שאלה

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשאלה../images/Emo41.gif

היא בדר"כ מופנית לאלמה אבל כל השחקנים יכולים לענות עליה: איך הגעתם לאודישנים? זתומרת-אלמה הרי לא הייתה מפורסמת...מאיפה היא מצאה את האודישנים? בעיתון או משהו? תודה על התשובות

אז...

תראו,כל מי שיראה וגם למי שכתב את ההודעה... קודם כל אני רוצה להיות שנייה אובייקטיבי , מהצד, לא קשור. שמעתם את המשפטים האלה כבר בעבר אבל זה נכון. להיות שחקן, או כל דבר אחר שקשור בפרסום זה לא תמיד כיף ולא תמיד עושים את כי רוצים להיות מפורסמים. אם מישהו רוצה להיות מפורסם, שילך להרוג מישהו והנה , השם שלו בעיתונות ...חחח אבל, כל הקטע של משחק , הופעה זה אמור לבוא ממקום של כיף , של למידה, של ניסיון... כל החב'רה שבהפקה לא ידעה שיקום פורום בנושא, אני לא ידעתי שזה יתפוס כל כך , וטעיתי. היו הרבה שאלות בנושא הזה ואני חושב שקיבלנו מענה לכולן. אודישנים לא מקבלים דרך עיתונים, ולא מחפשים אודישנים כדי להתפרסם (ככה אני מקווה בשביל כולם). זה אמור לבוא מכם חב'רה, תאינו שאתם עושים את זה ותצליחו. לכו עם החלום מה שנקרא ותעשו מה שאתם אוהבים, כל עוד זה בא מכם. וזה היה הנאום שלי... צריך להקים פינה לנאומים כאלו - בן תחשוב על זה...חחח.

idodo cohen

New member
ואיי, נאום יפה...!

אהבתי את הקשר שעשית לזה עם שיר הפתיחה. אבל ההגעה למשחק ולאודישנים עצמם קשורה איכשהו בסוכנים שיתווכו, וכאלה, לא?

לוטם2706

New member
אז איך?

מאמי אמרת כ"כ הרבה חוץ מאיך הגעתם לשם? ואם לא מחפשים אודישנים אז איך פתאום מצאת את עצמך בסידרה?

shirel 1211

New member
נאום יפה!

אם זה נאום בכלל... הלוואי שהומורות, המורים והמנהלת שלי ינאמו ככה... בכל אופן, לא הלכת לישון בלילה וכשקמת כבר היית באתר צילומים, נכון?! אז, בבקשה, תענה- אך הגעת לאודישנים ומה היה באודישן? תודה מראש...

SiM GirL

New member
תראי..

זה ברור איך רועי (או כל השחקנים שהיו מפורסמים לפני בוא הסרט) הגיע לאודישנים-מצאו אותו, והנה הוא באודישנים. אלמה למשל, שהיא לא היתה מפורסמת לפני הסדרה, זאת הבעיה שלי-איך היא הגיעה לאודישנים? כאילו-מודעה בעיתון? קשר של חבר משפחה שהוא עובד שם? אולי היא השתתפה בחוג דרמה ומשם לקחו אותה ע"י קשר? נ.ב: יש לי מום מולד-סקרנות

s h s h

New member
היו בחופש

מלא מודעות לגבי אודישנים לסידרה. אני למשל ראיתי לפחות 10 פוסטרים ליד עזריאלי.

LuLiLoPiLaTo1

New member
נחכה שהיא תענה אבל נראה לי שכמו

שמישהי כבר כתבה פה פעם נראה לי שהיא שיחקה באיזו סידרה בערוץ 6 אז יכול להיות שמשם היא הייתה מוכרת למפיקים של הסידרה..

SiM GirL

New member
סבבה../images/Emo70.gif

אבל אני לא רוצה להיות מפורסמת...טוב נו ברור כל אחד רוצה שמיליוני אנשים יפנטזו עלעיו בלילות, אבל להיות יותר ספציפים-יש גם הרבה חסרונות כמו למשל: אופס נפל החלב-ישר הולך לעיתונות..אני מעדיפה להיות משהו אחר, עדיין לא החלטתי... אגב, תודה על הנאומים האלה
איך שאני חולה עליך איזה מאמי

רושי סחתיק הרשמת אותי אנשים גם לי

יש להגיד משהו בנידון... "אם יש לכם חלום אל תתנו לו ללכת לכו אחריו כל הדרך..." משחק זה אחלה מקצוע! לאב דווקא לפירסום זה כייף לא נורמאלי גם לי יש שאיפה להגיע לסרט קולנוע ואני מאמינה בעצמי שאני הגיע לאן שאני רוצה כנ"ל אתם תאמינו ותיאו שגם לכם ילך חולה עלכםםם

למעלה