עסקים שאתם אוהבים לקנות בהם

olgaer

New member
עסקים שאתם אוהבים לקנות בהם

שלום, אשמח אם כולכם תוכלו לשתף בעסקים אהובים עליכם בעיר. כאלה שאתם קונים בהם כבר שנים ותמיד חוזרים. לא משנה באיזה תחום. אני אוהבת לעשות את קניותיי במקומות קבועים, כאלה שנותנים יחס אישי. אני אשמח לגלות עוד מקומות כאלה.

מגי 336

New member
שאלה נהדרת ../images/Emo13.gif

ואני מבטיחה שלא שוכחת אותך... מקפיצה את ההודעה

מגי 336

New member
חנויות שאני אוהבת לחזור אליהם ../images/Emo20.gif

הוניגמן בקניון ערים - שמחה על ההזדמנות להודות על היחס הסימפטי של המוכרות במקום, על הסבלנות והחיוך...
בשוק כפר סבא יש חנות מיוחדת מאד, אני מאמינה שכל כפרסבאי חדש כותיק מכיר - חנות הירק, שם אפשר למצוא לא רק פטרוזיליה, כוסברא וסלרי אלא גם חיוך, הומור ופניני חכמת חיים...
חנות הדגים בשוק שם כולם נחמדים - לי כיף לקנות שם.
החנות של יצחק בויצמן - חנות שם אפשר למצוא הכל בכל מכל לבית - החל ממכשירי חשמל קטנים ועד סכו"ם, כוסות ווזות והכל במחירים סבירים עם יחס מאיר פנים.
קפיילא - ברח' ירושלים - בית קפה עם יחס אישי ואוירה נעימה... olgaer - אשמח לשמוע גם ממך המלצות נוספות, ומתושבים נוספים...

מגי 336

New member
../images/Emo41.gifעסקים שאתם אוהבים לקנות בהם ../images/Emo41.gif

שאלה נהדרת וחבל שתעלם... אם יש לכם המלצות, דברים טובים לומר על חנות או בית עסק שגיליתם / שם אתם קונים קבוע... זה המקום

עסקים שכיף...

בראשונה אבקש לציין את "מגה ספורט" שבצומת. א. מדובר בחבר'ה מאוד מקצועיים שיש אפשרות לשאול אותם כל שאלה ותדע כי תקבל תשובה סופר מקצועית אדיבות ושירות הם דבר שהם מקפידים עליו ביותר, האווירה בחנות תמיד נעימה. לפני כחצי שנה קניתי שם זוג נעלי ספורט התעמלתי (!!!) איתם שבוע והם פשוט קרעו לי את הרגל - לא באשמתם הנעל לי אינדיווידואלית לא התאימה, החלטתי שלמרות הכל אני אנסה להחליף - לתדהמתי, טל- אחראי המשמרת באישורה של מנהלת הסניף החליף לי את זוג הנעליים תראו לי עסק אחר שהיה מתנהג בצורה הזו...
המקום השני הוא מספרה שנקראת "hair dressers " של ערן יוז - חברה המליצה לי עליו והחלטתי ללכת על זה. גיליתי בחור סופר מקצועי ואדיב קשוב אך ברמה כזו שאיכשהוא הוא מביא אותך לעשות את הדבר המתאים ( גם אם לא חשבת עליו... ) בחור קסם, נהניתי מאוד. רח' נחשון - אין לי מושג מה המספר.

olgaer

New member
הרשימה שלי:

1. ריגושים - יש להם ג'ינס מעולה, יחס נעים ומחירים סבירים. זנחתי את דיזל ומיס סיקסטי בעקבותם. 2. סולל קפה - מאפים מיוחדים וטעמים ואווירה של עסק משפחתי. 3. קפה ארומה בקניון. פשוט סניף נחמד מכולם. גם הודות (וכל הכבוד לבעלים של הסניף) לכך שהוא מעסיק נוער מוגבל. נהנית לשבת שם תמיד. 4. יצחק כהן - ממכר 5. בית הגבינות בשוק - ממכר אפילו יותר. לצערי יקרים נורא. 6. גלידת פרדו - גילדה מעולה, יחס נעים והמקום נקי ביותר.

