שאלון היכרות

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשאלון היכרות../images/Emo41.gif

ראיתי שכבר עשו כמה שאלוני היכרות בפורום אז גמני החלטתי לעשות
שם: גיל: תאריך לידה: ישוב: תחביבים: מאכל מועדף: מאכל שנוא: תכונות חיוביות: תכונות שליליות: חבר-יש/אין ומי?: חברים הכי טובים: סרט מצחיק אהוב: סרט דרמטי אהוב: סרט מפחיד אהוב: סרט אקשן אהוב: ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): מעשה הכי אמיץ: מעשה הכי מטופש: תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: תוכנית מצוירת אהובה: תוכנית אהובה: ספר אהוב: בוקר, ערב או צהריים?: להתעורר או להרדם?: לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: אוכל מועדף לארוחת בוקר: אוכל מועדף לארוחת ערב: אוכל מועדף לארוחת צהריים: מספר מזל: אות מזל/אהובה: חפץ מזל/אהוב: אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: היום הכי משמח בחיים שלך: היום הכי עצוב בחיים שלך: התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): התקופה השנואה: זהו...לא עשיתי יותר מידי ארוך כי זה מעייף אני מודה
אז...מקווה שתגיבו

לירןןןן

New member
תקראו הכל לא סתם התאמצתי!!!!!!!!!

שם: גיל:16 ! תאריך לידה:22.8 ישוב:שדרות סיטי תחביבים:לפלח דברים להרוג זבובים להרביץ לחבריי הכיתה (סתאאם) מאכל מועדף:כל דבר משמין מאכל שנוא:חסה? תכונות חיוביות:רומנטיקן ... תכונות שליליות:שואל הרבה שאלות :) חבר-יש/אין ומי?:היו הי חברים הכי טובים: אור.בן.שי.קובי.מור.לירון.אמיר.גיא.יפתח.יוסי.עדי.מאיר.אלירן.נבו.איתי.ועומרי! סרט מצחיק אהוב:שחכו אותי בבית סרט דרמטי אהוב: אמ..אמ.. סרט מפחיד אהוב:פרדי קרוגר.אני עדין יודע מה עשית בקיץ האחרון.הצלצול. סרט אקשן אהוב:משימה בלתי אפשרית ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):הכל!!! מעשה הכי אמיץ:הצלתי ילדה אחת מטביעה 0: מעשה הכי מטופש:אני הטבעתי אותה ): תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:אני מושלם וזהו! המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: לא התפקיד שלי! המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:חביתה חח.. תוכנית מצוירת אהובה: נרקווווווווווווווווו(מרקו) תוכנית אהובה:פרוייקט Y ספר אהוב:אני וספרים לא חברים טובים! בוקר, ערב או צהריים?:ערב הכי אקשן! להתעורר או להרדם?:להרדם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:מסיבת פיג'מות! אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:יש 4 לא מעניין! אוכל מועדף לארוחת בוקר:נס ועוגה אוכל מועדף לארוחת ערב:מה שיש במקרר אוכל מועדף לארוחת צהריים:כנ"ל מספר מזל:9 אות מזל/אהובה: ל' חפץ מזל/אהוב: אריה אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: אגם מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: ממשיך עם החיים מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אין מצב! היום הכי משמח בחיים שלך:שנולדתי היום הכי עצוב בחיים שלך:שראית את השאלון שלך! ): התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):אבן התקופה השנואה: אין כזה יש לי חיים מושלמים~!!!!

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif חחח... אין מצב שמישהי תבגוד

בך??? פחחחחחחחח היה שווה לקרוא...

