עתיד הפורום - כולם להכנס

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
../images/Emo41.gifעתיד הפורום - כולם להכנס../images/Emo41.gif

חברים יקרים ואהובים שלי, הפורום לא ייסגר עם תום התכנית אלא ימשיך להיות פעיל ולהוות בית חם לכולנו
ההחלטה נפלה בזכותכם - אתם, שהצפתם את הנהלתה במסרים ומיילים. אתם, שכתבתם והשקעתם בפורום ויצרתם קהילה אוהבת ותומכת. אתם, שהגעתם למקום שהיה פקרטיקלי שממה וירטואלית ותוך כלום זמן הפכתם אותו לשוקק חיים ומהנה. עלו והצליחו, תמשיכו לחפור [אבל לא להנהלתה, הם הבינו את הרמז
] ובעיקר - תשארו מדהימים כמו שאתם.

alina maria

New member
../images/Emo45.gif

גם אני דיברתי עם פולינה והיא אמרה שהפורום יישאר אז יאי אני אוכל להכיר את כולכם ^^ וחנונים- עוד לא הבנתי מי זה מי חוץ מאור, הזדהו

עוד תירוץ למסיבה, הא?

חבל על הכבד של כולנו (גם אלכוהול וגם אוכל זבל של מסיבות
). כיף לשמוע. כבר חששתי שתגררו אותי לקבוצה בפייסבוק.

Thumpers

New member
זה עוד יגיע! מואהאהאה

אגב, התקבלתי לביוכימיה רשמית אתמול בלילה :)

stagadish2

New member
הו

רגע, זה באמת יותר קשה להתקבל עם 4 יחידות? כי מאז שירדתי ל-4 ההורים שלי כל הזמן אומרים לי שאני לא אתקבל לכלום, ניניני וכו'.

זה לא כ"כ נכון,

עדיף 90+ ב-4, מאשר 80 ב-5 (זה, אגב, לא נכון גם הלאה. כי עדיף 80 ב-4 מאשר 100 ב-3...). קבלה ללימודים לא קמה ונופלת על עוד יחידה או פחות יחידה במתמטיקה. היא קמה ונופלת על ציון הפסיכומטרי, בעיקר [שמשוכלל עם ממוצע הבגרות]. אם את חושבת שאת מסוגלת להוציא ציון טוב ב-5 יחידות, אז לכי על זה. כי בסופו של דבר יש גם בונוס על כל מקצוע עם 5 יחידות, אבל זה ממש לא קריטי וזה לא משהו שהייתי נלחמת עליו....

stagadish2

New member
אין לי כוח לזה

06 לא כזה קשה, אבל צריך לשבת על התחת ואין לי כוח.

Thumpers

New member
בולשיט.

אני עם 4 יחידות והצלחתי להתקבל. הכל שאלה של כמה היית טובה ב-4 יחידות, וכמה היית טובה בפסיכו'.

שתי סיבות למסיבה ../images/Emo106.gif.

אגב תתחילו לעכל את הרעיון הבא: כשיעל עוברת לירושלים, נופלים עליה במסיבת חנוכת הבית החדש שלה עם מתנות לבית
.

Thumpers

New member
כולכם מוזמנים - כמובן.

למרות שזה יהיה בשנת הלימודים הבאה :p

למעלה