"ראש גדול" הגירסה החדשה

shirel 1211

New member
../images/Emo41.gif"ראש גדול" הגירסה החדשה../images/Emo41.gif

נניח שאתם הייתם מפיקי הסדרה ואתם הייתם קובעים את העלילה:
תחליפו דמויות (למשל, במקום שרועי יהיה איתי הוא יהיה ריקרדו)
תשנו את כל הסיפור (מה הייתם רוצים שיקרה
) בואו נראה מי ימצא מחדש את העלילה הכי יפה...

shirel 1211

New member
העלילה שלי

הדמויות:
רועי וינברג- תומר בן נון
אדם הירש- ריקרדו
יונתן שנדברג- איתי לאופר
גור מורד- אורי
מיכאלה אלקין- מור ירון
אלמה בן זאב- טלי אגמי
ספיר דרמון- איריס אינדיבו
שרון דטנר- יעל העלילה: בעקבות זה שנורית ואיתן התגרשו יעל בורחת מהבית. יעל יצאה לרחוב בשעת לילה מאוחרת ונחטפה על-ידי פושע. תומר ראה שהוא מתעלל בה והרביץ לפושע. תומר ויעל ברחו. אלחנן מתאהב ביועצת. הוא מחזר אחרייה והיא, שגם התאהבה בו מסרבת להיות חברתו בגלל שהיא חושבת שהוא משקר לה ושבעצם הוא מאוהב בבלילי. טלי אגמי ואמה מתרוששות מנכסיהן ועוברת לגור בדירה קטנה וזנוחה במושב נידח (עלוב). היא חודלת מלהיות מקובלתולובשת סמרטוטים. אורי מחליט לשנות "לוק" והופך להיות הילד הרע. איתי, בועז ועוד כמה חברים מתפרסמים כלהקה מוצלחת. כולן מחזרות אחרי איתי ומעריצות אותו. לאחר שהוא הפך לזמר מוצלח הציעו לו לעבור לגור באר"הב, אך הוא מסרב ופורש מלהיות סלבריטאי. מה דעתכםםםםםםםםםםםם

|קשימה| שלי!!! ../images/Emo27.gif

את הדמויות לא הייתי מחליפה!... והנה העלילה שלי!!! *אהמ... אהמ...* אלחנן וצביקה, חברי ההנהלה, מחליטים להשליט סדר חדש בבית הספר: תלבושת אחידה, מעונות לשינה, יום לימודים עד 4, בוחן בכל יום, ולמידה גם ביום שבת! ההורים מרוצים מהעניין בגלל שילדיהם יקבלו השכלה גבוהה יותר, אך הילדים כלל וכלל לא מרוצים! להיפך - הם שונאים את הרעיון! תומר, המקובל של השכבה, פונה לאיתי, ה"חנון", בכדי שיעזור לו לתכנן תוכנית. השניים מצרפים את מור ויעל, מה שמעורר את קנאתה של טלי. טלי מצטרפת לאיריס, ויחד הן פועלות למען השינוי שהציעו אלחנן וצביקה. טלי, חברתו של ריקרדו מפעילה עליו לחץ שיהיה איתה בקבוצה, למרות שהוא מעדיף להיות בקבוצה של תומר. בועז, אחיו של איתי - אך גם האישיות ההפוכה מאיתי, עוזר לקבוצה של טלי לנצח בשביל להביס את אחיו הקטן שנמצא איתו בתחרות. בזמן האסיפה הראשונה של קבוצת המתנגדים (תומר, איתי, מור, יעל) הם החליטו להדפיס עצומה ולהחתים את כל ילדי בית הספר. אך בקבוצה השנייה (טלי, איריס, ריקרדו, בועז) מתחולל אותו מהלך רק ההפך - הדפסת עצומה והחתמה של ילדים על מנת לתמוך בהצעתה של ההנהלה. וכך בית הספר מתחלק לשני מחנות: המתנגדים והתומכים. ריקרדו נפרד מטלי בגלל שהיא משתלטת עליו כל הזמן ומנסה לעבור לקבוצה השנייה, אבל ללא הצלחה. כך הוא נשאר בין שני הצדדים ומקים קבוצה משלו: קבוצת הביניים. קבוצת השיניים היא קבוצת תלמידים נטרליים שמוכנים להגיע להסכמה עם ההנהלה כך ששני הצדדים יהיו מרוצים. צביקה ואלחנן מודעים למצב בבית הספר ומחליטים לא להקשיב לתלמידים ולממש את הרעיון שלהם. השינוי מתבצע - התלמידים לומדים כל יום עד 4, נשארים ללון בבית הספר, מתלבשים בתלבושת אחידה, נבחנים כל יום, ולומדים גם בימי שבת. המורים בבית הספר מתעייפים מהעבודה הרבה שיש להם לעשות בעקבות השינוי ומחליטים לשבות. בית הספר נראהמאיימים שאם הכל לא יחזור למצב הקודם, הם יפסיקו לממן את בית הספר וישלחו את ילדיהם למקום אחר. צביקה ואלחנן נאלצים להיכנע ובית הספר חוזר למסלולו הרגיל. יעל, שעכשיו אוהבת את איתי בגלל האומץ שהוא הפגין בהפגנה שהם עשו, מציעה לו חברות והם נעשים לחברים. מור נדלקת על בועז שהתחיל לנגן עם להקה חדשה, אך הוא דוחה אותה מכיוון שהיא קטנה ממנו. טלי מבקשת סליחה מריקרדו אך הוא לא סולח לה ומנשק את איריס מה שגורם לטלי לדחוף את איריס מחלון בית הספר. איריס לא מתה, אבל היא נפצעת קשה ונשארת בבית החולים. טלי מסולקת מבית הספר עקב מעשיה. תומר, שאהב עד כה את מור בסתר, מציע לה חברות, אך זו דוחה אותו כי היא עדיין מאוהבת בבועז, אבל תומר לא מוותר ומראה לה מה בועז עושה והיא לא יודעת עליו - יוצא עם אחותה הגדולה! מור נשברת ובוכה,תומר מעודד אותה וככה הם נעשים חברים. איריס חוזרתלבית הספר, אך מיד צריכה לעבור לבית ספר למחוננים. החופש הגדול מגיע, נגמרת שנת הלימודים, וכולם מאורים! הסוף. מישהו באמת קרא?! יצא קצת הרבה ארוך... טוב, תגיבו לי!

