רענון כללים - חשוב לקרוא

python 4

New member
../images/Emo41.gifרענון כללים - חשוב לקרוא../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

כמו שג'וני ביקשה ובצדק - לטובת הכותבים החדשים בפורום (וגם הקוראים הותיקים) אני אבקש מכולם לקרוא את מאמר כללי הפורום (שעודכן קצת). בעקרון הכלל הכי חשוב (מבין השניים
) הוא זה:
ל ס מ ן ס פ ו י ל ר י ם
כל הודעה שעוסקת במשהו שהולך להיות בסדרה שבוע הבא, חודש הבא, שנה הבאה או בפרקים של ארה"ב - חייב להיות מסומן בכותרת בסימן
או במילה "ספוילר". והכוונה לכל דבר! דמות מוכרת חוזרת לסדרה? זה ספוילר. דייאן הולכת למות? זה מגה-ספוילר. מגלים שהאבא של הבן של דייאן זה בילי? זה (אומנם לא מעניין) אך ספוילר גם כן! כמו כן, שימו לב לא לכתוב ספוילר בכותרת עצמה, משהו כמו: "אני בשוק! האבא של הבן של דייאן זה בילי!!
" אני מבקש מאוד - לטובת כולם, להקפיד על סימון ספוילרים! זה פשוט וקל. אני בעצמי משתדל להימנע מספוילרים כמה שיותר, ולכן אני יודע כמה זה מרגיז לגלות משהו שהולך לקרות בקרוב בהודעה בפורום. אין על רגע ההפתעה, שבו לפתע דייאן מכריזה: "בילי, זה הילד שלך!" - ואז לראות את המבט הנדהם של מק אחרי שבילי יזרוק אותה ויתחתן עם דייאן.
זה כאמור הכלל הכי חשוב, והדבר שהכי חשוב להקפיד עליו על מנת שכולנו נהנה מהפורום!
תודה על שיתוף הפעולה
צוות הנהלת הפורום.

../images/Emo210.gif מסכים ../images/Emo127.gif

רק רוצה להוסיף שאם פותחים מראש שרשור ספוילר - אז די טפשי להמשיך בכל הודעה לשים את הסימן... כי מן הסתם כל השרשור הוא ספוילר ומי שמציץ בשרשור מראש לוקח בחשבון שיש ספוילרים. יאאאא... יש מנהל בפורום?
נחמד לראות קושקושששששששששששששששששששששששששש

python 4

New member
אני אחסום!../images/Emo46.gif

אני צריך להוסיף למאמר כלל שאוסר על כותבים ותיקים לשנות פתאום את הניק (או לעזוב בלי התראה מוקדמת, שחר)! וכן, יש מנהל בפורום במשרה מלאה - למרות הדוקטורט.. אני מסכים - אבל רק אם למשל מדובר בשרשור שעוסק בפרקים אמריקאים. במקרה כזה ניתן לציין בכותרת "שרשור הפרק האמריקאי
" ואז אין צורך לציין בכל הודעה מחדש. אבל לא כך בשרשורים רגילים!

ים כחול

New member
אני מאושרת שאתה מנהל פייטי../images/Emo23.gif

אפילו שאתה מעולם לא שמת עליי

../images/Emo210.gif נווו מה אתה שם לה סמיילי צוחק

זה הזמן לחבר לים כחול חמשיר אהבה, כמו שרק אתה יודע

python 4

New member
צודק../images/Emo26.gif

אני וים, שילוב מובן נתחתן בתשרי או בחשוון נאמץ לבן את יורד הוואן ונחיה באושר כמובן
קצת Lame יצא לי, אבל אני לא בכושר..

python 4

New member
הולמס פלייס יקר נורא../images/Emo70.gif

נרשמתי לגרייט שייפ

למעלה