עונההההה../images/Emo23.gif../images/Emo184.gif

שם: דקלה
תאריך לידה: 11.8
ישוב: עיר הקודש ראשון(לציון)
תחביבים: אני עושה מה שבא לי באותה שניה אין לי תחביבים מוגדרים
מאכל מועדף: ספגטי מאכל שנוא: דגים ובכלליות בשר
תכונות חיוביות: אני לא אוהבת לומר דברים טובים על עצמי
סורי
תכונות שליליות: כנ"ל חבר-יש/אין ומי
: אין
חברים הכי טובים: אם אני אגיד שמות תזהו
סרט מצחיק אהוב: אמממממממ אני לא הכי אוהבת קומדיות
סרט דרמטי אהוב: "סיפו אהבה בלתי נשכח"
סרט מפחיד אהוב: "סיינס"
סרט אקשן אהוב:
ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): מד"ב ודרמות רומנטיות
ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): פופ
מעשה הכי אמיץ: לא עולה לי בראש
מעשה הכי מטופש: הכל... אני על בסיס קבוע עושה דברים מטופשים
תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: לא יודעת מה לומר (בדיוק 4) המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: ספגטי
המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: כנ"ל
תוכנית מצוירת אהובה: ארתור... למרות שאני לא ממש רואה את זה
תוכנית אהובה: המוןןןןןןןןן
ספר אהוב:
בוקר, ערב או צהריים?: בוקרררררררררררררררררר
להתעורר או להרדם?: להרדם
לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:
אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: יש 3 באותו גיל..
אוכל מועדף לארוחת בוקר: לא אוכלת בוקר
אוכל מועדף לארוחת ערב: טוסט
אוכל מועדף לארוחת צהריים: פתיתים
מספר מזל: 6
אות מזל/אהובה: ד' (מן הסתם
) חפץ מזל/אהוב: הבובה שלי מגיל 3
אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: פלג או שי
מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?:לא לעיניין
מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אפוצץ אותו מכות
סתם
היום הכי משמח בחיים שלך: שנולדתי
היום הכי עצוב בחיים שלך: שלשום

שמיך

New member
תשובות ..

שם:גל גיל:13 תאריך לידה:13.2.91 ישוב:חיפה תחביבים:לצייר מאכל מועדף:שוקולד מאכל שנוא:גזר תכונות חיוביות:חברותית תכונות שליליות:קנאית חבר-יש/אין ומי?:אין חברים הכי טובים:מיכל, רון, דנה .. סרט מצחיק אהוב: ירח דבש מטורפ סרט דרמטי אהוב:ללכת על המים סרט מפחיד אהוב:הצלצול סרט אקשן אהוב:לא אוהבת אקשן איכסה.. ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):רוק מעשה הכי אמיץ:? מעשה הכי מטופש:? תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: מוזרה המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:חביתה המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:חביתה (היחיד) תוכנית מצוירת אהובה:ארתור תוכנית אהובה:העולם האמיתי ספר אהוב:יונתן בוקר, ערב או צהריים?:בוקר להתעורר או להרדם?:להתעורר לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: לבד בבית אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:יש אח ואחות אוכל מועדף לארוחת בוקר:טוסט אוכל מועדף לארוחת ערב:פנקייק אוכל מועדף לארוחת צהריים:שניצל תירס מספר מזל:6 אות מזל/אהובה:מ חפץ מזל/אהוב:? אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: בת - דנה, בן- איתמר מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?:מגדלת אותו\ה רגיל מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: לא אדבר איתו בחיים היום הכי משמח בחיים שלך:שהביאו לי ת'כלב הקודם שלי היום הכי עצוב בחיים שלך:שהכלב הזה מת התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):סיקסטיז התקופה השנואה:ניינטיז

../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif עונה נה ננה!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

שם: ניצן
תאריך לידה: 31.7
ישוב: --- חסוי
תחביבים: לדבר בטלפון, קניות, חברים, אממ יש הרבה...
מאכל מועדף: תותים עם... שמנת/סוכר
מאכל שנוא: בשר
תכונות חיוביות: שמחה, צחקנית
, יצירתית.. וכו'
תכונות שליליות: פרפקציוניסטית שזה הורג...
חבר-יש/אין ומי?: אין
חברים הכי טובים: אם אני יגיד שמות זה יעזור?
סרט מצחיק אהוב: אממ יש כמה.. אין לי כוח לפרט
סרט דרמטי אהוב: כנ"ל סרט מפחיד אהוב: כנ"ל סרט אקשן אהוב: אושן 11, ובקרוב כשאני יראה אז אושן 12
ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): קומי, רונטי, אקשן, הכל
ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): פופ, ואממ כל הלהקות כמו אוונסנס, גוד שרלוטט וכאלה.. איזה סוג זה?
מעשה הכי אמיץ: מי זוכר?
מעשה הכי מטופש: חיחי יש המוןןןןן
תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: הילדה הכי מצחיקה/ מוצחקת/ מטורפת שתכירו
המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: אמממ לא זוכרת
המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: אוו יש הרבה
תוכנית מצוירת אהובה: לודעת
תוכנית אהובה: חברים, מכושפות, המורדים ז"ל (
) ספר אהוב: לא עולה לי כרגע...
בוקר, ערב או צהריים?: בוקר וערב
להתעורר או להרדם?: שיהם
לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: חברה זה תמיד טוב
אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: אחות, יובל, 8
, אח, עומר, 6
אוכל מועדף לארוחת בוקר: פנקייקים
אוכל מועדף לארוחת ערב: ממממ לא יודעת.. אני לא אוכלת בערב בדרך כלל..
אוכל מועדף לארוחת צהריים: אוכל של אמא
מספר מזל: 2
אות מזל/אהובה: למה ה-/?
אממ נ,י נראה לי...
חפץ מזל/אהוב: צמיד..
אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: בת אמה (כמו בחברים) או אשלי, בן עדיין לא סגור..
מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: נקווה שלא יקרה...
טפו טפו טפו... מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: פעם אחת, נחשוב על זה.. פעמיים שיעוף לעזאזל...
היום הכי משמח בחיים שלך: בהווה והעבר ימי הולדת.. בעתיד חתונה...
היום הכי עצוב בחיים שלך: בעבר כצ'וצ'י שלי (החתול שלי) מת
בעתיד.. כשההורים שלי ימותו
חס וחלילה טפו טפו טפו נקווה שעוד 90 אלף שנה
התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): עכשיו, מה זאת השאלה הזאת?
התקופה השנואה: לא הייתי בה...
זהו!! אוי אני אוהבת שאלונים כאלה