הסיפור עם תיקוני טעויות: ../images/Emo27.gif

את הדמויות לא הייתי מחליפה!... והנה העלילה שלי!!! *אהמ... אהמ...* אלחנן וצביקה, חברי ההנהלה, מחליטים להשליט סדר חדש בבית הספר: תלבושת אחידה, מעונות לשינה, יום לימודים עד 4, בוחן בכל יום, ולמידה גם ביום שבת! ההורים מרוצים מהעניין בגלל שילדיהם יקבלו השכלה גבוהה יותר, אך הילדים כלל וכלל לא מרוצים! להיפך - הם שונאים את הרעיון! תומר, המקובל של השכבה, פונה לאיתי, ה"חנון", בכדי שיעזור לו לתכנן תוכנית. השניים מצרפים את מור ויעל, מה שמעורר את קנאתה של טלי. טלי מצטרפת לאיריס, ויחד הן פועלות למען השינוי שהציעו אלחנן וצביקה. טלי, חברתו של ריקרדו מפעילה עליו לחץ שיהיה איתה בקבוצה, למרות שהוא מעדיף להיות בקבוצה של תומר. בועז, אחיו של איתי - אך גם האישיות ההפוכה מאיתי, עוזר לקבוצה של טלי לנצח בשביל להביס את אחיו הקטן שנמצא איתו בתחרות. בזמן האסיפה הראשונה של קבוצת המתנגדים (תומר, איתי, מור, יעל) הם החליטו להדפיס עצומה ולהחתים את כל ילדי בית הספר. אך בקבוצה השנייה (טלי, איריס, ריקרדו, בועז) מתחולל אותו מהלך רק ההפך - הדפסת עצומה והחתמה של ילדים על מנת לתמוך בהצעתה של ההנהלה. וכך בית הספר מתחלק לשני מחנות: המתנגדים והתומכים. ריקרדו נפרד מטלי בגלל שהיא משתלטת עליו כל הזמן ומנסה לעבור לקבוצה השנייה, אבל ללא הצלחה. כך הוא נשאר בין שני הצדדים ומקים קבוצה משלו: קבוצת הביניים. קבוצת הביניים היא קבוצת תלמידים נטרליים שמוכנים להגיע להסכמה עם ההנהלה כך ששני הצדדים יהיו מרוצים. צביקה ואלחנן מודעים למצב בבית הספר ומחליטים לא להקשיב לתלמידים ולממש את הרעיון שלהם. השינוי מתבצע - התלמידים לומדים כל יום עד 4, נשארים ללון בבית הספר, מתלבשים בתלבושת אחידה, נבחנים כל יום, ולומדים גם בימי שבת. המורים בבית הספר מתעייפים מהעבודה הרבה שיש להם לעשות בעקבות השינוי ומחליטים לשבות. ההורים מאיימים שאם הכל לא יחזור למצב הקודם, הם יפסיקו לממן את בית הספר וישלחו את ילדיהם למקום אחר. צביקה ואלחנן נאלצים להיכנע ובית הספר חוזר למסלולו הרגיל. יעל, שעכשיו אוהבת את איתי בגלל האומץ שהוא הפגין בהפגנה שהם עשו, מציעה לו חברות והם נעשים לחברים. מור נדלקת על בועז שהתחיל לנגן עם להקה חדשה, אך הוא דוחה אותה מכיוון שהיא קטנה ממנו. טלי מבקשת סליחה מריקרדו אך הוא לא סולח לה ומנשק את איריס מה שגורם לטלי לדחוף את איריס מחלון בית הספר. איריס לא מתה, אבל היא נפצעת קשה ונשארת בבית החולים. טלי מסולקת מבית הספר עקב מעשיה. תומר, שאהב עד כה את מור בסתר, מציע לה חברות, אך זו דוחה אותו כי היא עדיין מאוהבת בבועז, אבל תומר לא מוותר ומראה לה מה בועז עושה והיא לא יודעת עליו - יוצא עם אחותה הגדולה! מור נשברת ובוכה,תומר מעודד אותה וככה הם נעשים חברים. איריס חוזרתלבית הספר, אך מיד צריכה לעבור לבית ספר למחוננים. החופש הגדול מגיע, נגמרת שנת הלימודים, וכולם מאושרים! הסוף. מישהו באמת קרא?! יצא קצת הרבה ארוך... טוב, תגיבו לי!

