פירסינג וקעקועים

svety

New member
../images/Emo41.gifפירסינג וקעקועים../images/Emo41.gif

לרגל הקעקוע החדש שעשיתי היום [תמונות מחר, מבטיחה] - יש לכם קעקועים? פירסינגים? איזה? למה? ואם אין אז למה? בכללי, מה אתם חושבים על הנושא

כראוי לפריחת הפורום

יש לי פירסינג בפופיק
. למה? כי אני אוהבת. למה אין קעקועים? מתקשה להחליט מה לקעקע
.

Loriella

New member
גם לי יש חדש!!

עשיתי קעקוע ביום ראשון :) קעקוע של
כראוי למלכה אמיתית.

StriX Starlight

New member
האלמנה שלי. |עכביש|

כל חיי הייתי אלרגית למתכות. הניסיון האחד והיחיד לעשות פירסינג (בטבור) בגיל 15 לערך, נגמר בדחייה איטית של העגיל ע"י הגוף (תופעה מאגניבה לחלוטין, אגב). עד שהוא כמעט נתלש. השכלתי להוציא אותו בזמן וויתרתי על החלום בינתיים. ------------------ קעקוע לעומת זאת היה קצת פחות מועד לאסונות וביום הולדתי השמונה-עשר, עשיתי את הקעקוע הראשון שלי. אלמנה שחורה על מותן שמאל. (מי מכם שיתעניין, אקשר אותו לפוסט שנכתב אודות אותו יום) גם לאחר חידוש (כעבור 6 חודשים) העכבישה שלי דהתה ונראתה שלא במיטבה. אהבתי אותה בכל מקרה, כי היא סימלה עבורי רבות והייתה הקעקוע הראשון והאחרון שלי, אבל תמיד קיוויתי שיבוא יום ואוכל לתת לה מראה אמיתי וחי יותר. בגיל 22 נתוודעתי לקיומו של מקעקע מוכשר בשם ארד, שמתמחה בעבודות צבע וקאברים. הוא עשה עבודות מרהיבות על ארבעה מחבריי, והחלטתי שאפגש איתו ואראה מה ניתן לעשות. נפגשנו, דיסקסנו וקבענו יום חגיגי לקאבר. זה היה יום מיוחד שהוקדש כולו לקעקועים: הבוקר נפתח עם קעקוע נוסף לאוסף המפואר שעל גופה של חברה אהובה בשם רוז והמשיך בסטודיו של ארד, שם העברתי קצת יותר משלוש שעות (כולל המתנה, תכנון , עבודה, ושאר סידורים) ובסיומה נראתה היפיפיה שלי ככה: *מצורף קובץ.* (ושוב, מי מכם שיתעניין, אקשר אותו לפוסט שנכתב אודות אותו יום.) ------------ את הנזם עשיתי ברגע של חולשה כשליוויתי את סווטי היקרה ואת חברה שלה לחורר את עצמן. האנדרופינים באויר (סווט עשתה אינדסטריאל והחברה - עגיל בפטמה) עשו את שלהם והחלטתי בהחלטה של רגע, לעשות את הנזם שחלמתי עליו כל כך הרבה זמן. (יבורך ממציא הטיטניום!!!) יצאתי משם עם נזם שאני נושאת עימי עד היום ואוהבת מאוד. באופן מאוד משעשע, גם החזרת שני העגילים לאוזניים שלי (אחרי עשור ללא עגילים כלל), התבצע עם סווטי. מה שהפך אותה רשמית לפירסינג-באדי שלי.
ואלה הבייביז שלי.

Marie Curie

New member
../images/Emo99.gif

האלמנה שלך יפה מדי!!! וואו. אני כבר תקופה רוצה לעשות קעקוע על העורף, כזה: /(bb|[^b]{2)}/ אבל אני דוחה ודוחה ודוחה... מאלף סיבות לא-חשובות. יום אחד אעשה אותו. כנראה.

Marie Curie

New member
התכוונתי בדיוק לזה!

זה לא ג'יבריש!
זה ביטוי בוליאני שמשמעותו: "להיות או לא להיות".

StriX Starlight

New member
סורי בובה. ../images/Emo250.gif

גוגל לא זיהה אותו. יש לך תמונה שלו בכתיב מקור?