dies

New member
קראו הכל...

שם:בר גיל:15 תאריך לידה:13.09.89 ישוב:פ"ת תחביבים:מחשב ולישון מאכל מועדף:שניצל תירס וסלט מאכל שנוא:בשר...בעעע תכונות חיוביות:רגישה תכונות שליליות:רגישה חבר-יש/אין ומי?:אין חבר יש מישו על הכוונת חברים הכי טובים:שירלי דליה גילי מירי אורין ובר (כן כן...) סרט מצחיק אהוב:ברוס אול מייטי או למוגבלים ברוס הגדול מכולם סרט דרמטי אהוב:איו סרט מפחיד אהוב:פיית השיניים(אל תשאלו) סרט אקשן אהוב:אמ..לא זוכרת כרגע ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):פופ מעשה הכי אמיץ:הטימטום בכיתה ד' מעשה הכי מטופש:הטימטום בכיתה ד' תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:"חושנית" חח..סתם...אני עצמי המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:אמ...נראה לי שזה היה רוטב לספגטי... המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:אמ.... תוכנית מצוירת אהובה:בובי בימבה ופונפון...אני חולה על השיר שלהם..חח..וגם פילפלת תוכנית אהובה:ראש גדול והשיר שלנו ספר אהוב:אמ.... בוקר, ערב או צהריים?:ערב...לישוןןן להתעורר או להרדם?:להרדם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:מסיבת פיג'מות אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:אח אחד בן 19 אוכל מועדף לארוחת בוקר:אין אוכל מועדף לארוחת ערב:סלט אוכל מועדף לארוחת צהריים:שניצל תירס מספר מזל:13 אות מזל/אהובה:ב חפץ מזל/אהוב:הבובה שקיבלתי מאחי ליומושלדת אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:בת-דליה או שיר או שירלי בן-דור מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?:מה אפשר לעשות? מביאה לה את החינוך הכי טוב שיכול להיות והמון המון אהבה...בכל זאת זה בא מהבטן שלי... מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?:לא דבר איתה יותר היום הכי משמח בחיים שלך:שאחי חזר מניו יורק היום הכי עצוב בחיים שלך:כיתה ד'-הפאדיחה הכי נוראה שלי ובגיל 9שעברתי דירה התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):אין התקופה השנואה:אין

