קוקטייל במסיבה -VS- בירה עם כפכפים

nunimon

New member
../images/Emo41.gif קוקטייל במסיבה -VS- בירה עם כפכפים

אתמול בערב בעודי מתפנק לי בבר השכונתי מתחת לבית, שלא צריך יותר משתי דקות של התארגנות, 5 דקות של הליכה ובירה על הכיפאק, אני יושב עם חבר ומדסקסים - חיינו לאן? נזכרנו בתקופה שהיינו יוצאים בטירוף אחרי משמרת בבר רועש מחניק ודחוס (וחבל שאני ילאה אתכם בשמות, אולי ה"מבוגרים יותר" כאן יזכרו) ועוברים לבר של החבר ממול, ושותים ושותים, ואז מחפשים כבר את המקום למחרת בערב. בקיצור, חיי לילה של ברמן, הם חיים לא פשוטים. חלק יאמרו קשים. תו"כ שאנחנו יושבים על הבירה והצייסר ליד, אני קולט שהיום, גם אם היו משלמים לי הרבה מאד כסף (טוב, נו בשביל הרבה מאד, אני יעשה דברים קיצוניים יותר...) לא הייתי רוצה לעבוד בבר רועש כשהקשר היחיד עם הלקוח הוא הסימן של העודף לכיוון הטיפ, וחיוך נודף טקילה... יש כאן כאלו בכלל שעדיין מעדיפים את הקרנבל? על פני האלכוהול?

rustynail

New member
אני נהנה משני העולמות

במשך השבוע בד"כ ברציני והסולידי ובסופ"ש 3 פעמים בחודש בערך משלים הכנסה במועדון..... ואני נהנה מאוד! סוג של התפרקות ויציאה מהרצינות של הלימודים והעבודה במשך השבוע.... קצת שיחרור הייתי אומר....

maxfain

New member
שמע, היה גם את זה וגם את זה.

ת'אכלס? לשבת שעה לפני שאתה עולה (גם אם זה בתשלום וגם אם זה כרוך בלשתות את הבר למוות), לעשות משמרת של קריאת שפתיים, מזומנים רבים - לא שווה את זה. אז מה? אז אתה עובד 4 שעות, מרוויח 500 שקל, שותה את הבר למוות, חוזר הביתה גמור עם צפצופים באוזניים עד 9 בבוקר. בעיניי, לא שווה. אני עושה, אומנם בדרך כלל ביותר שעות (6-7) אותו סכום, מקבל דמי ניהול, שותה (פחות - מבחירה), אוכל (שוב פחות!!), ומתעורר ב10 בבוקר כמו נינג'ה. אומנם אני לא אוהב את הבוקר, אומנם מדי פעם אני יוצא אחרי העבודה (משתדל להפחית), אבל עדיין מרוויח משכורת הייטק. אני מעדיף מקום רגוע, אצלי לפחות זה הופעות חיות, אבל בלי קשר, גם כשאנחנו עושים מסיבות לעשיריון העליון - ובואו נגיד שזה מסיבות ברמה קצת אחרת, אני מעדיף את הרגוע.

dimonj

New member
מעורר ערגונות

אכן הייתה תקופה טובה וכייפית(
),לא נראה לי הייתי מסוגל לעשות את זה היום

speadball

New member
הכל תלוי בעיתוי ובשעה

בסופו של יום, מי שלא מתכוון לפתוח מקום משל עצמו בדרך כלל עושה את זה בשביל הכסף (והבנות והאלכוהול אבל אלו נספחים) עבודה בתור ברמן היא אידיאלית לסטודנטים שיכולים לסדר לעצמם את השבוע בהתאם ללימודים ולקבל חופש לפני מבחנים בניגוד לכל עבודה אחרת. ולכן... כל עוד אני סטודנט, אני רוצה לעשות כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן. באופן אישי אני מאוד נהנה מהעבודה האינטנסיבית עם המוזיקה הרועשת והאלכוהול שנשפך מכל הכיוונים וכן, זה חוסך לי יציאות דומות - אם אני יוצא לבלות נדיר שהמקום שאליו אני יוצא דומה למקום שבו אני עובד. כמובן שלכל אחד יש את הגבלות שלו, אני מוכן לוותר על 10 ש"ח לשעה כדי לעבוד עם קהל קצת יותר נחמד וסימפטי, זה גם מקל על העבודה ומוסיף להנאה בסופו של דבר מה שמאפשר לי לעשות את זה לאורך כל התואר ולא לרצות למות בסוף כל משמרת. לצאת בערב עם חצי שכר דירה מוריד הרבה דאגות מהראש שגם ככה עסוק רוב היום בלימודים... הבעיה העיקרית עם העבודה הזו שזהו מעין כלוב זהב, אני לא מסוגל לראות את עצמי בעוד שנה עם תואר ראשון יושב מאחורי מחשב בשביל 35 ש"ח לשעה. אני מודע לעובדה שזו רק ההתחלה ויש לאן לצמוח בעבודה מאחורי המחשב אבל איך לעזאזל עושים את המעבר הזה????

nunimon

New member
תשמע, לא עושים...

מתרגלים...
אני מנסה להתרגל למעבר הזה כבר יותר משנתיים. קשה, קשה, אבל יש קצת אור בקצה המנהרה, חוסכים כסף היום בשביל לפתוח מקום מחר...

למעלה