מגי 336

New member
איפה נמצאת "ריגושים"?

צריך לחדש את המלאי לקראת החורף - אשמח לקבל פרטים נוספים...

olgaer

New member
נדמה לי ויצמן 92. צמוד לאופטיקנה.

קצת לפני רוטשילד, אם באים מהקניון. חנות עם מדרגות.

יש מאפיה ברחוב ויצמן

לידי חנות צילום, החנות של הבלונים והחנות של הפאזלים. הייתי שם ביום שישי האחרון ועובדים שם 2 אנשים מדהימים בשירותיות שלהם. אומנם קניתי רק דיאט קולה אבל הופתעתי מהשירות הנהדר. מומלץ בחום.

ba r2 0 1 0

New member
גם לכם יש את סימפטום ריח המאפיות בעיר?

שאני עובר בעיר ומריח את הריח של המאפיות, זה יכול לשגע אותי... אני יכול לעצור במקום ופשוט להתחיל להריח. חחח אני מקווה שזה לא רק אני. בכל מקרה יש אחלה מאפיות בעיר באופן כללי...!

מסעדת מאג'די.

בפסאז' שם ליד אורן הספר. פשוט מסעדה טובה, חומוס, שירות, הומור, גזר חריף. אני וחברים מבלים שם לפחות פעמיים בשבוע ובאמת בזכות המחירים שגם מאפשרים את זה.

olgaer

New member
וואלה, אני אזכור את זה. אני מתה על מקומות

כאלה. מה שעות עבודה שלהם? שישיבת פתוחים?

Do It Yourself

New member
הרשימה שלי:

מסעדת סטקיית הכפר - בתחילת ויצמן מי שלא אכל שם עדיין, פשוט לא יודע מה הוא מפסיד (אני מטורף על הקבב שלהם).
מסעדת סטקיית סבינו אמנם המתחרה של הנ"ל, אבל גם כן, שווה כל ביס! נמצאת בשיכון עליה.
לנות לכלי בית - רחוב ויצמן פינת המעפילים השבוע הייתי צריך להתקין מנורה חדשה בתקרה, והידע שלי בתחום המלוכלך הזה, שווה לידע של קריסטין מהדוגמניות בידיעת הארץ. למזלי, הגעתי לחנות קטנה שיש בה ה-כ-ל לבית, והמוכר עזר לי באדיבות והסביר לי בסבלנות מה אני צריך לעשות. אני לא יודע את השם של החנות, אבל היא ממוקמת ברחוב ויצמן פינת המעפילים.
אלפא - רחוב המעפילים טוב, אני חייב להודות שהרבה זמן לא קניתי שם, אבל זאת ה-חנות שהייתי קונה בה (או שהיו קונים לי) מגיל 0 עד 18. אני מניח שיש סיבה שהחנות הזאת פתוחה כל כך הרבה שנים... מה שתמיד מצחיק אותי, זה ש-90% מהתושבים, נראה לי, חושבים שלמוכר קוראים אלפא (קוראים לו פנחס)
דלי קרים - גלידה ללא מילים! נראה לי שזה בינתיים

Do It Yourself

New member
אלפא

ספרי לימוד לבית הספר, ספרים העשרה לחופשת הקיץ, ציוד משרדי, משחקי קופסה, מתנות לילדים וכו'.

ba r2 0 1 0

New member
חחח זה כמו שכל מי שנכנס ליפת חושב שקוראים לו

יפת. חחח קוראים לו בכלל שמואל. זה משעשע...

מגי 336

New member
אם כבר הזכרת את "יפת" ../images/Emo45.gif

יחס אישי, מחירים סבירים, מוכרות נחמדות, וכך גם שמואל... מומלץ להגיע מוקדם לפני תחילת שנה"ל שכן לאחר מכן יש תור ארוך ארוך... או לשלוח בפקס את רשימת הספרים ולבוא רק לקבל ולשלם.

למעלה