0הדרוש

New member
תשןובוץ לשאלון..!!../images/Emo6.gif

שם:הדר גיל:13 (כיתה ח'..) תאריך לידה:4.11.91 ישוב:ראשון=שליטה!! תחביבים:אממממ.... יש הרבה!!:צופים, לשיר לירקוד התעמלות קערקע ו...?? לישמוע מוסיקה!!(בעיקר של בריטני ספירס!!) מאכל מועדף:תפוח אדמה!!!!!! מאכל שנוא:פיטריות(איכססססססס) תכונות חיוביות:הכול! תכונות שליליות:הכול! חחחח סתאם.... עקשנית... ?? ניראה לי.. חבר-יש/אין ומי?:היו... כרגע-אין חברים הכי טובים:יש הרבה..-נטע נועה.ל. עדי.ש. גל גל דנית ליטל.כ. זהר רגות ג'קסון וטניה סרט מצחיק אהוב:כל הסרטים של ג'קי צ'אן!!(אני יודעת... קצת מוזר...) חחח סרט דרמטי אהוב:קוראים לי סאם סרט מפחיד אהוב:טירת האימה סרט אקשן אהוב:ג'קי צאן ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומיייייי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):אוריסינג=ה-כ-ל!! מעשה הכי אמיץ:יאתי לבד, גלמודה וקטנה לעולם האכזרי הזה!... חח סתאאאם...!! מאיפה לי.. מעשה הכי מטופש:מישו פה רמז שאני טיפשה!!?? חחח מה זאת השאלה המוקרצת הזאת..!!?? תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:אני אוהבת כלמה שזז..(יצאתי טוב עם זה..) המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:עוגה עם פיצפוצים ושוקולד מריר(חחח איזה פירוט..) המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:עוגה תוכנית מצוירת אהובה:בובספוג.. חיחי תוכנית אהובה:מכושפות= מלוכההההה ספר אהוב:הערפד האחרון בוקר, ערב או צהריים?:ערב?? להתעורר או להרדם?:להירדםםםםםם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:מסיבת פיג'מותתתת אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:אחות-מה אכפת לכם???!! אוכל מועדף לארוחת בוקר:הכול אוכל מועדף לארוחת ערב:הכול אוכל מועדף לארוחת צהריים:הכול מספר מזל:3 אות מזל/אהובה:ה' חפץ מזל/אהוב:עקרב שולטטט אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:בן-לירון בת-מיה(עם חיריק ואין שום קשר למורדים!!) מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?:מגדלת אותו כמו אמא לתיפארת מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: 2 כאפותתתת היום הכי משמח בחיים שלך:כל יוםםםםם :) היום הכי עצוב בחיים שלך:כל יוםםםםםםם :( התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):העתיד?? חחח התקופה השנואה:התקופה שלא נולדתייייי

mori 14

New member
תקראו עד הסוף....

שם:מורן גיל:14 תאריך לידה: 18.11.89 ישוב:אריאל תחביבים:לראות טלויזיה,לשחק עם הכלבים המתווקים שלי מאכל מועדף:פלאפל מאכל שנוא:בצל,חצילים,חומוס,פול,אבל הכי הרבה:כבד (איכסססס) תכונות חיוביות:מצחיקה,סבלנית ויצירתית תכונות שליליות:לפעמים מדברת יותר מדי,ומתרגזת מהר חבר:אין חברים הכי טובים: אין לי כוח לרשום את כווולם סרט מצחיק אהוב:יומני הנסיכה ו-המומיה 1 סרט דרמתי אהוב: לא סובלת סרטים דרמטיים סרט מפחיד אהוב:הצלצול ו-מתחת לדסק ברצפה סרט אקשן אהוב:וולקאנו מוזיקה אהובה:הכל מעשה הכי אמיץ:הצלתי את הכלבה שלי מדריסת מכונית
מעשה הכי מטופש: דפקתי לאחותי עוגה בפרצוף תארי את עצמך ב 1-4 מילים: הילדה הכי מטורפת שתכירו המאכל הכי מסובך שבישלת אי פעם: אורז המאכל הכי טעים שבישלת אי פעם:עוגה תוכנית מצויירת אהובה: תום וג'רי תוכנית אהובה: ראש גדול (מן הסתם) ספר אהוב: לא קוראת ספרים
בוקר,ערב או צהריים: ערב להתעורר או להירדם: להירדם לישון לבד בבית או שחברה תישן איתך מסיבת פיג'מות: מסיבת פיג'מות אחים אחיות: אחות אחת קרצייה אוכל מועדף-בוקר:קורנפלקס
אוכל מועדף-צהריים:אורז ועוף אוכל מועדף-ערב: סלט מספר מזל:8 אות\מזל אהובה:לודעת
חפץ מזל אהוב:נעליים ורודות אם נולדה לך בן\בת איך היית קורא לו\לה: בת-אשלי בן- לודעת מה היית עושה אם הייתה נולדת לך תינוקת מוגבלת: הייתי מתייחסת אליה כמו לתינוקת רגילה!!! מה תעשי אם אם חבר שלך בגד בך: אני יעיף לו כאפה מצלצלת שלא יישכח אותי כל החיים שלו
היום הכי משמח בחיים שלך:יום הולדת, בעתיד-חתונה היום הכי עצוב בחיים שלך: אין לי מווושג מקווה שלא יהיו כאלה טוב זהו אין לי כוח להמשיך...
זה היה מעיייף!!!!!

Dark Witch

New member
תקראו תקראו!

