עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 14, ה- 14.9 ../images/Emo41.gif

מי שלא ישרשר - ישורשר עידכונים, דיווחים, קישקושים - לכאן תלונות - לשירשור תלונות אנצל את ההזדמנות לאחל מזל טוב לחבר הפורום "שם אחרון" שחוגג היום <14.9> יומולדת!
שיהיה בכיף

תעצרו אותי או שאני..........

תכף מתפוצצתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
בא לי להחטיף לוונסה לקרן ולנעמה. יווווווווווווו הן חופרות ותחמניות. וונסה עושה פיל מנמלה......איזה סיפור היא עשתה מהקטע שלה ושל עינב. די כמה את יכולה לספר את אותו הדבר, ולהמשיך לחמם את נעמה. והעיקר שהיא יוצאת הטובה!!! כמה שהיא צבועה..!!
מדהים אותי יום יום אני מגלה כמה הם מגעילים וצבועים (רובם בכל אופן) וונסה נראה לי עצבנית שאף גבר לא שם עליה.....אז ההרמונים קופצים לה. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני מחכה לרגע שהם ישארו, ויריבו אחד עם השני. מי עוד אומר וכותב שאין אקשן.....

וונסה מחממת את נעמה יותר

גם ככה נעמה והרביעיה לא מסתדרות (עינב, ג'ני, רנין ומיקי), את היא חפרה להם על זה שוונסה אתמול קמה מהשינה והתערבה בשיחה, אז עינב אמרה לה "סתמי, את לא יודעת מה הלך פה שישנת", וונסה אמרה לעינב שהיא נפגעה מה"סתמי" הם דיברו על זה והשלימו - נגמר. אבל וונסה ממשיכה לספר ולנפח, כזו נחש.

זה בדיוק מה שמעצבן אותי....

היא מהטיפוסים שמחפשים לעשות בלאגןן שנדלק להם הפיוז. והעיקר בבוקר היא אומרת לאבא של עינב....אני לא מדברת על זה יותר. אני מגיעה למסקנות שלי וזהו. אני לא מספרת לאף אחד. העיקר היא סיפרה למי שהיה לה הזדמנות לספר. אפילו לאבא של עינב
היא דפוקה כמה שהיא דפוקה
אני רוצה שתעוף ומהר................

מה אתם אומרים?

קרן חסיס - קח. היא תיתן לכל מי שירצה. ערן זילברמן - עז. נראה באמת כמו עז. רנין בולוס - רב. רבה עם כל העולם. איתי זיו - אז. אז מה בדיוק הוא רוצה מאיתנו. עינב בובליל - עב. נראית כמו ענן קטן. צבר גדיש - צג. הוא כמו מסך, אבל חשוך. שי שיטרית - שש. הוא השישי שיעוף מהאח הגדול. זהו.. נמאס לי.. תמשיכו אתם.

ואיזה חופרת היא!!!

גם שנעמה המעצבנת ניסתה לדבר, היא לא נתנה לה, כל פעם משכה את השיחה עליה ואליה. הלוואי ויעיפו אתה
.

ccalanit1

New member
וואי וואי ונסה עיצבנה אותי!../images/Emo46.gif

הוונסה הזו, ממש מגזימה.. היא נראה לי פשוט מתוסכלת ומוציאה את זה על הבנות (כי מול הבנים היא לא מסוגלת להתמודד וגם ככה אף אחד לא שם עליה) אני מאמינה שהיא הבאה שתעוף (למרות שגם ערן מעצבן אותי- יש לו פרצוף של קוף והוא בטוח שהוא מלך העולם..) הכי ממי שם זו שיפרה ואני מהמרת שהיא תיקח את העונה אם לא יהיו הפתעות. כמו למשל אם אני אכנס לוילה...ואני אכנס.
:)

לי דווקא אין בעיה עם קבוצת הבנות האלה אלא..

עם קבוצת הבנות השנייה שכוללת את עינב, ג'ני, רנין ומיקי. הקבוצה הזאת נשלטת ע"י המניפולציות של מיקי. בגדול מה הן תורמות לבית?! מילא עינב מנקה ומבשלת אבל השאר..כלום..פרינססות. הבנתי גם שהיה קטע עם רנין בשישי בערב..מתחיל להמאס מכל הדרמה קווין הזה. בהתחלה ממש חיבבתי אותה אבל נמאס שכל דיירי הבית נכנעים לרגשנות שלה ומסוגלים למכור את הדת שלהם בשביל לנחם אותה. אני מתארת לעצמי ששמה של נעמה יועלה מספר פעמים בהדחה מחר.. נשאר לי לקוות שגם שמה של מיקי יועלה..

יNOT

New member
אתה מתכוון מתי שניקו את השירותים?!

גם אני לא הבנתי, אוליי רצו שלא נראה במה הם משתמשים (יישמרו את זה לתוכנית המרכזית ) או שאתה מדבר על צנזורה אחרת?

dustin1

New member
שאלה... את מי לאון הוציא מהארון?

ראיתי כתבה בפנאי פלוס שהוא הוציא זמר מפורסם מהארון וכולם כועסים עליו... ידוע לכם מי זה? תודה

למעלה