פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

מה הופך אותנו מאושרים? מה גורם לנו להמשיך לנוע? פורום שלמות פנימית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=430
רמת השרון - לא מה שחשבתם. בואו לגלות את העיר מחדש בפורום רמת השרון http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=737
אם גם אצלכם סקס זה לא הכל בחיים, גילשו לפורום אסקסואלים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1493
שומרים כשרות אך לא את השבת? נוסעים לביה"כ באוטו? בקרו בפורום מסורתיים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1494
בואו להתעדכן בכל אירועי היום בפורום העולם היום http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1496
אם גם לכם יש סימפטיה לנורית גלרון - אתם מוזמנים לפורום http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1497 המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

נצל"ש../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

משעמם לי כה
מדליק אותך בבנים או לא? [
] גבוה ממך: נמוך ממך: יש לו גשר: מתלבש סטייליסטי: מתלבש בסיגנון רחוב: מתלבש גותי: עיניים כחולות: עיניים ירוקות: עיניים בצבע דבש: עיניים חומות: שותה אלכוהול: מרכיב משקפיים: עוסק בספורט: מחייך הרבה: מתקשר רק כדי להגיד היי: מחמיא לך: מגלח את הרגליים שלו: עונד תכשיטים: שיער פנים (זקן,שפם): מחייך כשאת נכנסנת לחדר: שיער חום: שיער שחור: שיער בלונדיני: שיער ג'ינג'י: איפור: יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון: נאמן: מנגן בגיטרה: בתופים: שר: שרירים: רזה מאוד\דקיק: מצייר יפה: לא אוכל בשר: שיער ארוך:

../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

גבוה ממך: אהא. נמוך ממך: היו גם כאלה
יש לו גשר: לא שמה לב חח מתלבש סטייליסטי: מדי פעם.. מתלבש בסיגנון רחוב: כן!
מתלבש גותי: לא
עיניים כחולות: ררר
עיניים ירוקות: רררררררר
עיניים בצבע דבש: @$^@#&@#!@% גאדאמט כן! עיניים חומות: כן. שותה אלכוהול: חח טוב.. מרכיב משקפיים: לא :| עוסק בספורט: כן!!!!! מחייך הרבה: בכיף למה לא. מתקשר רק כדי להגיד היי: ברור מחמיא לך: הממ
מגלח את הרגליים שלו: WTF!! [טובבב היה גם אחד כזה. אבל הוא עשה שעווה חח
] עונד תכשיטים: יאללה. אבל לא להגזים. שיער פנים (זקן,שפם): לא
מחייך כשאת נכנסנת לחדר: |מת| שיער חום: ממ. טוב. שיער שחור: יאללה. שיער בלונדיני:
שיער ג'ינג'י: :| איפור: לא!!! יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון: בארור. נאמן:
מנגן בגיטרה:
בתופים: פפ. לא. שר: לא. שרירים: כן. מאוד. רזה מאוד\דקיק: היה גם כזה. לא אוכל בשר: לא נו
שיער ארוך: כן!
כמה שאני מתדרדרת.

Funky Fish1

New member
גם לי משעמם../images/Emo9.gif

גבוה ממך: כן. נמוך ממך: לא. יש לו גשר: לא. מתלבש סטייליסטי: ממש לא. מתלבש בסיגנון רחוב: כן. מתלבש גותי: לא ממש . עיניים כחולות: לא ממש. עיניים ירוקות: כן. עיניים בצבע דבש: בערך... עיניים חומות: כן. הכי יפה עיניים חומות
שותה אלכוהול: לא. מרכיב משקפיים: לא מאוד מפריע לי. עוסק בספורט: בערך... מחייך הרבה: כן. מתקשר רק כדי להגיד היי: לא ממש. אני לא אוהבת בנים תלותיים או כאלה שמתקשרים "רק כדי לשמוע אותך"... מחמיא לך: כן. מגלח את הרגליים שלו: לא. אבל אני שונאת שיער על החזה. עונד תכשיטים: תלוי. אם זה צמיד מחוטים או משהו זה סבבה, אבל מלא שרשראות וכאלה לא. שיער פנים (זקן,שפם): זקן+שפם קטן. מחייך כשאת נכנסנת לחדר: כן שיער חום: כן. הכי יפה חום ושחור. שיער שחור: -ראה תשובה למעלה- שיער בלונדיני: לא ממש. שיער ג'ינג'י: בערך. איפור: ממש ממש לא. יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון: כן. חשוב מאוד שיהיה מצחיק. נאמן: כן. מנגן בגיטרה: כן
בתופים:
שר: לא ממש. שרירים: כן, אבל לא יותר מידי. רזה מאוד\דקיק: רזה. לא דקיק ולא יותר מידי. מצייר יפה: לא ממש. לא אוכל בשר: לא ממש. שיער ארוך: תלוי עד כמה.

וויל טריי

גבוה ממך: כן נמוך ממך: לא יש לו גשר: לא מתלבש סטייליסטי: כן מתלבש בסיגנון רחוב: כן מתלבש גותי: מזה?
אם זה מה שאני חושבת אז לא
עיניים כחולות: דיי עיניים ירוקות: גם דיי עיניים בצבע דבש: כן!!!!!! עיניים חומות: כן שותה אלכוהול: לא מרכיב משקפיים: תלוי, בעיקרון לא עוסק בספורט: כן מחייך הרבה: כן מתקשר רק כדי להגיד היי: לא מחמיא לך: כן, אבל לא בהתחנפות מגלח את הרגליים שלו: לא! עונד תכשיטים: לא ממש... רק חוטים על הצוואר
שיער פנים (זקן,שפם): זיפים טיפה מחייך כשאת נכנסנת לחדר: כן שיער חום: כן שיער שחור: כן שיער בלונדיני: לא שיער ג'ינג'י: כן איפור: לא יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון: כן נאמן: כן מנגן בגיטרה: כן בתופים: כן שר: כן שרירים: קצת! רזה מאוד\דקיק: לא מצייר יפה: כן לא אוכל בשר: לא... שיער ארוך: כן!!!!!!!!!!!!!!!!