שם: מעיין. גיל: עוד מעט 15! [בע. זה לא כל כך עוד מעט. אבל שיהיה :\] תאריך לידה: 17.3.90 ישוב: מודיעין. תחביבים: גיטרה, מחשב, חברות\ידידים, טלוויזיה.. מאכל מועדף: אוכל של אמא. [אין כמו אמא!] מאכל שנוא: תרד, פטריות, ברוקולי, קישואים וכל החרא הירוק הזה! [חוץ מחסה! חסה רולז!] תכונות חיוביות: מצחיקה, כנה, יצירתית, דובקת במטרות שלי. תכונות שליליות: חסרת סבלנות, עקשנית. בר-יש/אין ומי?: אין. אבל אהוב יש.
חברים הכי טובים: ספיר.ליטל.שיר.אליה.רינה. הכי טובות. יש עוד אבל אין לי כוח לרשום. סרט מצחיק אהוב: ממ.. לא זוכרת. סרט דרמטי אהוב: לא זוכרת. סרט מפחיד אהוב: הצלצול. למרות שהוא לא כל כך מפחיד. סרט אקשן אהוב: לא אוהבת אקשן. ----> הסרטים האהוב עלייי ביותר הם הארי פוטר 3, ושר הטבעות [כולם] ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): פנטזיה, קומדיה, אימה. ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): רוק מעשה הכי אמיץ: ממ.. לחזור הביתה לבד ב-3 בלילה. מעשה הכי מטופש: הייתי חברה של פקצה, איכס! תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: שרוטה אבל בפרופורציה.
מאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: אמ. סלט? המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: עוגת שוקולד תוכנית מצוירת אהובה: בובספוג! תוכנית אהובה: jest see MTV, ראש גדול! ספר אהוב: הארי פוטר. בוקר, ערב או צהריים?: ערב. להתעורר או להרדם?: להרדם. לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: שחבר ישן איתי [חחח.], סתםסתם יש עוד זמן בשביל זה. אז, מסיבת פיג'מות! אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: יש- דנית (19), יניב (13), עידן (9) אוכל מועדף לארוחת בוקר: ממ.. לו'ידעת. כלמיני. אוכל מועדף לארוחת ערב: סלט. אוכל מועדף לארוחת צהריים: לא משנה. העיקר שיהיה טעים. מספר מזל: 7. אות מזל/אהובה: אין. חפץ מזל/אהוב: המפרט הכחול שלי. אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: בן- איתי\תום, בת- מאיה. מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: הייתי זורקת אותו לפח. סתם.. זה התינוק שלי! ולא משנה איך הוא הוא עדיין שלי :] מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אפרד ממנו. היום הכי משמח בחיים שלך: היום שבו הכרתי את אהוב ליבי. היום הכי עצוב בחיים שלך: היום שבו עברתי לגור במודיעין. התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): שנות ה 2000. :) התקופה השנואה: התקופה שהנשים היו לובשות שמלות מפחידות.

LiiMoRiT

New member
שלי....

שם: לימור גיל: 13 תאריך לידה: 17.11.91 ישוב: קרית אונו תחביבים: יש הרבה...בעיקר חברות וצופים מאכל מועדף: פנקיק מאכל שנוא: סטייק תכונות חיוביות: לאדעת תכונות שליליות: לאדעת חבר-יש/אין ומי?: אין חברים הכי טובים: דניאל שירן ורד שירז מאיה אלמוג עדן תמי ושחר...כן יש הרבה.. סרט מצחיק אהוב: מת לצעוק 1 2 3 ויש עוד כמה.. סרט דרמטי אהוב: לא אוהבת דרמה סרט מפחיד אהוב: הצלצול סרט אקשן אהוב: מהיר ועצבני 1 ו 2 ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): קומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): מוזיקה עברית מכול סוג.. תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: אי-אפשר בכזה קצת מילים....אולי אוהבת לצחוק?? המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: עוגה...לא מבשלת המון.. המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: עוגה... תוכנית מצוירת אהובה: ממ...פוקימון?? לא רואה הרבה מצוויר תוכנית אהובה: שנות השבעים פלורנסינטה וראש גדול (איך לא??) ספר אהוב: אין.. בוקר, ערב או צהריים?: צהריים להתעורר או להרדם?: להירדם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: יש, 2, אבי מאי אוכל מועדף לארוחת בוקר: ביצת עין אוכל מועדף לארוחת ערב: שניצל + צ'יפס אוכל מועדף לארוחת צהריים: בורקס...פחח...לאדעת מה שיש אוכלים מספר מזל: 2 אות מזל/אהובה: ל' חפץ מזל/אהוב: התמונות של כול החברות וידידים שלי... אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: בת- גאיה בן-אליאב מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: הייתי מגדלת אותה כיאלו היא לא...זה לא ממש צריך לשנות לי... מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אין לי מושג... היום הכי משמח בחיים שלך: יומולדת היום הכי עצוב בחיים שלך: כשסתבא שלי מתה התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): עכשיו...היום.. התקופה השנואה: אין..

talbloomcarter

New member
אוקיי הנה התשובות שלי..

