עבר כבר עוד שבוע

dafgol

New member
../images/Emo41.gif עבר כבר עוד שבוע ../images/Emo41.gif

איך עבר השבוע שלכם? מה שימח אתכם? מה העציב אתכם? הסיכום השבועי זה כאן

S r 35

New member
עלי עבר שבוע כייפי ביותר ../images/Emo140.gif

זה התחיל עוד בשבת שלפני - בבילוי הנהדר בכנרת, שמלא לכולנו מצברים ונתן לנו אנרגיה ושמחה לקראת השבוע החדש. יומיים חופש באמצע השבוע - שני ושלישי - מקצרים את השבוע ועושים פלאים למצב הרוח: מומלץ ביותר
בשני - לקחתי את נירי לפארק ספיידרמן בתל-אביב. מקום מקסים ומומלץ מאוד. נוספה לכך גם חווית הנסיעה ברכבת, שתמיד מרגשת את הילדים. בילינו נ ה ד ר וגם הילדים, כמובן, (ניר והחברים שלו) נהנו מאוד.
בשלישי - שוב ב BIG CITY ת"א: הפעם סוליקו עם חברה טובה שחזרה מחו"ל (דפנה, את מכירה אותה...). ישבנו ב"קפה באזל" ונהננו מדיסקוס על
ככה באמצע היום, ככה באמצע השבוע ... בלי בעלים, בלי ילדים. בדרך הביתה עוד רכשתי לעצמי זוג נעליים חדשות ... ומה עוד בחורה יכולה לבקש?
אתמול יום שקט ורגוע בעבודה... כל הקודקודים היו ביום עיון בתל-אביב ופטרו אותנו מעונשם... השבוע גם עומד בסימן מסיבות בגנים:
אתמול הייתה לנו פעילות נחמדה אחה"צ בגן של ניר - לסיכום חוג תיאטרון הבובות ("בובימה" שהיה להם בגן) הילדים עשו לנו הצגה וכולנו נהננו.
היום אחה"צ מסיבת סיום בגן של פונפונקי.
הערב מאפסנים את הילדים אצל חמותי ויוצאים להצגה (קומדיה - מתאים לי מאוד). אנחנו כבר נשארים לישון שם. מחר חוגגים יום-הולדת לחמותי המקסימה והנפלאה. שרק תהיה בריאה ותזכה לשנים ארוכות ומאושרות
ובשבת מתכננים ביקור מולדת במגדל העמק.
עוד דבר משמח שקרה לנו השבוע: התארגנו - ההורים בשכונה - ויצאנו נגד העירייה ומשרד החינוך בגלל החלטה שרירותית ומטומטמת שלהם שנוגעת לגן של ניר. הצלחנו לקפל את שני הגופים הללו ולגרום להם לסגת מעמדתם ולבטל את רוע הגזרה. מעבר לשמחה האישית על כך שהבעיה נפתרה, התרשמתי מאוד מהכוח שיש לנו כהורים, אם יודעים לא לחשוש ולהפעיל אותו.

שרה יקירתי,מאושרת בשבילך שנהנתם,צריכה מידע..

הבנתי שממגדל העמק לגראנד קניון בחיפה צריך 3 אוטובוסים???????? למרות שהוריי מממנים את זה,יש לי בייבי סיטר וחשוב לי לדעת כמה זמן הנסיעה ובכלל,, יש עוד אפשרויות??? אלונים לא בטוחה שבשבילו,,,,, אילנה שבת נהדרת לכן

שרה יקרה,קראתי את הודעה שלך לפני יומיים

ואני איישם מה שכתבת לי,הכי טוב נראה לי. שלא אסתבך עם מיליון אוטובוסים במקום למצות את הזמן ולכייף,, אילנה

סיכום של השבוע

תחילת השבוע היה טוב מבחינתי עבר די רגוע בלי הרבה הפתעות בסביבות יום רביעי חמישי היה יותר קשה כי בלימודים המורה המטומטמת שלנו החליטה להתנפל רק בגלל דיסקט שלא עבד לי , בקיצור שבוע די הפכפך אבל טוב שהוא הסתיים לו לפחות נשאר לי עוד 15 יום להיות במקום הלימודים הזה ואחרי זה למצוא עבודה טובה או להמשיך ללמוד משהו טוב לפחות יש כוון לזה

לולי72

New member
השבוע שלי

התחיל טוב כי יצאנו לפגרה עד 1/9/07, מה שאומר שעובדים הרבה פחות, ביולי אני עוד עובדת ובאוגוסט ימים בודדים, אהיה עם יובלי בבית כמעט כל החודש. לגבי המשך השבוע רע, גרוע, גרוע יותר ויותר....
, דודה שלי מאושפזת ברמב"ם כבר חודש והמצב שלה קשה מאוד מאוד וזה ממשיך וממשיך ואנחנו חסרי תקווה, אתמול כל היום הייתי אצלה, החזקתי לה את היד וליטפתי אותה, ועשיתי לה מסאז' ברגליים, וכל פעם בא עוד מישהו מהמשפחה, חברים, וזה עצוב נורא. בהזדמנות זו, אני רוצה לבקש מכם, שאם מישהו יכול להגיע לבית החולים רמב"ם ולתת דגימת דם שם אם הוא מתאים הוא יוכל לתרום לדודה שלי כדוריות דם אדומות שהגוף שלה הפסיק לייצר. אם תרצו ותוכלו, תשלחו לי מסר ואני אגיד לכם את הפרטים המדוייקים יותר. אני מקווה לזמנים טובים יותר.

