עידכונים מהוילה - יום 4 - 4.9

יניבל1

New member
צריך לזרוק את הליאון הזה מהוילה

די ! עבר כל גבול הגימיק הזה! לא יכול ליהות שאנשים למשל ינהלו שיחה בבריכה ואיך שליאון יתקרב לשם ישתיקו את השיחה וכל המיקרופונים יהיו מרוכזים בשטויות שהוא מוציא מהפה , די לנסות לעשות ממנו הסטאר של התוכנית! הבו אדן הוא קוקסינל ,הוא מדבר לא לעניין , ואני יכול להגיד שאם הייתי בוילה ,כן תקנון לא תקנון, הייתי מטביע אותו בבריכה .

יניבל1

New member
האמת שאפילו ראיתי שפתחו עליו קבוצה בפייסבוק

את הלינק לצערי אני לא מוצא אבל כותבים ברוח הדברים שנאי כותב (שהוא נודניק ושההפקה נותנת לו יתר תשומת לב)

miracle8dl

New member
לאון מדהים!! מתה על ההיפראקטיביות שלו

אין מצב שיהיה משעמם איתו... כל פעם שיש שיחה משעממת אני מחכה שהוא יכנס לחדר

Jovencita linda

New member
מצדיקה אותך ב 100%

גם אני כמוך אני רק מחכה שיראו אותו.. הוא אף פעם לא נח,הוא אנרגטי וזה מה שכיף בו.

omer719

New member
בבקשה לא לרדת ברמת הדיון לפסים אישיים.

אנחנו פה בשביל להנות ולדבר על התוכנית ולא להעביר ביקורת אחד על השני. ואני בטוח שהרבה יעידו שלאון מוסיף הרבה צחוקים ואווירה משעשעת יותר לוילה. אז כל אחד ודעתו

idanoosh17

New member
בוא נגיד שאת הכינוי הזה עשיתי כשהייתי בגיל

שלך או משהו...ולהתעניינות שלך....לא , אני לא הומו...

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif מסכים...

היה צריך אחד כמוהו בתוכנית והוא פשוט מעולה.

הוא דמות מיוחדת ../images/Emo151.gif

כי הוא לוקח את הכל ואת עצמו נורא בקלות בניגוד ליתר המפריזים הכבדים שמסתובבים שם ומרגישים חשובים מידי

Jovencita linda

New member
בקיצר

היגענו למסקנה שאין על לאון /tapuzforum/images/emo66.gif. הוא מאמי כזה. וחוץ מזה שהוא מצחיק כיף גם לשוחח איתו לפי מה שראיתי./tapuzforum/images/emo13.gif

omer719

New member
../images/Emo41.gifעידכונים מהוילה - יום 4 - 4.9 ../images/Emo41.gif

מהיום נתחיל לפתוח שירשור עידכונים יומי מהוילה בשביל לא להתבלגן, אז שימו לב לשרשר למקום ולתת לשירשור הקודם לרדת למטה בשביל לא להתבלבל. ותודה ליניבל1 על הרעיון

omer719

New member
עידכון של החצי שעה האחרונה :

לאון ושי התחילו לשיר כל מיני שירים בבריכה, והם נראים קצת קורבים מידי
סתםסתם. כמו פינוקיו, אש, ושירים של רונית שחר ועוד. ובחדר יש שיחה של קרן,שפרה,נעמה ואשר בזמן שנראה לי צבר ישן שם והם הפריעו לו אז הוא הצטרף לשיחה באמצע, משהו של מסז'ים וכאלה. זהו בינתיים, אתם מוזמנים להעלות עידוכנים אם בא לכם

פתחתי טי.וי כרגע

ונפלתי על מונולוג של שפרה על``למה היא לא צריכה גבר``..משעמם שם.

למעלה