פינת הפפארצי

happy apple

New member
../images/Emo41.gifפינת הפפארצי../images/Emo41.gif

השבוע אין כול כך הרבה תמונות וכול התמונות כמובן מהשבוע תהנו!

Shexy Peanut

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

h e n y

New member
../images/Emo99.gifאהוביייי

הלו הלו בנות תפסיקו להזיל ריר, הוא שלי!!!!
ושמחה שלקחתם את הרעיון שלי לשים אותו בהתחלה!!!!!

JAP Noa

New member
הוא נראה כמו תינוק שהיה ברוח יותר מידי../images/Emo6.gif

הוא ורדרד
ובה' שאני לא מבינה מה אתן מוצאות בו. כאילו יש לו סקסאפיל אבל לא יותר מזה. [אלללל תהרגו אותי
]

Shexy Peanut

New member
../images/Emo9.gif

בידיוק כמו שאת לא מבינה מה יש בו.. (אממ.. יש לו סקס אפיל בכמויות! הוא בריטי! הוא.. הוא.. הוא יאמי
) אני לא מבינה מה אתן מוצאות בפן
הוא היה חמוד ב טאקר מסט דיי הזה.. אבל עכשיו הוא פשוט ילד כאפות

ליאור XX

New member
סאיים הייר

ופן הוא הוא חמוד חתיך רומנטי חתיך עצמות לחיים וול אבל בנות אוהבות מאנייקים (צ'אק) אני אוהבות את הדנים שיש בעולם [אם יש חחח XDD ]

לוידעת

New member
אני לא מבינה אפחד ממכן!!

צ'אק הזה פשוט כונף אבל אולי באמת יש בו איזה משו מניאקי חאמוד כזה,אבל דן????? אומייגאד!!יאקק!!!!פשוט פרצוף כאפות!!!!!!!!!! נייט שולט!!

Shexy Peanut

New member
נייט מעלף.

נייט מדהים אבל אין לו סקסאפיל. הוא פשוט יפה. זו עובדה. לצ'אק אומנם אין את היופי המובן מאליו הזה אבל יש לו סקס אפיל. וזה לא קשור לבאד או גוד. דן פשוט ילד כאפות לא חתיך בעליל! ואני אוהבת ילדים טובים.. ותמיד אהבתי את החנון בסרטים וסדרות וכל מיני כאלה. אבל הוא פשוט עולה לי על העצבים. וגם הוא מכוער. שיגדל ת'שיער בחזרה D: (שיראה כמו שהוא נראה בטאקר! לעזאזל!)

ליאור XX

New member
דן בג'ון טאקר היה כזה מכוער

עם השיער הארוך הזה חחח ועם השערות חזה יותר יפה לו גמאני מסכימה עם זה
ולצ'אק יש סקס אפיל אבל הסדרה גרמה לי כ"כ לשנוא אותו איך שהוא מנהג בא לי להעיף לו כזאת כאפה ונייט
הוא כזה חתיך
אבל שוב , הסדרה גרמה לי למצא בו משהו משעמם ולפי מה שאני רואה בחיים האמיתיים הוא הרבה יותר מעניין ודן הוא דן
אין מה לעשות העצמות לחיים שלו מדהימות הם חזקות ובולטות ונכנסות ועם שיער בחזרה הרבה יותר יפה לו אבל גם מראה החנון יפה לו
ובסדרה הוא כזה רומנטי עם סרינה שהייתי מתה שיהיה לי חבר כזה
ואממ אני חושבת שמיצינו כי על טעם וריח אין מה להתווכח

Shexy Peanut

New member
בטאקר הוא היה אאוטסיידר חתיך

(והרבה אנשים חושבים שהוא היה חתיך בטאקר.. אגב.. כל החברות שלי שראו איתי ביחד טאקר XD) ודן הוא סתם כאפות.. עם הלבוש המעצבן שלו
טוב טוב...

happy apple

New member
נייט מדהים באמת אבל הוא יותר מדי יפה חחח

וכן יש דבר כזה , לדעתי גבר לא צריך להיות כזה יפה הוא צריך חיספוס שכזה

Shexy Peanut

New member
מה? לא נכון.

על איזה עצמות לחיים את מדברת בידיוק? כי אני חובבת של עצמות לחיים ופרופורציות בפנים.. ולדן יש עצמות לחיים מכוערות
הוא פשוט לא חתיך. הוא לא מכוער.. אבל הוא לא חתיך. וגוסיפ גירל מוציאה אותו כאפות במיוחד.. בלבוש ובהתנהגות...
(למרות שלאחרונה ההתנהגות שלו היא דיי סבבה.. אבל אני מדברת בעיקר על העונה הראשונה.)

למעלה