עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 19, ה-19.9 ../images/Emo41.gif

כל מה שקרה כל מה שקורה כל מה שיקרה ביממה הקרובה לשרשר לכאן מי שלא ישרשר ישורשר ושיהיה סופ"ש מעולה

rebecca121

New member
עננים באמצע הלילה?!../images/Emo2.gif

הרגע בתוכנית כשאשר, יוסי, עינב ונראה לי ערן היו בחוץ הם פתאום הסתכלו על השמיים ונראה לי ערן אמר "תראי העננים זזים" או משהו כזה מישהו ראה את זה?! השעה הייתה 11 ורבע בלילה! איזה מין עננים יש בשעה כזאת?!

ShukyD

New member
קטנוניות ומיותר לגמרי

אתם כל כך משוכנעים שהכל שם קונספירציה אחת גדולה ושעובדים עליכם בעיניים שאתם כבר לא שמים לב מה אתם אומרים בעיה לראות עננים באמצע הלילה? אף פעם לא יצאת והרמת מבט לשמיים כשבחוץ חושך? לפעמים רואים אותם אפילו יותר טוב מבמשך היום

כנסי לפורום 393 או 442

ותשאלי שם אם יש סיכוי לפי דעתי יש סיכוי וחצי אני גר ליד ירושלים וראיתי פה לפנות ערב הרבה עננים בכלל יש סיכוי מחר לגשם מקומי שום קונספירציה

Saladin

New member
חחח אף פעם לא ראית עננים בלילה?

נעמה כל כך מעצבנת, בלתי נסבל להסתכל עליה ולשמוע אותה מתנשפת בין שאכטה לשאכטה. האישיות המעצבנת שלה יוצאת מכל חור. היא ועינב שדורשת בעיטה לפנים צריכות לעוף.

אלה לא היו עננים...../images/Emo112.gif

אלה היו חייזרים שבאו לחטוף את יוסי בובליל...
המסר שלו "מצ'עמם לי" לא נועד להפקה- זה הקוד לפגישה נוספת בחלל... למה אתם חושבים שיש לו בעיות זיכרון?! כי אחרי כל כך הרבה חטיפות חוזרות ומחיקות חוזרות ונשנות שלהם ע"י אותם החייזרים זה הופך להיות דפקט קבוע...
בגלל זה בין היתר הוא לא אוהב גם צרצרים- העיניים שלהם דומות מאוד לפרצוץ של החייזרים...עיניים שחורות וגדולות...מה שנקרא "עיני חרק"...

Saladin

New member
ראיתי את זה עכשיו.

דווקא לא נפלתי מאף אחד מהחיקויים.

נועה21

New member
היא פשוט הרגה אותי מצחוק

עכשיו אני מבינה למה הכניסו אותה לתוכנית. כנראה שהיא הפילה אותם מצחוק באודישנים. החיקויים של שפרה וונסה היו הכי טובים

קפרי

New member
ולמה הכניסו את שי ואת יוסי ואת ג'ני ואת וכו?

חשבת על זה בגלל שהיא "שונה" ויש מכל השכבות והרמות וקיוו שתהיה פרובוקציה ואקשן לצופה? תראי מה יוסי עושה לכם עם השטויות שלו, איך על כל שטות אני קוראת, יו כמה מסכן, יו כמה מתוק, ויו כמה עוול, הרי הבן אדם כמו שיכור שרודף אחרי מליון ומוכן היה אפילו לאכול תולעים וכולם עשו ממנו אלוקים והנה הבת שלו משעמום קמה ודיקלמה ויצא לה טוב ועשיתם ממנה מינימום חקיינית בינלאומית, לידיעה מי שיש לו כישרון, מגלים אותו לפני גיל 23 בדרך כלל אלא אם הוא חיי בבידוד במערה או בין אנשים טיפשים....

למעלה