק "Revolution" גם צריך לצאת כסינגל לרדיו בכל זאת קידום לאלבום... מה הקשר שיר חדש? עוד עכשיו אחרי 4 חודשיים מאז הישתחרר האלבום? פחחח נראה לך אין מצב זה מוקדם מדי הגזמת :) אבל הסיכוי לשירים חדשים הם רק אם הנרי וניקה יבחרו לאירוויזיון (אמןןןןןןןןןןןןןן) אז הנרי אמור להציג 3 שירים חדשים לציבור לבחירה :) ככה לפי החוקים בגלל שאין קדם אירוויזיון השנה לצערנו בעזרת ה' והכל יסתדר אמן יאלה שבוע הבא התשובה הסופית...

דנדי15

New member
לדעתי...

**דרך אגב, אני חדשה ומ.א.ו.ש.ר.ת שיש להנרי פורום!** יש עדיין אנשים של-א מבינים מי הם הנרי וניקה.. אז קודם להוציא עוד סינגל דאנסי (איירפורט או רבולושן, לא ממש אכפת לי כי שניהם מעולים), ואז הציבור יכיר בהם סוף סוף, ורק אז יגיע הזמן להוציא את הבלדה... זה יתאים בול

gilad music

New member
דעתי בנושא הסינגלים

Anybody but me הכן מתאים מאוד להיות סינגל , אך עדיף אם יקצרו במעט את הסוף של השיר, כי ברדיו לא אוהבים שירים שנימתחים כמו מסטיק, האם השיר יעבור את הפלייליסט של גלגלצ? - לדעתי כן! Revolution - בחירה מצויינת, יש מצב לחרישה ברדיו.

giladgg

New member
../images/Emo41.gifדעתי: ../images/Emo41.gif

אז ככה; REVOLUTION הוא אכן בחירה נכונה לשלב זה, וכעת מגיע שלב הדובדבן... התלבטתי רבות בין AIRPORT ל ANYBODY BUT ME... תהיתי ותהיתי, חשבתי וכמעט הדרתי שינה מעליי (סתם..!) ולבסוף החלטתי: ANYBODY BUT ME וההחלטה היא מושלמת לדעתי. היא מציגה פן נוסף של ניקה, והשיר ירגש כל לב של איש שימע אותו..

קרנוק

New member
מסכימה לגמרי לגבי איירפורט

כל כך רציתי שהוא יצא כסינגל. סיטון..מה איתך??

../images/Emo3.gif סיטון תומך באירפורט !!

ואם הייתי מושית , הייתי כותב סיטון תומך ב"שדה התעופה" כמו שסיטון תומך ב"וידוויים על רחבת הריקודים" ו"קפואה" חחח אגב , עכשיו בדיוק חזרתי מהדום , ניקה והנרי היו מהממים , תמונות ועדכונים מפורטים מחר !!!!
סיטון הולך לישון...בואנוס נוצ'ס

HaDaRoSh

New member
בחירה מצוינת ../images/Emo13.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo211.gif

שיר מעולה

איבגי1

New member
../images/Emo188.gifלדעתי לא../images/Emo188.gif

יש שירים בהרבה יותר יפים... 1) השיר Airport יוצא מן הכלל ! שיר נורא יפה ! לדעתי הוא צריך להיות הסינגל. 2) Anybody byt me גם שיר יפה נורא ריגש אותי
3) יש גם את Silentlv loud גם נורא יפה, לדעתי אחד מהשירים הנ"ל צריך להיות סינגל.

למעלה