ראיתם ת'פרק שהיה עכשיו

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifראיתם ת'פרק שהיה עכשיו../images/Emo35.gif

חחח זה היה קורע איך שאלחנן נאם והשתמש בתיאורים של ירקות
"ואיך שהעגבניה בלה בלה בלה.." ואני שמחה סופסוף שריקרדו נפטר מטלי
ואיזה חוצפן אבא של תומר-על העיניים שלו ראו כאילו הוא עוד שניה הולך להרביץ למור
תשרשרו לפה את כל התגובות שלכם לפרק היומי

שני ממן

New member
../images/Emo41.gifפרק סוףףף...כנסו!

* אהבתי את הקטע של יונתן!... עם הסנדוויץ' הענקקקק שאלחנן...כביכול היה אמור לאכול! ואז הוא המציא לו כל מיני קטעים כאלה... חחחח עלק מאטמה גנדי!!... כדי שהוא יאכל אותו!... ואז גם עם ההמבורגר הספרדי!... חחח יונתן אתה קורע אותי!!!... * ושספיר ראתה את אבא שלה עם המישהי הזאת...מה זה העציב אותי!!!...חחחחחח אויי!! * תומר עיצבן אותי היום!!!...אם הייתי שם יכלתי להעיף לו כאפה!! זה משגע אותי איך בנאדם כל כך מאוהב בעצמו עד כלות הנשמה! ולא אכפת לו מהסובבים אותו! אדם-נו נו נו!!!...חחח חולה עלייך!! * מוררר...צאי מתומר!!..החולני הזה!!... *ואבא שלו עוד יותר דבע..! ולסיום: תום גל,הוא שחקן ענק!! אני חולה עליו!!!...הוא פשוט משחק מצוין! חחח...תוםםםם חולה עלייך1!! אנשיםם תתחילו להגיב...כי נהייה יבש פה!

SiM GirL

New member
כן..אבא של יעל מזה מעפןן../images/Emo70.gif

איזה בוגד
שירקב
(כמובן שאני אומרת את זה בסרט, במציאות אנלא יודעת אותו אז אין לי את הזכות לשפוט אותו)

פרק נחמד !

וואי , ספיר , איזה שחקנית דגולה ! כל הכבוד , הראת לתומר. קאלטם את הגסות רוח של האדון בן נון , קאלק הוא ידבר עם צביקה ! וטלי , מנייאקית , אבל כוסית !

°°NaTaLi°°

New member
פרקקק מדהים אני מתה ממתחחחחח

בין מה שקרה עם יונתן מור וההורים שלו ובין יעל ואבא שלה

כן חח

פרק מצחיק עם הירקות.. אבל עם אבא של יעלי... יואוו מסכנה! היא קבלה את האמת בפרצוף אבל בחוזקה!! עניבה שחורה. ואני בת לא בן! הכינוי קצת מבלבל...=/

shirel 1211

New member
כן, זה היה פרק חמוד.

מה שכן, מסכנה יעל... וגם מור לא צריכה להיות עצובה בגלל תומר, הוא חמוד אבל הדמות שלו סנובית כזאת... נכון?!

SiM GirL

New member
לא שהיא סנובית..

הדמות שלו לא סנובית...סנוב זה מישהו שחייב להפריד מה יותר טוב ומה לא-ומתלהב/שוויצר זה מישהו שאובססיבי לדברים שלו ורק שלו..אוף בא לי כבר לראות את הפרק שיהיה היום (1.12)

shirel 1211

New member
טוב...

אני יודעת מה זה "סנוב" ולדעתי הדמות של תומר קצת סנובית... כל אחד ודעתו... וכן, גם אני רוצה לראות כבר את הפרק של היום!!!

dudy1992

New member
לא ראיתי מה היה?

פיספתי את הפרק שהיה עכשיו מה היה ???

dudy1992

New member
לא ראיתי את הפרק מה היה???

אוף פיספסתי את הפרק שהיה מישהו יכול להגיד לי מה היה???.

למעלה