רכילויות ומחשבות מהוילה ועליה

oneboy1

New member
זה לא שם המשחק כאן

לפי המשתמע המשתתפים חושבים שהם נמצאים באיזו קייטנה, ולא איזה משחק טלויזיה כולם רוצים להיות נחמדים ומוסריים ועם תדמית נקייה, אבל זה לא שם המשחק כאן אולי הם חושבים שהם משחקים בצריף של תמרי ? היחידים שדיברו לעניין זה שני "המניאקים" שלקחו את ההצעה של קוד הכספת, אבל גם הם השתפנו בסוף חבל

zbeng22

New member
סיכום שבועי השבוע 1

היום ראשון- ביום הראשון אנחנו מקבלים את המתמודדים לבית אח הגדול ואנחנו רואים שלמרות שזה היום הראשון כבר נוצרו דעות קדומות וחוות דעת. יש לנו את אשר שנכנס לשוק מלאון ולא מבין הומואים ולא מבין אם זה טבעי ואפילו שואל אם זה נורמלי? וכולם מנסים לסביר לו והוא עדיין לא מבין. יש לנו את רנין- שכבר ביום הראשון חוותה דברים לא קלים מבגלל שהיא הערביה היחידה. יש לנו את לאון ובוריס- שכל משתתפי הוילה נכנסים לשוק כמה הם לא דומים גם במראה וגם באופי וגם בגלל שהם לא קשורים אחד לשני. יש לנו את יוסי בובלין והבת שלו- שאישית אני לא סובל את יוסי ולפי דעתי שיעוףף אבל זה לא קשור, ביום הראשון אנחנו רואים איך עינב מקבלת את זה בתדהמה שאבא שלה נכנס לוילה ואנחנו רואים שקשה לה. היום השני- יש לנו את רנין שהולכת לחדר של האח הגדול ואומרת שהיא לא מסתדרת איתם ושהם אנשים אטומים והיא בכתה, היא דיברה באנגלית ואמרה שהם גדלו בצורה מסוית ושהם מדברים בלבל אחר. יש לנו גם את עינב בבולין שבוכה שקשה לה בבית. הייתה לנו גם את ההדחה של בוריס וראינו שבסוףף הוא חזר בגלל פשלה של ההפקה. היום השלישי- יש לנו את קבלת התקציב ל4 הימים הקרובים ושם כבר אנחנו מתחילים להכיר את פרצופם האמיתי של המשתתפים, כי אנחנו רואים איך הם בונים תקציב ואנחנו מגלים מי מוותר למי ומי מנסה להשתלט. בסוף לאחר הרבה צעקות נבנה תקציב. בהמשך אנחנו מגלים שלאון מאוהב בצבר. אנחנו מבינים שלרנין קשה להתקלח שיש אנשים ומצלמות והיא לא אכלה. היום הרבעי-יש לנו את הוויכוח בין אשר לבין רנין בנושא ערבים ויהודים ואנחנו מגלים כמה אשר פאנטי וכמה הם לא מסתדרים וראינו גם איך כל בני הבית תומכים ברנין. היום החמישי- האח הגדול נותן להם משימה שהיא הכספת ומציע לכל אחד מהמתמודדים הצעה שאם הם יקחו את הקוד לכספת ויפתחו אותה ויקחו את הכסףף הם יקבלו חסינות מהדחה השבוע, ואנחנו מגלים שרק 2 מתוך ה16 המתמודדים מסכימים לקבל את הקוד שהם יוסי ומיקי. לאחר מכן החבר'ה מחליטים לשמור על הכספת בשלשות ומעבירים את השמירה בכיףף. היום 6 - אנחנו רואים שיוסי אגואיסט והוא מראה לכולם שהוא יכול חפתוח את הכספת ומאיים שאם בתקציב הבא לא ייתנו לו יותר סגריות הוא יקח את הכסף, ואנחנו רואים דיון סוער סביב הנושא. בגדול זה כל מה שקרה באח הגדול.

עצובון

New member
התחזית שלי כנסו ,בול ככה יקרה

טוב , היחידה שלא הציבעו נגדה זה ואנסה, לפי דעתי בוריס ילך שוב הבית, כי אחרי הכול הוא חמוד הוא שקט , נכון גם גיני שקטה, אבל היא יפה ושקטה, וגם אשר שקט , אבל הוא שקט ודתי, לכן בוריס הוא ביין הכיסאות כמו שהוא אמר, יוסי יגיע רחוק, ואז המתמודדים יבינו שלא כדאי לעלות מול יוסי אף אחד, איתי לא יעלה מהר להדחות, שיפרע נשמה טובה ולכן לא תודח , קיצור ביי בוריס, ולגבי עינב איין סיבה עדיין להעיף אותה מה שבטוח מישפחת בוביליל ילשמו הרבה כסף חשבון טלפון

למי שלחו הודעה בפייסבוק להצטרף לאח הגדול../images/Emo35.gif |

שלחו לי וזה נראה לי מפוקפק... אגב, YAKIR AVRAHAM זה אני שם

שירז110

New member
שי הקשה!!!

מה נסגר איתו??? עדיף שיסתום. לפני שהוא התחיל לדבר הוא עשה רושם הרבה יותר טוב!!! פשוט התנשאות ברמה מגעילה!!!

