פאנפיקים

HagarStar

New member
../images/Emo41.gifפאנפיקים../images/Emo41.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

[נו נורא התחשק לי לפתוח שרשור עכשיו O_O] קודם כל, הסבר אחת ולתמיד למי שאף פעם לא היה בטוח/הייתה לו שאלה לגבי זה. פאנפיק, כקיצור פיק, זה סיפור בדיוני/מומצא על זמר/זמרת/שחקן/שחקנית/להקה/ספר וכו', לדוגמא יש המון פאנפיקים על הארי פוטר. סלאש זה כמו פאנפיק, רק על בני זוג מאותו מין, לדוגמא נוהגים לשדך בין הארי ג'אד ודאגי פוינטר מהלהקה מקפליי. פאנפיק = פאן = Fan = מעריץ/ה פיק = פיקשן = Fictiom = בדוי/בדיוני/מומצא
אין לפתוח פיק על פי רצונכם, יש להתחשב ברשימה של אנשים המחכים לפרסם
אם יש לכם שאלה בקשר לזה, אתם רוצים לדעת מי לפני מי וכל זה, שרשרו לפה/שלחו מסר
אני אפתח את השרשור הזה אחת לכמה שבועות, כשיגמר פיק מסוים בשביל להזכיר לכם מי אמור לפרסם אחריו/ה
תשתדלו לפרסם את הפיק בימים קבועים, למשל פעם בשבוע, או אם אין לכם כוח לחכות, יום כן יום לא
הפיק צריך להיות עונה אחת בלבד ומספר פרקים לא גבוה במיוחד, בכדי לתת גם לאנשים אחרים לפרסם את שלהם
אני מתחילה את הרשימה מעכשיו, ואני קצת הראשונה בתור
אם אתם רוצים לפרסם פה פיק, תכתבו את הפרטים הבאה בהודעה [שמשורשרת להודעה הזאת, כמובן]: שם: שם פיק: מספר פרקים: שמעו, אם אתם לא בטוחים שהפיק שלכם טוב, בכ"ז תפרסמו ביקורת בונה עוזרת. תודה שקראתם את כל החפירה הזאת
. [על מי אתם עובדים? לא קראתם את זה בכלל].

HagarStar

New member
Fiction* ../images/Emo122.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

ואח"כ אני תוהה למה לא התקבלתי למואץ אנגלית;;

טל 182

New member
קראתי ../images/Emo9.gif

אבל אני לא מוכשרת.
לא ממש טובה בכתיבת פאנפיקים.

mcfly danna

New member
אוקי.....

שם:דנה, דנדה... שם פיק:"brighter" מספר פרקים:10, אלא אם כן תרצו עוד...:):)

LunacyFringe

New member
../images/Emo45.gif

אני יודעת גם מה זה פאנפיק, אבל לא הבנתי בקשר לימים. וגם לא רשמת את הדירוג שצריך והכל. אולי פשוט נתן קישור להסבר שבפורום מיי כמ? ההסבר שם ממש טוב ומפורט.

למעלה