עדכונים מהוילה!

סנאי נדיר

New member
יוסי סיפר עכשיו היכן הוילה ממוקמת..

"בירושלים" "אמרו לי לבוא לנווה אילן"..

יניבל1

New member
רכילויות בוילה

מה שקצת חסר לי עד עכשיו זה שמשום מה הוילה נעדרת רכילויות (והרי כולנו יודעים כמה אנשים אוהבים לרכל) אני נניח הייתי מצפה שכשערן למשל ידבר עם שי וליאון יעבור שניה ויזרוק עוד אחת מההערות המטופשות שלו וילך ל"מטרה" הבאה אז ערן יגיד לשי "באנה הליאון הזה קוקסינל אמיתי! לא יכול לשמוע את הקול שלו יותר!!" במציאות זה בטוח היה קורה, אבל איך זה ששם לא נתקלתי אפילו פעם אחת בדבר כזה אני לא מאמין שאנשים מפחדים לרכל מאחורי הגב (כי אלו שמלכלכים עליהם ממילא לא ידעו מזה, כי אין להם קשר לטלוויזיה ואינטרנט).

לאון- דיון מעניין! כנסו..

זה רק אני? או שגם אתם שמתם לב שההצגה שלו כהומו עוזרת לו להתמזמז עם הבנות בווילה? לדעתי הבחור לא הומו אלא חרמן חסר תאקט. אגב, אח שלו רומז את זה כל הזמן שלאון פשוט משחק אותה.. מה דעתכם חברים?

shesek17

New member
וואי נראה לי אתה חי בסרט

יותר גיי מזה לא יכול להיות

RTND35

New member
קלעת בול

גם אני חשבתי ככה ואפילו אמרתי שאם הייתי משתתף בתוכנית אני הייתי משחק אותה הומו - ואם היה יוצא לי קטע עם אחת הבנות היא היתה יוצאת קלה מכיוון שהצליחה לגרום להומו לשכב עם אשה

ביקשת קיבלת ../images/Emo24.gif

דווקא היו המון ליכלוכים היום, כמו לול תרנגולות. לדעתי מחר הם כבר מתחילים להתכסח פייס טו פייס (יאמי!)

יניבל1

New member
חחחחח אלוהים כמה שהבן אדם אידיוט

שי בא אליו ואומר לו שברגיל הוא לא יכול לסים יום בלי חצי בקבוק ערק אז יוסי עושה לו "באנה מה נסגר איתך אתה? מה אתה זרוק ברחובות?"

ShukyD

New member
אחות של לאון נשואה לערבי מטייבה ../images/Emo2.gif

רנין גם חשפה את שמה של אחת מ"האח הגדול"

שההפקה, היא "האח הגדול"[כדיוע] ובנתיים הם שמעו 2 בנים ובת, ששמה מיתר[ברח לי השם עכשיוXD] . אח"כ היא התנצלה ולא ידעה שאסור לפרסםXD

האיש הזה פשוט מצחיק אותי

שלא ידיחו אותו!! אגב,בצהריים רנין ציינה את שמו של הקריין,האח הגדול..ובכלל את שמות כל חברי הצוות!מיטל,הילה וכו...

למעלה