פורומים חדשים בתפוז אנשים

kittycatbone

New member
נצל"ש.. [וואי תפוז מציפניםםםםםםםם]

לפני איזה חודש, אחרי משהו כמו שנה וחצי שהאתר שלי לא פעל. האתר שלי עלה על שרת חדש ועכשיו הוא פועל שוב וטוב מתמיד^^ יש לי עוד מלא מה לעדכן ולתקן שם, כי כמו שאמרתי כבר איזה שנתיים שלא עידכנתי אותו ככה שיש הרבה קישורים ודברים לא כל כך עדכניים. אבללללללל, בסופו של דבר הרבה שם כן פועל, מתוקן, והכי חשוב- הפורומים (שיש לי עוד מה לעצב שם) פועלים!! *רמז* בקיצור, אני אשמח אם תיכנסו לאתר שלי, אפילו אם תפרסמו אותו בכל מיני מקומות וכאלה ^^ זה מאוד יעזור
פעם היו לי ממש הרבה כניסות ליום ואנשים באמת באו לאתר שלי וכאלה, ובגלל זה אני צריכה להתחיל לפתוח באיזה פרוייקט חדש כדי לפרסם את האתר שלי
הקטע הוא שאני טסה עוד כמה ימים... :X בכל מקרה. הממ זהו כמה חפרתי. ^^ לאב יה!
האתרררררררררררררררר (שהוא על חיות אגב)

NeKoGiRl

New member
חחח ניכנסתי

איזה אתר חמוודד איזה תמונות חמודותתת

מיטל101

New member
גם אני נכנסתי...

יסמינוש האתר ממש ממש יפהההה... הוא כל כך חמודד אני חולה על חיות.. אני אשתדל לעזור לפרסם אותו לכמה שיורת אנשים

kittycatbone

New member
תודההה../images/Emo9.gif

חוחיחו. בלע אבל יש לי כל כך הרבה דברים לעשות שם. :| לעדכן את הגלריות, לעשות שהגלרייה של הטפטים תפעל. לעדכן את החדשות, לתקן את הלינקים. לעדכן עצומות, הו פאק וכל זה זה רק לעשות את האתר עדכני, לא לחדש עדיין דבריםXD אגב, תמונת השבוע זאת די פינה נידחת שקשה לתפעל כשאין הרבה אנשים שמבקרים באתר, אז אם אתן רוצות שהתמונה של החיה שלכן תהיה שם ^^

NeKoGiRl

New member
יאא תכף אני יבא לך תמונה

של הכלבה המאמייי שלי דוטי'לה!!!

מיטל101

New member
אממ...אין לי חיות

אבל אני יכולה לבקש מהשכנה שלי שיש לה כלבה וצבים וחברה שלי חושבת שהחתול שלה מושלם אז אני יכולה לשלוח לך גם תמונה שלו

kittycatbone

New member
../images/Emo2.gif

מה לא עובד?
בלעע. תעשי רעננים כל הזמן, בסופו של דבר זה יפעל:X חיחי, וקשר לאלה שאמרו שישלחו תמונה, זה יהיה ממש ממש מגניב^^ ואני רק צריכה שאם יש לכן באמת כוח לזה :X את הפרטים של החיות... אז כנסו דרך האתר לאיך ששולחים, ואו תשלחו לי במסרים את התמונה עם הפרטים או במסנג'ר או פשוט דרך האימייל של האתר (שפועל בסדר גמור אז אל תפחדו לשלוח לו
חעחעח) הממ וזהו^^

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאני אשלח לך גם כשתחזרי. ../images/Emo98.gif

אבל נראה לי שיש לי רק של החתולה על המחשב
הו וול.

gil38

New member
אתר ממש יפה...=]

גמאני אוהבת חיות.... חתולים & כלבים

NeKoGiRl

New member
יההה../images/Emo99.gif

הייתי מתה לעשות את זה במקומה..
יש שמה עוד תמונות יפות..
גרר אורלנדו..

gil38

New member
יוו

איזה תמונה !!!- חחחח היסתכלתי על עוד תמונות והן גם ממש יפות.. אני רוצה להיות במקוקמה!!!!

למעלה