עלה פרומו לפרק האחרון של "ראש גדול 4"

ילד רע 16

New member
../images/Emo41.gifעלה פרומו לפרק האחרון של "ראש גדול 4"../images/Emo70.gif

יש שם כמה ספוילרים נחמדים מאוד. הפרק ישודר בקרוב. הפרומו רץ ביס ישראלי, הצלחתי לתפוס אותו, ואולי אפילו ביתר ערוצי הבית של יס וערוץ הילדים. תהנו.

ילד רע 16

New member
../images/Emo58.gif לדעתי ניסו לעשות משהו מותח ומושך

במיוחד, ואני בלאו הכי הייתי צופה בפרק האחרון, אבל הפרומו לא יותר מנחמד. מראים את בעל המפעל\מכון פאראמאג (האיש הרע, זה שמשוחק בידי אז בן- הרוש) מכוון אקדח לעבר מישהו וצועק איזה משפט ששכחתי, אבל משהו שקשור בעלילה הקיימת של כלבים במפעל. ורואים את דבש או יעל (ממש לא שמתי לב) נופלת על הרצפה ואת יעל באה לשחר (תומר אופנר?) ורוצה לדבר איתו והוא מתעלף או משהו. :S חחח איך קוראים לו?שחר? חחחחחחחחחחחחחחח אפילו ת'שמות אני לא יודע בכל מקרה, נראה לי שיהיה פרק טוב שישאיר טעם טוב, אבל ממש לא טעם של עוד. צריכים לקחת את שחקני ראש גדול או דווקא שחקנים אחרים לסדרה ישראלית חדשה לנוער, ולא ראש גדול! זה פשוט עבר את כל הגבולות. אני מבין למה בשמיניה לא המשיכו. כי זה יכול להיות סיכון. אבל ראש גדול שמצליחה, ולא יותר מהשמיניה - פשוט עושה עוד עונה ועוד עונה וממחזרת עלילות, דיאלוגים ורעיונות - ואף אחד לא יקפוץ על ההפקה ויאמר "היי, הרסתם לנו את הסדרה." וגם אם זה היה קורה - יוצרי ראש גדול, תסלחו לי, אתם פשוט לא אוהבים את הסדרה שלכם. (מלבד מקרה השיר שלנו שהוא אחר לגמרי, שהתחלפו היוצרים והתכנון שבו לשלב שתי עונות שלישית ורביעית במקום אחת שלישית וארוכה - לפיצול הוא לשלב את נינט וההצלחה של הסדרה, אבל זה היה נפרד לחלוטין מהאיכות של הסדרה, וגם בעונה הרביעית שהייתה איפשהו פחות טובה מבין השאר, היא כן ספקה את הסחורה, ועוד יותר אם אורי היה נשאר וזה היה יוצא פי שמונה יותר טוב.) כאן המקרה ממש פשוטו כמשמעו - עושים עונה 4 לסדרה מצליחה שכבר ממש נמאס ממנה, היוצרים הם אותם יוצרים, כנ"ל לשחקנים, הם לא מחדשים עצמם, תפסו גל וטרמפ על ההצלחה ופשוט מביעים כל סממן אפשרי להצלחה. אם זה רוני ומייקל ראשונים בקליפ הפתיחה, אם זאת עונה 4, אם זה מלא כוכבים ושחקנים, פשוט נמאס ...

ילד רע 16

New member
הם סתם ניסו לשחק אותה השמיניה,

שהייתה "מתחרה" שלה. למדו יפה את חוקי המשחק, רק חבל שזה מאוחר מידי.

השמיניה נשארה עם אותו פתיח

3 עונות וגם שלימור אטיאס הצטרפה הם לא צילמו חדש אלא הוסיפו צמשהוא בעריכה

הפתיח של השמינייה היה פי 1000 יותר מושקע

מראש גדול...בגלל זה לא החליפו אותו...למה להחליף עם הפתיח כזה מושקע ויפה? ואת זה נראה לי שאפילו "ילד רע 16" יכול להגיד לך, נכון? ולגבי ראש גדול... נכון, הסדרה נמאסת, הרעיון הכללי נורא מנסה לחכות את השמינייה ורואים שלא כל כך הולך להם... עובדה שרוב הסצינות חוזרות על עצמן תמיד וכאילו רואים אותו הדבר בעיניים, זה כבר לא מעניין! כל העונה הזאת נמתחת כמו מסטיק בנאלי, והכל בגלל כלב קטן ומסכן... ראיתי עכשיו תקציר של פרק 212 ורק עכשיו לעזאזל חושדים שקורה משהוא במפעל? WTF? רק עכשיו הם נזכרו לחשוד? זה מראה כמה כל העונה נמתחה ואת כל הרעיון השאירו לסוף... הסדרה נמתחת ולא מותחת!

soybelinda

New member
זה לא הכל בפרק האחרון..

מה שקרה לשחר עם אני לא טועה זה לפני הפרק האחרון, כי אני יודעת מה קרה לו וכשהוא אמר (בתור טקסט כמובן) זה לא נראה לי חלק מהפרק האחרון XD אבל שיהיה חח יכול שאני טועה (בהחלט יכול להיות! =])

ילד רע 16

New member
../images/Emo182.gifיכול להיות שאת טועה,

הפרומו הסתיים עם "ראש גדול|הפרק האחרון|רק ללקוחות YES"

dj salmix

New member
יש מצב שאת גם צודקת...

אני לא ראיתי את הפרומו אז אני לא יודע... אבל מידי פעם לוקחים גם קטעים מעניינים מ2-3 הפרקים האחרונים... אבל אין לי מושג...

ילד רע 16

New member
לא בטוח חחח

נראה בהמשך. אני בכל זאת בטוח אצפה בפרק האחרון. בפרקים שלפניו אני לא בטוח.

בדיוק. שתי העונות הראשונות היו הטובות ביותר,

בעיקר בגלל שלא ניסו למסחר את הסדרה. לא הוסיפו מלא כוכבים- רוני,מייקל,מירב,אליענה,אלון ליטבק בתור גבי, דליק ,ארז בן הרוש,מיטל, אביגיל אריאלי.. ועוד ועוד ועוד. זה כבר עובר את הגבול. הסדרה מאוד התמסחרה וחפשה איך לפרסם ולמשוך תשומת לב[אם זה במייקל,אם זה ברוני וכו']. לא סתם הרבה אנשים אמרו לי שהם ראו את העונה ה1 בוואלה ואהבו אותה הכי הרבה. אז זה היה ראשוני,פשוט ויפה. אגב,שמעתי שהולכים לעשות עונה חמישית,על בטוח. נקווה שזה ישתנה ולא יהיה כמו העונה ה4, כי אם זה לא ישתנה אני לא מתכוונת לצפות[גם בגלל בעיית זמן,וגם בגלל העיקרון].

רותוש123

New member
דווקא אני אהבתי הכי את העונה הרביעית...

ויודעים מי ישחק בעונה החמישית?? ישאר אותו הקאסט?

ילד רע 16

New member
יותר קצר ממני ויותר קולע ונכון. ../images/Emo45.gif ממש

לעניין. זו הבעיה של הסדרה, היא גם לא יודעת למסחר בלי לתת את התחושה הזו. כמה סימנים למסחור: - השחקנים - הקליפ - המריחה של העונות זה בעיקר. והסדרה הזאת פשוט נמאסה. העונה ה5 לא תהיה יותר טובה, צריך לעשות סדרה חדשה וזהו, ולצערנו יונה ויזנטל הודיע כי כל עוד הסדרה מצליחה אין סיבה שלא ייעשו עונות נוספות, וחבל.

למעלה