שם: טל גיל: עוד 3 חודשים 14 תאריך לידה: 18/3/1991 ישוב: שוהם תחביבים: מוזיקה, לטייל, לראות טלוויזיה ועוד.. מאכל מועדף: אממ פתיתים מאכל שנוא: דג תכונות חיוביות: אממ.. שיש לי סבלנות לאנשים תכונות שליליות: שאני נורא רגישה.. חבר-יש/אין ומי?: אין כרגע חברים הכי טובים: מור (דרך אגב היא פה בפורום...) סרט מצחיק אהוב: אמממ 12 במחיר 1 סרט דרמטי אהוב: דרמטיים אני לא אוהבת אז אני ארשום משו אחר.. טרויה סרט מפחיד אהוב: אני לא אוהבת סרטים מפחידים ממש.. סרט אקשן אהוב: אינדיאנה ג'ונס ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): קומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): הכל מעשה הכי אמיץ: לא יודעת... מעשה הכי מטופש: כנ"ל תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: חח אין לי מושג (יצא באמת ארבע מילים...) המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: אורז
המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: חביתה (אני לא בשלנית גדולה...) תוכנית מצוירת אהובה: יש הרבה.... אני אוהבת ניקולודיאון... חח תוכנית אהובה: פלורסיינטה וראש גדול ספר אהוב: סודות נעורים בוקר, ערב או צהריים?: ערב להתעורר או להרדם?: להרדם! לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: שניהם אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: יש לי אח אחד בן 8 אוכל מועדף לארוחת בוקר: צ'יריוס אוכל מועדף לארוחת ערב: חביתה אוכל מועדף לארוחת צהריים: מה שאמא שלי מכינה.. מספר מזל: 8 אות מזל/אהובה: א' חפץ מזל/אהוב: המחזיק מפתחות שלי עם התמונה שלי ושל אחי אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: אממ אין לי מושג... מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: הייתי מגדלת אותו... זה הילד שלי! מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: הייתי רוצחת אותו... חחח סתם.. הייתי זורקת אותו לעזאזל היום הכי משמח בחיים שלך: שאחי נולד היום הכי עצוב בחיים שלך: שחברה שלי עזבה לאמריקה ושסבתא שלי נפטרה.. התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): התקופה של עכשיו.. התקופה השנואה: אין לי מושג!

1dana1

New member
../images/Emo15.gif שלי ../images/Emo70.gif ../images/Emo15.gif

שם:דנה גיל:13 תאריך לידה:26.1 ישוב:ראשון.. תחביבים:מחשב..טלווזיה..לרקוד לשיר... מאכל מועדף:פתיתים ואורז... וציפס.. מאכל שנוא:שקשוקההה יאקקק תכונות חיוביות:אוהבת לעזור ומבינה. תכונות שליליות:כוססת ציפורנים ולפעמים חוצפנית ...חחח חבר-יש/אין ומי?:יש... השם חסוי.. חברים הכי טובים:סיגל ואורטל סרט מצחיק אהוב: א... כולם !! סרט דרמטי אהוב: לא רואה דרמטים סרט מפחיד אהוב: כנ"ל סרט אקשן אהוב:כנ"ל ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומיי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):הכל חוץ ממזרחית.. מעשה הכי אמיץ: חחח יש הרבה.. אבל פעם התחצפתי למנהלת ואפילו קיללתי אותה מול כל הכיתה..חחח מעשה הכי מטופש: הייתי במסיבה ואני היחידה שרקדתי באולם חח תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: אוהבת את הראל סקעת !! טחחחחח המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: עוגת שמרים.. המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: עוגת מוקה וניללל ממממממ תוכנית מצוירת אהובה: לא רואה מצוירים תוכנית אהובה: ראש גדול חח פלוריסיינטה.. ספר אהוב: גלי.. בוקר, ערב או צהריים?:צהריים להתעורר או להרדם?:להתעורר לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: מסיבת פיג'מות !!!!!!!! אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:יש 2 מעצבנים.. בנים.. יוסי ולירן אוכל מועדף לארוחת בוקר: קורנפלקס אוכל מועדף לארוחת ערב: פיצה אוכל מועדף לארוחת צהריים:אורז מספר מזל:3 אות מזל/אהובה:ד' חפץ מזל/אהוב: שרשרת.. אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:החלום שלי זה שיקראו לבת שלי קשת. מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: מה לעשות! זה אחד הפחדים שלי.. מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אוי אוי אוי.. אכסח להם תצורה !!!! היום הכי משמח בחיים שלך: כשפגשתי את הראלוששששש היום הכי עצוב בחיים שלך: המון ימים...! התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): אה.??!?!?!! התקופה השנואה:לפני שנה בחודש מרץ כלום לא עבד לי כמו שצריך !!

