פרק 17- שרשרו לפה

dannyshadow

New member
../images/Emo41.gif פרק 17- שרשרו לפה../images/Emo41.gif

חחח אהבתי עם הסרט של גור חח במקום האריה גור.. .חחחחח נפלתי

Ben LeVi 232

New member
כן, קטע הורס../images/Emo6.gif

ובכלל היה פרק מצויין
! אני שמח שמור זכתה בהצבעה, מגיע לה, מה גם שיש לה רעיון הרבה יותר הגיוני לביצוע! וכל הקטע עם יונתן נראה ממש מעניין...נחכה לפרק הבא...

°°NaTaLi°°

New member
ראיתי חצי אני יראה ב8 אבל בכל זאת:

פרק מדהים חח ראיתי חצי אבל בטוח שהוא מדהים אני יראה ב8 וירשום שוב!

Loriella

New member
פרק מהמםםם

אהבתי את הקטע של גור ממש יכול להחליף ת'אריה של MGM.... גם אהבתי שמור אוהבת את אבריל:p יש לנו אותו טעם יונתן בסוף יהיה מצטיין, אני אומרת לכם.... אני גם חושבת שתומר לא יוותר ככה על האוטו שלו... הוא יערב את אבא שלו על בטוח....

../images/Emo67.gifפרק ענק!

היה פרק ממש יפה! הסוף היה ממש גדול, איך שאורי מביא אותה בהפוכה לתומר ועוזר למור לנצח! ישששששששששששש! גור - שיחקת מ-א-מ-ם.

SiM GirL

New member
כן...הקטע עם האריה השואג היה קורע..

תומר ואיתי (אדם ורועי) השולטים

mayoosh4

New member
חחח כן אחלה פרק!!

גמני אהבתי ת'כתבה שלו! ממש אחלה!! לא ראיתי אתמול ת'פרק איזה באסה!! כי לא הייתי בבית מ-4 עד 9. טוב נו חפיף, נשלים ביום שישי. לילה טוב לכולם!!! אה ודנישאדוו, אהבתי ת'משפט הזה בחתימה שלךך!! חחח למה לי לקחת לריאות, יש לי אסטמה. צודק =]

סוף סוף זה הגיע לשידור!

אין לכם מושג מה זה היה לעמוד מול המצלמה ולעשות מיליון פעם את השאגה! כל הניצבים הסתכלו עליי וכולם התפוצצו, אפילו אני... עד היום האחרון של הצילומים שמעתי : "גור תשאג!" חחחחחחחחחחח, רררארררררר! תנסו פעם אתם לשאוג ככה מול המראה מיליון פעם.... תנסו... אם עדין יחשבו שאתם שפויים תמשיכו בחייכם הלאה.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשיו הבנתייייייי...

מישהו פעם אמר בפורום :"גור תשאג"...ולא הבנתי מה הוא רוצה מהחיים שלך..חחח. גור אני חייבת לציין עכשיו כל פעם שיש לי מצברוח רע אתה מצחיק אותי..חח..

למעלה