עדכונים מהבית- יום 96 ה18/2

גואל מלכלך עכשיו על אלירז עם פוטנה

אם לא מסכימים איתו אז הופכים ליריבים. פוטנה לא מסכימה אבל גואל ממשיך.

bobo2008

New member
זה ברור אבל בגידה בערכים של אלירז היא החטא

הגדול ביותר

תראה, אני רואה את הדברים כמו אלירז

וסער הכי דרעק בבית. בלי תחרות. הוא צמפיון בדרעקיות. שירו של סער: "הייתי הילד הכי דרעק בכתה, הכי דרעק בשיעור, והכי דרעק בהפסקה..."

פוטנה: אלירז מרגיש נבגד

גואל: וכולנו יודעים על ידי מי, והוא עוד מתווכח איתי על הדרעק הכי גדול בבית? סימן שהם קלטו שארז הצביע נגדו, אבל גואל לא קולט מי הכוח האמיתי מאחורי ארז.

"אפילו אלין קיבלה את זה בבגרות יותר מאלירז"

נראה שגואל כבר מזמן שכח את סוד הקסם של המענטש. מלכלך חופשי.

בטהובן22

New member
אני חושב שהפקה הולכת לעשות תרגיל בשב...

הפקה הולכת לעשות תרגיל..יבקשו מהמועמדים לבחור דייר שיגיד דברים לטובתם..איילה תבחר בסער וסער יבכה ויבקש שיצילו את איילה וכולם יסמסו לה...הלוואי שאני טועה.

ליאור032

New member
אני לא סובל את גו-אל אבל במקרה הזה הוא צודק

בזה שאלירז מתעצבן שלא מסכימים איתו וישר הוא תמיד אומר ששברו לו את המילה.

הוא לא התעצבן שגואל לא הסכים איתו

הוא התעצבן שגואל לא מבין את המובן מאליו. לטובתו הוא. לגואל יש פיקסציות לא פחות מלארז.

ayaliar

Well-known member
כפוי טובה הגואל הזה

זו לא פעם ראשונה שאלירז כועס ומתבאס על חוסר הסולידריות שהחברים שלו מפגינים. הוא נלחם את המלחמות שלהם, מסכן את עצמו, רב ומשלים עם אנשים רק בשביל החברים שלו בזמן שהם יושבים בצד בשקט ונותנים לו לחטוף את כל האש ובסוף הם נכנסים לחדר האח הגדול ומצביעים בצורה אגואיסטית לחלוטין. ברור שזה משחק אינדיבידואלי ושכל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו אבל רבאק, אם לא אלירז גואל היה עדיין סגור בחדר במיטה, אם לא בבית שלו.. שלפחות יזכור את זה במעורפל. שלפחות יענה לו בצורה קצת פחות תוקפנית וקרה, שינסה טיפה להבין מאיפה זה בא ובאיזה מצב קשה הוא עומד.

GIOVANINI

New member
חבל שגואל בפותנה אחד מהם בטוח בגמר

חבל שלא הייתה העמדה של כולם, שבאמת מי שחזק יגיע לגמר ולא בגלל שהשם שלו "נשכח". הרי אם היו עושים אותו דבר שנה שעברה אחרי שרנין הודחה היה בטוח הבובלילים מול שפרה. וכל המתח של הגמר היה הולך. אם איילה תצא המתח בגמר ילך חבל על הזמן, וחבל חיכיתי לגמר של אלין ואלירז נגד סער ואיילה + 5 לא רלוונטי

אלירז באמת נבגד..התוצאה מדברת בעד עצמה

סער שעשה לגואל את העלהום שלא ישכח, לא מועמד... גם ארז לא... איך לא ירגיש נבגד? אם יש משהו שאפשר להצטער עליו זה, שאלירז עשה את המלחמה של גואל...כל כך לא היה ראוי.. אם חברים כאלו מי באמת צריך אוייבים.

למעלה