עצות איך לשכנע הורים
:)

yellow cheese

New member
../images/Emo41.gifעצות איך לשכנע הורים../images/Emo41.gif :)

זרקו עצות [יכולות להיות הומוריסטיות:)] איך לשכנע ת'הורים לעשות פירסינג/קעקוע :)
זה יכול להיות אחלה של שירשור

HairyTowel

New member
לא בדיוק עצה...

הלכתי לעשות בלי שידעו, חזרתי, ועשיתי להם הפתעה...

west side

New member
אני בכלל

לא עשיתי עם אישור! אף אחד מהם היה לי ברור שלא ירשו לי אז הלכתי ועשיתי. אחרי זה באתי הביתה(אחרי הראשון) ופשוט הסתובבתי בלי חולצה הם ראו-נבהלו-שתקו-ונגמר וזה שעשה לי הסכים בלי אישור.

Bitch47Percents

New member
הם הציעו לי....חיחי....

שיחה בין אבא לדפנע: דפנע: אבא, אני רוצה לעשות עגיל בטבור אבא: את יכולה לרצות דפנע: נו אבא!! אבא: עגיל בטבור לא יהיה לך, אם את רוצה, תעשי קעקוע... דפנע: טוב לכו תבינו אותו...

אוקיי

אז ככה: 1) תחשבו שהקעקוע יחליף ת'פלסטרים 2) תראו, הפירסינג יעשה ת'בן שלך חתתתתתתתיך (גרוע נכון?) 3) מה יזיק לכם? 4) אם הבן שלכם יעשה קעקוע אחד אמיתי, זה יכסה על כל השאר המעפנים שמבזבזים כסף... 5) תחשבו, תורידו לי את הפירסינג ברגע שאני יעשה משו רע, זה יחסוך לכם עונשים אחרים ושהוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו, בעצם כולם היו גרועים לא?!

BloodyRose

New member
אצלי זה היה די פשוט

"תשמעו, אתם יודעים שאני אעשה פירס/קעקוע בכל מקרה, זה משהו שאני ממש רוצה. אני אעשה אותו איתכם או בלעדיכם, ולא חבל שבגלל חתיכת מתכת/ציור נריב?!" כן, זה עבד מצויין בשני המקרים

Rivendell

New member
האמת? פשוט לעבור את גיל 18 ../images/Emo13.gif

אני את החיבה שלי לדברים האלה פיתחתי מאוחר. דווקא אמא שלי, כשהייתי בת 14 בערך (לפני המון שנים) רצתה שאני אעשה נזם, ולא רציתי. באיזשהו שלב החלטתי על הפופיק, הלכתי, עשיתי, ובאתי להראות לה. אני כבר לא בגיל שצריך אישור
היא כמעט התעלפה בהתחלה, אבל למדה לחיות עם זה, ואת הקעקוע היא דווקא מעודדת אותי לעשות. ולצעירים יותר - ההמלצה שלי: לחקור את הנושא לעומק לפני שאתם מדברים עם ההורים, לבוא אליהם מוכנים, להסביר מה הסיכונים ואיך נמנעים מזה. ככה תראו הכי רציניים. והכי חשוב - לא לעשות סצינות!!! אמרו לכם לא? לכו לחקור עוד קצת. בכי וצרחות רק יגרמו להם לחשוב שאתם ילדים קטנים. לא מומלץ

../images/Emo41.gif עזרה.. ../images/Emo41.gif

עשיתי עגיל בלשון לפני אולי 3 חודשים.. בלי אישור הורים כמובן.... אחרי 3 ימים אמא שלי גילתה....... מאז אמא שלי אומרת לי להוריד.. עכשיו לאבא שלי לא אכפת.. ופעם אמרתי לה את זה ולא עוזר!! בקיצור.... בזמן האחרון היא יותר מידי לוחצת ואמרתי לה לא ללחוץ שאני יוריד... תביאו לי סיבות לשכנע אותה.. וניסתי לשכנע אותה.. והיא עוד שניה משתכנעת... אבל אין לי יותר סיבות =\

m.n

New member
גם אצלי זה ככה

כבר חצי שנה שני ההורים שלי לוחצים עליי להוריד אותו הם טוענים שזה עושה להם בחילה חחחחח טוב אני אומרת להם שזה הגוף שלי ואני אוהבת את זה ושיתמודדו אני מנסה לא לפתוח את הפה יותר מדיי לידם שלא יעשה להם בחילה חחחחחח אבל נכון לעכשיו הורדתי אותו לכמה דקות ועכשיו הם בטוחים שהורדתי אותו לתמיד חחחחחח הם רק לא יודעים שאני כל פעם מחזירה אותו...

כן.. גם אני חשבתי לעשות את זה

אבל אמא שלי לא בידיוק כזאת.. יענו היא תבדוק אולי פעם בשבוע.. וזה היה שקוף שכל פעם מחדש אני יכניס אותו... דווקא היום אמא שלי אמרה לי מה עם העגיל בלשון.. ואבא שלי עושה אה עדין יש לך אותו.. יענו לאבא שלי בכלל לא אכפת.. לפני זה הוא לא הרשה לי אבל עכשיו חפיףף בעע למה אמא שלי ככה? ואגב... עוד חודש יש לי "לבלות" עם אמא שלי חודש שלם בח"ול.. ושם כל הדודים שלי.. אז בטח הם יגידו לי.. תראי את הלשון.. ואני שונאת את זהההההה

m.n

New member
כן זאת בעיה

ההורים שלנו לא טיפשים כמו שאנחנו חושבים והם יודעים בידיוק מתי הוצאנו את העגיל ומתי לא... בכל מקרה אין לך הרבה ברירות או ללכת לגד אמא שלך או לציית לה אני הולכת נגד אבל זאת רק אני ואני לא דוגמא טובה...

kiticat

New member
האמת?

ושירלי תעיד עלי- שאני חוזרת בשאלה. כלומר אמאבא דתיים. וקעקוע לא בא בחשבון! אבל מה לעשות שכבר 12 יום שזה לא בדיוק מעניין אותי מה חושבים...

למעלה