Marie Curie

New member
זה כי הסוגריים התבלבלו בממשק תפוז

שהוא אנטי-אנגלית ואנטי-רגאקס.

אין לי. סתם פוחדת ממחויבות לכל החיים

משהו שעד סוף החיים צריך לייצג אותך ולהיות חלק ממך. בגלל זה אני לא אוהבת שלאנשים יש כמה קעקועים. זה בשלב מסויים מאבד את האמירה והייחוד שיש לכל קעקוע. אם יהיה לי את האומץ- אני רוצה לעצב לעצמי את הקעקוע- יונק דבש עם כמה פרחים צינוריים על הכתף. פירסינג אני לא אוהבת. זה גם משאיר צלקות. אבל הכי מוזר: עם כל הגועל, הפירסינג המועדף עליי הוא מתחת לשפה התחתונה. לא בריא לשיניים ולחניכיים, אבל ממוקם הכי יפה בעיני.

elcool

New member
אין לי - ורוצה

פירסינג... אני לא בטוח אם בא לי. אולי סתם בשביל ההתמרדות. אין לי מושג איפה יתאים לי. אבל קעקוע אני בטוח במאה אחוז שאני אעשה מתישהו, ברקע שאחליט מה. כרגע הדבר שהכי בא לי לעשות, זו טבעת מוביוס מסביב לאמה, קרוב לכתף. אבל קודם אני חייב לעצב אותה בעצמי, שזה תנאי לכל דבר שהולך להיות מצויין עלי.

StriX Starlight

New member
יש פירסים מסוימים שאתה אוהב?

אני למשל חושבת שנזם זה המון סקס אפיל, אבל אצל גברים זה נורא גבולי. מלבד זה, הפירסים האופציונליים הם בעיקר גבה ושפתיים. (ברחבי הגוף אין יותר משתיים שלוש אופציות וכולן לא סימפטיות...) פירס בגבה נשמע לך כמו משהו שהיית הולך איתו?

svety

New member
העיקר לא פירס בפטמה...

זה נראה מזעזע אחרי שמורידים. מחריד פשוט |טראומות|

StriX Starlight

New member
מה גורם לך לחשוב ככה?

משקפיים ופירס לא נמצאים באותו קו גובה. מניסיון. קחי לדוגמא את מאור (ברבי) שמרכיב משקפיים עם מסגרת מאוד עבה וזה לא מסתיר את העגיל.

גם אני6

New member
אני מאוד, מאוד אוהבת bodyart(אצל שני המינים)

מאוד מושך אותי. יחד עם זאת- יש אנשים שזה לא מתאים להם, לדעתי ואל יפה עליהם(ויש כאלה- שיותר יפה להם בלי). לדעתי- מאוד יתאים לך. ואני ידועה בתור "אחחח, צריך לחורר/לקעקע/לקלקל אותך" מזה שנים:) כך שיש לי עין די טובה בענין:) אפילו שתיים, ב"ה. ובד"כ, הן לא טועות.

svety

New member
ואני, כמובן. מקועקעת הפורום?

יש לי, נכון לבוקר זה, ארבעה קעקועים. בהזדמנות אני אעלה תמונות. הראשון, Carpe Diem על האמת הימנית. נעשה ב30 של לירן. אין קרדיט כי זו עבודה מעפנה וחפיפניקית ואני מתה לשפץ אותה, אבל מתוך כבוד לסבא וסבתא, לא נוגעת בה. השני, הסמל של מזל עקרב, נעשה ביום שחגגתי 21. קרדיט למיכאל מקיפוד על העיצוב, ולג'ורג' מקיפוד על הביצוע. נמצא טיפה מתחת לעורף. השלישי, יין ויאנג בגב. עבודה של רועי פנטגרם, תופסת בערך שליש מהגב העליון שלי. יש לה מעין המממ גלים וfade שמגיעים עד הקעקוע של העקרב ומשתלבים איתו. נעשה לפני שנה. הרביעי, שנעשה אתמול בבוקר אצל רועי פנטגרם. קרפד [או אולי קרפדה?] על קרסול שמאל. גם לה יש פייד מסביב, מאוד דומה לפייד של היין והיאנג. מבחינת פירסינגים - אין הרבה. יש 3 לובים [1 באוזן ימין ו-2 באוזן שמאל], הליקס באוזן שמאל ואינדסטריאל באוזן ימין.

למעלה