פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo207.gifאריק בריידן במקום ה-99

אור, לטיפולך המסור... הרגע ראיתי בערוץ E את התוכנית "101 הרגעים המטורפים בטלויזיה", ובמקום ה-99 הוא ולא אחר, אריק בריידן - ויקטור ניומן שלנו. אבל חכו ותשמעו על מה:
מסתבר שבטקס האמי 2005 , אריק עלה על הבמה ורצה לעשות מחווה קטנה לביל בל המפיק של צח"מ שהלך לעולמו באותה שנה, ובמקום להגיד "אלוהים יברך אותך ביל בל", הוא אמר "אלוהים יברך אותך אריק בריידן"... אתם חייבים לראות את זה בש.ח... אנשים דיברו אח"כ ואמרו שזה בגלל הלחץ הגדול בלעמוד על במה כזאת ולדעת שמיליוני אנשים צופים בך, ואילו מישהו אמר שזאת סתם הלצה של אריק, (למרות שקשה לי להאמין) אור, חכמנו לעינייני ניומן, מה את אומרת?

אור2221

New member
איפה היית?

דיברנו על זה בפורום :) לא ראיתי חי, כמובן - וכשראיתי את השידור בישראל שכבר ידעתי מהסיפור, לא הייתי מסוגלת לצפות. עצמתי עיניים, סגרתי אוזניים עם הידיים ופשוט לא הסתכלתי. הוא פשוט פישל, הוא החליט על דעת עצמו שהוא אומר מחווה לביל בל, אבל נתקע קצת עם מה שרצה להגיד מעוצמת הרגשות, בנתיים רץ לו על הטלפורמטור (איפה שכתובות השורות למנחים) "אריק בריידן, אריק בריידן" כי זה היה התור שלו לדבר, והוא פשוט התבלבל וקרא את השם שלו. ירדו עליו רצח בפורומים האמריקאים על זה, שחיטה כזו למישהו לא ראיתי מעולם. אפילו לא לו. אמרו שהאגו שלו גרם לו לעשות את זה, וכו'. הוא נתן ראיון קורע לב אח"כ איך הוא הלך לבד הביתה אח"כ, והרגיש כל כך רע עם עצמו ואיך אנשים ברחוב קראו בשם שלו ואיך זה הדבר האחרון שהוא רצה לשמוע באותו הרגע...מישל סטפורד גם סיפרה בראיון איך הוא הרגיש רע עם זה אח"כ (רואים אותה בשידור של האמי מתפקעת מצחוק כשזה קרה...) אני אנסה למצוא לך את השרשור.

באמת איפה הייתי?../images/Emo12.gif

בטח ריחפתי כהרגלי... וואו... לא מאחלת לאף אחד פאשלה שכזאת.

היום! מאחורי הקלעים של צח"מ../images/Emo202.gif

בשעה :18:40 בערוץ הבידור E , תוכנית מיוחדת "סיפורי הוליווד- והפעם: צעירים חסרי מנוח". אל תפספסו! מאחורי הקלעים וסיפורים על השחקנים! (מעניין אותי מאיזו שנה) זה בטח משהו חדש.

nimix

New member
אנחנו צריכים לעשות שרשור כזה

שרשור של אירועים וכו' בדיוק כמו שרשמת - היום יש ככה וככה אולי זה יכול להיות שרשור שבועי שידבר על אירועים קרובים במהלך השבוע שאמורים להתרחש - ואולי אף להדביק את זה ( לפחות לאותו שבוע?) ואז כל אחד יכול ישר לראות את זה אני חושב שצריך ליזום עוד שרשורים מפעם לפעם אולי צריך לעשות שרשור של - איזה שרשורים לעשות ..

אור2221

New member
זה לא חדש...

זה בן שלוש בערך ועוסק בעיקר בג'יל הקודמת (זו שלפני גס וולטון) ובבעיות שלה על הסט, וקצת קצת במריבה של אריק ופיטר, אבל אין שם רכילות חדשה. אבל זה שווה צפייה.

זה היה ממש משעמם...../images/Emo199.gif

תוכנית שלמה סובבה סביב ג'יל הראשונה ונתנו קצת לטעום מקתרין וויקטור, אבל בכלל זו לא היתה התוכנית שחיכיתי וציפיתי לראות. אומנם למדתי מדוע קוראים לסדרות האלה אופרות סבון (משום שלפני 50 שנה בערך נותני החסות לסדרות האלה (שעוד שודרו ברדיו) היו תאגידי הסבונים למינהם... וגם למדנו שג'יל הראשונה עזבה לא מרצונה ואח"כ הגישה תביעה של מיליוני דולרים. התוכנית סבבה סביבה כאילו אין בצח"מ את ניקי, לורן, פיליס, ויקטוריה, מלקולם וכל שאר השווים והשוות.... התאכזבתי...

למעלה