עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9

אתם רואים- צדקתי! רונין אנורקסית והיא הודתה

בזה בפני וונסה!!! רק חבל שעד עכשיו הוא טרחה להאשים את חוסר התאבון שלה על תחושות הבידול והניקור מהחברה היהודית, במקום להתוודות עוד לפני שיש לה בעיות אכילה!!!!!

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 13, ה-13.9 ../images/Emo41.gif

כל מה שחם וקרה ביום ה- 13 לתוכנית אתם מוזמנים לשרשר לכאן! מה נסגר עם ערן וקרן? איך תעבור השבת? מוזמנים לשרשר! כול שירשור חדש תחת הנושא הזה ישרושר לפה, ראו הוזהרתם

d a n 6

New member
היא אמרה שהייתה בעבר בולמית

וגם לונסה היו הפרעות אכילה

יניבל1

New member
העיקר אמאבובליל מחפש כותרות

חבל שהמנהלים לא מטפלים במשתמשים מהסוג הזה יש לא מעט כאלה

עכשיו השיחה עם וונסה!

שניהן מדברות על ההפרעות אכילה! וונסה היתה אנורקסית, ורונין בולמית

יNOT

New member
בשיא הרצינות כמה משלמים לך?! ../images/Emo58.gif

|אתה לא באמת חושב שאתה משטה פה במישהוא נכון?! יש לך ניק מאוד מקורי, ואתה עושה בו שימוש רק בפורום הזה, ונרשמת רק החודש. רמקול|

יNOT- אתה מעאפןן

עד לאיזה רמה תרד?! תכף תבוא אלי הבייתה ותצפה איתי גם באח אירלנד שהורדת מהאמיול אין גבול לרדידות פפפפחחחחחח

יNOT

New member
לא ענית על השאלה ../images/Emo9.gif

וזה לא אני שפתח ניק רק בשביל לבוא לכתוב דווקא בפורום הזה של תפוז , כאילו יש על מה, בשביל שאנשים יאמינו "שמעניין שם" .

ShukyD

New member
פלא שיש לה כל כך הרבה בעיות עם ההערכה העצמית?

והיא משליכה על כולם

omer719

New member
הדברים המעניינים שיש בוילה../images/Emo8.gif

עד כמה שהצנזור מותיר לנו XD

לאאאאא לא מאמינה

השאירו לליאון את המיקרופון פתוח בזמן שהלך לשירותים ושמעו אותו עושה פיפי ומוריד את המים!! גאד,גם לזה יש גבול

gilig9

New member
מבקשת הסברים...

;-אהלן, נראה לי שפספסתי דברים חשובים היום, אני מאוד אשמח לקצת הסברים ממי שמעודכן: למה קרן כזאת מסטולה וערן נעמה ושי כל הזמן מחבקים אותה? סתם כי היא שתתה או משהו כזה? על מה רנין וג'ני כל כך כועסות? היה איזה ריב שאני לא יודעת עליו? ומה הקטע של לא לעשן, זאת משימה שנתנו להם? תודה מראש!!

למעלה