הדרוש13

New member
ואוווווו אדוונת!!!

פשוווטט מ=ה=מ=ם!! כל הכבוד את ממש צריכה להיות במאית...חח גדול!

sapir inbar

New member
העלילה שלי!

אותם דמויות- בלי שינוי בעקבות הראליטי "מי רוצה להיות השגריר" המנהל מחליט להכין תחרות: "מי רוצה להיות התלמיד/ה" ( הזכויות שמורות לעידו הממי) שבסופו מי שזוכה מקבל 5 כרטיסי טיסה למיאמי. טלי,שרוצה לזכות בטיול ובפרסום מהצד רק בשביל להיות "התלמידה" הופכת להיות חנונית ומנסה להשתלט על הבנים כדי שיעניקו לה תמיכה. מור, איריס ויעל יוצאות למאבק ומודות שטלי היא שגנבה את כסף ביה"ס. אלחנן וצביקה חושדים בה ובוחנים אותה כפיצוי כל יום. הבנים מחליטים לעבור אל הבנות ונוצרים זוגות: איריס וריקרדו, תומר עם מור ויעל עם רועי. גור שבכלל חזר מחופשה בספרד, לא יודע מה קורה והוא אומלל מהמצב שמור חברה של תומר. הוא מתחבר לטלי שמנסה להוכיח שהיא לא אשמה ושהבנות מפלילות אותה. אמא שלה קונה לה, לטלי ולגור כרטיס טיסה להוליווד אך גור נשבר ולא מוכן לנסוע. טלי ואמה נוסעות לנמל התעופה ומתכוונות לטוס אך הבנות מגיעות לשם במהירות ומבקשות סליחה על שהפלילו אותה והן נעשות חברות. איריס שזוכה בתחרות בגלל שקדנותה נאבקת על כרטיסי טיסה לכולם. כל החבורה נוסעת ומבלה!

shirel 1211

New member
גם אני רוצה עלילה חדשה!

*+*אותן דמויות*+* לאחר ויכוח עם התלמידים צביקה ואלחנן פותחים בפרויקט הריאלטי T.V "הכוכבים של בלילי". הם יושנים ביחד, אוכלים ביחד, לומדים ביחד, בקיצור, הכל ביחד! ריטה (אמא של טלי) הייתה מאושרת כי הבת שלה תופיע בטלויזיה, אבל מה שהיא לא ידעה שכולם רבים איתה ולא סובלים אותה! לאחר בחירות הצופים טלי עוזבת את האקווריום (הבית ספר) בזמן תוכנית הריאלטי. נשארו 8 מתמודדים שרבים על הזכות "הכוכב של בלילי". הזוכה בתחרות זוכה לישון עם בלילי בתוך האקווריום.

הסיפור שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז ככה: אותן דמויות אבל עוד 1 חדשה.. לבצפר מגיעה תלמידה חדשה.. קוראים לה בואו נגיד: לי.. היא יפה,דוגמנית ובקיצור דה ניו טלי.. לי מתחברת עם מור ויעל והן ניהיות חבורה. איתי נדלק על לי ומחזר אחריה,והיא,דוחה אותו. תומר ומור חברים. טלי מתחילה להדלק על ריקרדו והוא נפרד מאיריס וניהייה חבר של טלי.. איריס רוצה נקמההההההה היא מתחברת עם רועי וככה הם נוקמים בריקרדו כי גם רועי לא סובל את ריקרדו ואיריס רוצה לנקום בו על זה שהוא רץ לטלי ונפרד ממנה.. הם מתחזים לזוג ולי חושבת שהם באמת זוג ומתחילה לבכות כי היא סופסוף מבינה שהיא מאוהבת בו.. אורי שעדיין דלוק על מור מנסה לפגוע בתומר על זה שהוא חבר של מור והוא בטעות דוחף אותו לכביש ובאה מכונית.. --------------------------- תומר נפגע קשה ומור כועסת מאוד על אורי.. אורי לא יודע מה לעשות.. הוא מאוד מצטער על מה שהוא עשה.. הוא מבקש סליחה מתומר ותומר סולח לו. אורי מתחיל לחבב את יעל והיא אותו ---------------------- בסוף: הזוגות הם: מור+תומר טלי+ריקרדו אורי+יעל איתי+לי איריס+איריס

למעלה