עוד דיון

../images/Emo41.gifעוד דיון ../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

כולם פה אוהבים את אורי..וכולם חושבים שהוא מושלם
..
האומנם?
No Body is perfect לכן
השאלות
מה הייתם משנים באורי? (
לא מאמינה לכם שתגידו "כלום")
מה דומה בכם לאורי?
אני אתעלם מהעניין שהוא קורא כאן הודעות והוא גדול ממני והוא יכול לזרוק עליי גשם של אבנים ולסקול אותי למוות X_X

m i r u s h i

New member
טלי../images/Emo108.gif

תקשיבי, את מקסימה. בחיי. איך את מפעילה את הפורום.. כל הכבוד לך! *מוחאת כפיים בהתרגשות וזורקת ורדים לכיוונך*

m i r u s h i

New member
נמנמנמ D:../images/Emo108.gif

מה הייתם משנים באורי? ( לא מאמינה לכם שתגידו "כלום") ציניות...לפעמים זה קצת יותר מידי..[זה משנה שאני אוהבת את זה? XD]
מה דומה בכם לאורי? ציניות [:X] ורוב הפעמים תתפסו אותי כמוהו.מחייכת P:

avitano

New member
אממטממ

מה הייתי משנה באורי? אני לא חושב שאנחנו מכירים אותו כל כך כדי להחליט את זה :) למרות שאני תמיד חושב שלא צריך לשנות כלום באף אחד, בן אדם מושלם הוא בן אדם משעמם. מה דומה בכם לאורי? חח אני רואה שהוא ציני, ואני ציני בטירוף :)

JULI4561

New member
אממ ..

מה הייתם משנים באורי? קטעים שלא חוסר טאקט
מה דומה בכם לאורי? אני מחייכת הרבה וגמאני אוהבת לשחק ולהיות על הבמה וכאלה ..

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

מה הייתם משנים באורי? אממ... אני לא חושבת שאני מכירה אותו מספיק כדי להחליט מה הייתי רוצה לשנות בו
מה דומה בכם לאורי? אממ... גם אני מחייכת וצוחקת דיי הרבה

boopymylife

New member
עונה.. (קשה קשה.)

מה הייתי משנה באורי- *חושבת*.. *כעבור שעה-עדיין חושבת* הממ... הייתי משנה באורי.. (את האופי הנדיר אין סיכוי).. ממ חיצוניות.. (חיוך אין סיכוי..).. WOW. מה אפשר לשנות באורי? פורשת בשיא *דמעה* אין לי מושג.
מה דומה בי לאורי?!!!! מהמהמה... פינימיות *חושבת חושבת חושבת* הממ .. חוש הומור,ציניות,רגישות,חברותיות..(?) חיצונית- חחח כלום .. (חיוך-לא. גומות-ממש לא.-הלוואי, ממ עיניים לא. שיער חחחחחחחחחחחחחחחח חס וחסה. ממ.. אהמ. חחח גם זה לא. כלום קיצר חחח)

המממ הממממ

מה הייתם משנים באורי?את הציניות והחוסר טאקט מה דומה בכם לאורי?הממ העזרה לאחרים במקומות שהם הכי הכי צריכים!

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gif../images/Emo3.gif

אני עדיין לא מכירה אותו אישית אז אני לא יכולה להגיד.
אממ.. אני מחייכת הרבה כמו אורי

למעלה