אני לא יודע לאיפה לשרשר אבל לפי דעתי

2 חייבים לעוף מהאח הגדול והם: מיקי לוין היא תחמנית מתחשבת רק בעצמה היא לא חושבת פעמיים ומציירת את עצמה כיפה נפש. היא גם פרינססה ולא עוזרת בכלום.היא אישה מגעילה שאני לא יכול לראות אותה והשני זה שי הוא צעקן חושב את עצמו לא עוזר בכלום.

מישהו../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

פשוט זה נראה לי מפוקפק, ולכו תדעו לכמה אנשים נשלחה ההודעה...

Ping Poong

New member
אבל זה כל הקטע עם מיקי..

שהיא תחמנית ומתחשבת רק בעצמה!! ושהיא לא עוזרת בכלום!!! כל הסיבות שאמרת זה טוב לנו!!! כי זה מה שיעשה יותר אקשן! שהיא תחמנית = תסכים למשימות ותסכים לבגוד במתמודדים מתחשבת רק בעצמה כנ"ל לא עוזרת בכלום= מריבות וליכלוכים. מה זה יעזור אם נשאיר את כל אלה שמתסדרים ביחד וחיים בכיף ביחד?!

Ping Poong

New member
כנ"ל לגבי שי!!!

גם אני שונא אותו ומת שהוא יעוף!!! אבל לא!!! זה שהוא צעקן זה טוב!!!! כי ככה הוא יסתכסך עם המתמודדים!!!

omer719

New member
../images/Emo41.gif רכילויות ומחשבות מהוילה ועליה../images/Emo3.gif ../images/Emo41.gif

כל מה שאתם חושבים, כל מה שאתם שומעים מהמתמודדים בוילה שהם אומרים אחד על השני, מי לדעתכם חייב לעוף ואת מי חשוב לכם להשאיר, כל מה שאת רוצים שקשור לנושא שבכותרת שרשרו לכאן!

Ping Poong

New member
אתם צריכים להצביע למי שיביא אקשן!! תקלטו!!

אתם לא מבינים שאם נפעל לפי השיטה של מי שמעצבן אותנו שיודח, אז לא יהיה אקשן?! הרבה רושמים פה למשל ששי צועק ומרגיש מלך, אז הוא צריך לעוף.. נכון, גם אני מת שהוא יעוף מצד אחד והוא מעצבן אותי בטירוף... אבל תחשבו על זה, שלאט לאט בגלל שהוא צועק, בגלל שהוא מרגיש מלך, בגלל הכל.. אנשים יסתכסכו איתו. וזה יביא לנו אקשן!!! למשל יוסי ועינב.. גם אם הם מעצבנים אתכם.. תבינו שהם יביאו אקשן!!! יוסי מעצבן אותם ומסכים לשחק את המשחק.. ועינב באיזשו שלב תתעצבן על מישהו שם.. והיא גם מעצבנת חלק מהאנשים.

דורון

New member
חחחחחח עזוב זה לא כוחות, שמו עכשיו להדחה

את יוסי ועינב ומולם את בוריס. נראה לי אפילו אמא של בוריס תצביע ליוסי
בקיצור יהיה לך עוד שבוע לפחות לראות את הבובלילים.

יניבל1

New member
לא נראה לי שאמא של בוריס לא הצביע לו

הדבר האחרון שהיא רוצה זה שהוא יחזור הביתה ויסתובב אצלה כמו זומבי

aשרון

New member
זה נכון............

אני מסכים עם מה שאתה אומר. העניין של יוסי, כן הוא מצחיק וכו', אבל יש גבול עד כמה בנאדם יכול לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה. במשימת הכספת הוא בגד בקבוצה שלו ואח"כ עוד הרשה לעצמו לסחוט אותם, זה מגעיל ודוחה. ויעשה גם טוב לעינב אם ייצא מהמשחק, כי רואים שלא טוב לה שהוא שם והיא תפרח בלי הנוכחות שלו . מגיע לו ללכת.

יניבל1

New member
תפסיקי כבר לצטט את מיקי הזאת!

עדיף שהיא תיהיה כמה שפחות זמן במודעות שלנו

עצובון

New member
קודם כול מעיפים את השחורים

השד העדתי, יודצא החוצה, אשר: אנחנו יושבים להם כמו קרציות על הוריד, יוסי: אתה תראה יופי קודם כול את השחורים, אשר, היו רוצים , יש צדק בזה ? אתם גם חושבים ככה? באמת האח הגדול מתחלק לשחוריםולשבנים כמו שיוסי טוען? ואיפה רנין בעסק ואיהפ שי הם הראה שחורים

עצובון

New member
וזה מיתחמם

אשר": למה האשכנזים מצליחים? אני מניאק בן מניאק אם אני יתן להם סיגריות יקרע להם אותם מול הפרצוף , יוסי לעינב : תפיסיק לאכול בלילה זה לא נריאה טוב,ואת מטיילת עם הקוקסינל , תנצלי אותו תעבירי אותו לצד שלך , אשר על שיפרה: היא בת של רב איין לה בושה להגיד שהיא הלכה עם בחורה,

למעלה