../images/Emo13.gif

שם:אורנית גיל:13 תאריך לידה:9.9 ישוב:קריות תחביבים:לראות ראש גדול
,לגלוש,להתכתב מאכל מועדף:פיצה מאכל שנוא:לא יודעת תכונות חיוביות:ממ...לא יודעת תכונות שליליות:רגישה מידי! חבר-יש/אין ומי?:אין חברים הכי טובים:גלי,דניאל,מור,ספיר סרט מצחיק אהוב:ממ... סרט דרמטי אהוב:ממ.. סרט מפחיד אהוב:לא אוהבת סרטים מפחידים סרט אקשן אהוב:כנ"ל ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):רומנטי וקומי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):ישראלי וספרדי מעשה הכי אמיץ:ממ.. מעשה הכי מטופש:ממ.. תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:אני אורנית המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:לא מבשלת LOL המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:כנ"ל תוכנית מצוירת אהובה:ארתור תוכנית אהובה:פלור' ספר אהוב:ממ..כל מיני בוקר, ערב או צהריים?:בוקר להתעורר או להרדם?:להתעורר לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:לבד אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:יש ,4 אוכל מועדף לארוחת בוקר:קוראסון אוכל מועדף לארוחת ערב:ביצה עם עגבנייה וגבינה אוכל מועדף לארוחת צהריים:פסטה ושניצל מספר מזל:3 אות מזל/אהובה:ממ..לא יודעת נראה לי א חפץ מזל/אהוב:אין אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:אור,עדי היום הכי משמח בחיים שלך:שאני מקבלת ציון טוב היום הכי עצוב בחיים שלך:שאני מקבלת ציום לא טוב חחח סתם כשמודיעים לי בשורה עצובה התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):לא יודעת התקופה השנואה:כנ"ל

עונה נה נה נה גם אני ני ני!! קראוו!

שם:מורן
תאריך לידה:תאריך קדוש חסוי!! ישוב:רמלה תעשייות פיתוח!! תחביבים:טלפון,חברות,לבלות, איסיי,לרקוד וכו'
מאכל מועדף:פיZzZה ושוקולדד יאמיי
מאכל שנוא:דגים בעע
תכונות חיוביות:חברותית,מצחיקה,כנה וכו'..
תכונות שליליות:קנאה ורכלנותת!!
חבר-יש/אין ומי?:אין!!!
חברים הכי טובים:בתאל,עידן,מור,יהב,אלי וכו'...
סרט מצחיק אהוב:גראפיל חיחיחיחי
סרט דרמטי אהוב:המסע ל'חלוםם!
סרט מפחיד אהוב:אני רובוט {סבתא ש'ך חיחי}
סרט אקשן אהוב:=>אני לא אבוגבר<= סתאאאם אין!!
ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):מסהה??
ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):היפ-הופ פופ שולטט
מעשה הכי אמיץ:מי זוכר
מעשה הכי מטופש:בשפעע חיחי
תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:אני הכי מושלמת שיש! ! !
המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:צי'פס יאמיי
תוכנית מצוירת אהובה:טום וג'רי
תוכנית אהובה:פלוריסינטה וראש גדול {{דהה}}
ספר אהוב:מי קורא טחחח.??
בוקר, ערב או צהריים?:בוקר
להתעורר או להרדם?: להתעורר!!
לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:חברה בסביבה הכיי הכיי טופפ!!
אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:אח נאור בן תשע
אוכל מועדף לארוחת בוקר:בורקסס יאמיי
אוכל מועדף לארוחת ערב:ה---כ---ל!! אוכל מועדף לארוחת צהריים:קוסקוס/צ'יפס/שניצל מספר מזל:8 אות מזל/אהובה:מ' חפץ מזל/אהוב:מח/|\ב אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: אור/דורין/אליאן/שיר אם זה בן אז עוד לא חשבתי
מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: חס וחלילה טפו טפו טפו
מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?:כמו שכל בת אחרת הייתה עושה!! היום הכי משמח בחיים שלך:
תבינוו---->>
היום הכי עצוב בחיים שלך: שלא נדע!!
התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): מזהה??
התקופה השנואה:בלא נדעע1!!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifהתשובות שלי../images/Emo41.gif