ואצלי ....../images/Emo15.gif

התחיל כרגיל.....הייתי שבוע ימים עם בובה שלי מקסימה ! וביום שלישי בעלי סוף כל סוף חזר מהמילואים!!! ממש כייף! גם לי וגם לבתי! כל הזמן שאלה אותי " איפה אבא? " וכמובן שהוא הגיע , איזו שמחהההה, דניאלה היתה מאושרת !!! כנל אני! זהו, בגדול! לכולם, שבוע שקט ...... שיעבור לא...........ט לא..............ט הרבה בריאות תשמרו על עצמכם ><

S r 35

New member
עדן - כל כך מצטערת לשמוע על דודתך

המחלה הארורה הזו פשוט נוראית. מקום העבודה שלי קרוב מאוד לבית החולים רמב"ם ואין לי בעיה לגשת לשם ולתת דגימת דם. תשלחי לי בבקשה מסר עם הנחיות. אשמח לעשות זאת, בתקווה שזה יעזור. ועוד דבר - אם את במקרה ברמב"ם בשעות הבוקר / צהרים, תתקשרי אלי (אני מאמינה שיש לך את מס' הנייד שלי). אשמח שניפגש ונקשקש קצת... את יודעת, כשמדברים עם מישה וזה מקל - או אפילו יוצאים מהמקום המגעיל הזה (רמב:"ם) לשאוף קצת אויר בחוץ, כבר מרגישים יותר טוב. מתפללת לשלומה של דודתך.

לולי72

New member
הי שרה, בוקר טוב

כרגע אני לא יודעת אם עוד אפשר לעשות משהו, כי מאתמול בערב התחילו לתת לה מורפיום כדי להרגיע ולהרדים אותה. אחותי כבר בדרך אליה ואני ואבא שלי ניסע אליה אחר הצהריים. אבל תודה בכל מקרה, את לא צריכה לבוא, זה באמת מקום נוראי ומגעיל. אתמול סיפרתי ליובל על כך שהיא חולה מאוד והיא בבית חולים ולא אמרתי יותר, היא לא שאלה שאלות. אבל דיברתי עם הגננת שלה כדי לנסות להסביר לה את ההמשך והיא הסבירה לי בדיוק מה להגיד לה אח"כ. זהו, מקווים לטוב.

dafgol

New member
פפפפפפפ חם דביק לח ומדאיג

בשבת היה לאבא שלי ארוע מוחי (קל) ומאז אני לא ממש מוצאת מנוחה, במיוחד למחשבות שרצות בראש. חוצה מזה היתה מסיבת הסיום בגן של רזי ביום ראשון, בשלישי בערב היינו אצל עדן ושות', זו פעם אחרונה שאנחנו מזמינים
מהמקום המגעיל שלצערי אני לא יכולה לנקוב בשמו.... לקח להם שעה וחצי להביא פיצה ....בזמן הזה יכולנו לנסוע לחיפה לאכול פיצה ולחזור, ולא לדבר שהפיצה פשוט מגעילה ולא טעימה...בעאאאאאא ( עדן פעם הבאה שלירון לא יתעצל , הרבה יותר זול וטעים לאכול פיצה ביתית....) לא זוכרת כבר מה היה עוד השבוע, רק שמחה שהוא עבר...... בריאות לכולם

לולי72

New member
בפעם הבאה נעשה ערב פסטות

אבל טרי מהבית. גם יותר זול להכנה וגם יותר טעים.

S r 35

New member
דפנה - מאחלת המון בריאות לאביך

מקווה שזה היה אירוע חולף. מאוד מבינה את הדאגה שלך. מאוד מזדהה איתך.

LANIT1

New member
וואי איזה מהר עבר לו שבוע עמוס ../images/Emo140.gif

נו איך עבר באמת אני חושבת עכשיו.. קודם כל כולכך מהר.......שזה עףףףףףףףףף.. ופעמיים קרטה, טיולים בערב , משחקים עם הילדים , בריכות בבית בדכ ביום שישי עובדת עם אורון על אותיות מספרים וכד' הכנה לכיתה א'.. והאמת לא זוכרת אבל באמת הייתי עסוקה.. עכשיו התפנתי מעט לכתוב לפורום שלי. נשיקות לכולכם אוהבת אתכם

למעלה