אה בעצם, לא הבנתי נכון../images/Emo3.gif

משנה את מתקשר רק כדי להגיד היי לכן^^

1Foxy Lady1

New member
הוו וול....מצטרפת לשיעמום...

גבוה ממך: יפ נמוך ממך: נופ יש לו גשר:
מתלבש סטייליסטי: תלוי מתלבש בסיגנון רחוב: תלוי מתלבש גותי: לא לא לא עיניים כחולות: בערך... עיניים ירוקות: הו יס עיניים בצבע דבש: יס יס יס עיניים חומות: מממ....:) שותה אלכוהול: כל כךךך לא משנה (אלא אם הוא משתכר ומגעיל ואז...פוי!) מרכיב משקפיים: חפיף עוסק בספורט: :) :) מחייך הרבה: אוי....ח-מווווד
מתקשר רק כדי להגיד היי: כן מחמיא לך: בטח מגלח את הרגליים שלו:
עונד תכשיטים: בקטנה ממש שיער פנים (זקן,שפם): תלוי איך אבל נראה לי שכן וגם, ממש בקטנה.
מחייך כשאת נכנסנת לחדר: ברוררררר שיער חום: חופשי שיער שחור: יפ יפ שיער בלונדיני: קצת פחות. שיער ג'ינג'י: לא. איפור:
יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון: כן. הכי טוב. נאמן:
מנגן בגיטרה: בכיף... בתופים: גם... שר: ממממ...
שרירים: או יס
רזה מאוד\דקיק:
מצייר יפה: לא 'כפת לי לא אוכל בשר: לא. שיער ארוך: תלוי: אם לא מאוד ארוך אז בהחלט.

מיטל101

New member
גם אני...:)

בוה ממך:בהחלט נמוך ממך:לא ממש אבל יש גם כאלה יש לו גשר:למי אכפת? מתלבש סטייליסטי:כן מתלבש בסיגנון רחוב:גם מתלבש גותי: לא עיניים כחולות:מאודדד עיניים ירוקות:כן עיניים בצבע דבש:כן עיניים חומות:כן שותה אלכוהול:לא ממש...קצת זה אחלה מרכיב משקפיים:לא אכפת לי עוסק בספורט:כן מחייך הרבה:כן מתקשר רק כדי להגיד היי:כן מחמיא לך:כן מגלח את הרגליים שלו:לא עונד תכשיטים:כן שיער פנים (זקן,שפם):לא ממש מחייך כשאת נכנסנת לחדר:כן שיער חום:כן שיער שחור:כן שיער בלונדיני:כל כך כןןןן שיער ג'ינג'י:לא ממש איפור:ממש לא יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון:כן נאמן:ברור מנגן בגיטרה:אחלה בתופים:^^^ שר:שיהיה שרירים:כן רזה מאוד\דקיק:לא דקיק מצייר יפה:זה יתרון לא אוכל בשר:לא ממש שיער ארוך:כן

kittycatbone

New member
עגכעגיעדכעדגכ

גבוה ממך:
לא יותר מדי אבל
נמוך ממך:
כנ"ל. יש לו גשר:
הממ זה לא עושה אותו מושך יותר נאמר את זה ככה
לא שזה מפריע עד כדי כך
מתלבש סטייליסטי:
ככה-ככה.. מתלבש בסיגנון רחוב:
זה חמוד
מתלבש גותי:
גם יפה
עיניים כחולות:
^^ עיניים ירוקות:
^^ עיניים בצבע דבש:
^^ עיניים חומות:
^^ שותה אלכוהול:
אם הכוונה לראות אותו נגיד שותה או משהו, אז לא
מרכיב משקפיים:
זה יכול להיות יפה
עוסק בספורט:
^^ מחייך הרבה:
מתקשר רק כדי להגיד היי:
מחמיא לך:
מגלח את הרגליים שלו:
עונד תכשיטים:
תלוי איזה סוג של
שיער פנים (זקן,שפם):
^^
מחייך כשאת נכנסנת לחדר:
^^ שיער חום:
^^ שיער שחור:
^^ שיער בלונדיני:
^^ (אבל פחות) שיער ג'ינג'י:
^^ (רק שזה יותר יפה בבנות
) איפור:
המ.. לא ממש. יכול להצחיק אותך בכל רגע נתון:
^^ נאמן:
כמובן. מנגן בגיטרה:
מאודדד
בתופים:
גםם
שר:
כן
שרירים:
תלוי בכמות. אני לא אוהבת אנשים שהם גוש שרירים.!רזה מאוד\דקיק:
זה גם חמוד
מצייר יפה:
אה-הא!
לא אוכל בשר:
כמובןןן
שיער ארוך:
כןןן

ציונים טובים זה כיף../images/Emo9.gif

עבודה מתמשכת על היסוד
כרטיס יסוד- 83 (ידעתי ממזמן) עבודה קבוצתית- 90 (גם את זה ידעתי ממזמן) בוחן\משחק- 95 (עשיתי משחק עם חברה שלי ובחיי השקענו כל כך הרבה שה-5 נקודות האלה על העיצוב זה ממש לא פייר
אבל זה עדיין ציון טוב
) ציון סופי: 89 וזה 15% מהתעודה^^

למעלה