למרות שזה החידון שלי, גמני רוצה לענות על השאלות
שם: הילה אבוקסיס גיל: 15.4 תאריך לידה: 06.08.89 ישוב: פ"ת תחביבים: טיוי, מחשב, אינטרנט, טיפוס, ציור, שירה, ריקוד, מוסיקה, משחק מאכל מועדף: ג'אנק פוד וספגטי מאכל שנוא: חצילים, ברוקולי, פטריות תכונות חיוביות: מופנמת, שנונה, מצחיקה, חברמנית תכונות שליליות: עקשנית וחסרת סבלנות חבר-יש/אין ומי?: כן, אמיר חברים הכי טובים: מלי, ג'סיקה, ספיר, עמרי, עינב, לירון ו...יש עוד! סרט מצחיק אהוב: טרילוגיית אמריקן פאי ומת לצעוק סרט דרמטי אהוב: סודות יה-יה סרט מפחיד אהוב: יעד סופי+יעד סופי2, הצלצול סרט אקשן אהוב: המלאכיות של צ'רלי1+2 ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...): קומדית נעורים/שרוטה ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..): גלאם, פופ ודאנס(או טראנס או האוס, כל השלישיה) מעשה הכי אמיץ: מצאתי את אחותי בבית נטוש ומפחיד מעשה הכי מטופש: המקרה הדפוק עם התמונות בפורום תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: ה'חברמנית' של כולם! המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם: עוגת קיפסקי (עם ביזה) המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם: שניצל קיפסקי תוכנית מצוירת אהובה: סטריפרלה תוכנית אהובה: ראש גדול ספר אהוב: קומיקס זבנג בוקר, ערב או צהריים?: בוקר להתעורר או להרדם?: להרדם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?: מסיבת פיג'מות אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?: 2 אחיות-לינת (18) ועינב (11), אח-עמרי (21) אוכל מועדף לארוחת בוקר: קורנפלקס אוכל מועדף לארוחת ערב: ספגטי אוכל מועדף לארוחת צהריים: אוכל של אימא ומרק ירקות מספר מזל: 8 אות מזל/אהובה: ל' חפץ מזל/אהוב: שרשרת המזל שלי אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?: בת-מיתר או אלין, בן-אריאל או עופר מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: הייתי נותנת לו/לה את החינוך הטוב ביותר ונותנת לו חום מהלב יותר מכל תינוק אחר! מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?: אפרד ממנו ואנסה להסיט אנשים נגדו שיבין היום הכי משמח בחיים שלך: הבת מצווה ואיך שאחותי נולדה! היום הכי עצוב בחיים שלך: סבא מת.. התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..): האייטיז התקופה השנואה: האבן ושנות השלושים (הרבה מלחמות ופיגוריסטיות) אז..זהו

karin 2004

New member
שאלון

שם:קארין גיל:14 תאריך לידה:19.8.90 תחביבים:לשמוע מוזיקה לרקוד...וללכת לקן מאכל מועדף:אני אוכלת הכללללל והרבה! מאכל שנוא:רק קרמבו ואיברים פנימים תכונות חיוביות: מצחיקה... תכונות שליליות:עצבנית חבר-יש/אין ומי?:יש אוהד! חברים הכי טובים:גל גריני קוק באבא וברוך1 סרט מצחיק אהוב:יש הרבה כל קומדיה רומנטית בעיקרון סרט דרמטי אהוב:טיטאניק סרט מפחיד אהוב:פסיכו ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):קומי רומנטי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):רוק!!111 אבל בעיקרון הכל תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים: מצחיקה וחברותית המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:מי מבשל שיבשלו לי המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם:ממ כנל תוכנית מצוירת אהובה:דרדסים שולטים תוכנית אהובה:שיר שלנו ראש גדול המורדים ופלוריסינטה ספר אהוב:סודות נעורים בוקר, ערב או צהריים?:ערב להתעורר או להרדם?:להרדם לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:עם חבר/ה אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:4 אוכל מועדף לארוחת בוקר:קורנפלקס או דני אוכל מועדף לארוחת ערב:הכל אוכל מועדף לארוחת צהריים:הכל מספר מזל:7 אות מזל/אהובה:ג חפץ מזל/אהוב: טרול אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:יובל רוני תום דניאל מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?: מתנהגת כרגיל מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?:הזרוק אותו והרביץ לובי לו בוגדים היום הכי משמח בחיים שלך:ההופעה של המורדים היום הכי עצוב בחיים שלך:שמישו קרוב אלי מת התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):70'S התקופה השנואה:ממ בצפר!

אני חדשה- עניתי על השאלון כנסווו-->

שם:ספיר גיל:16 תאריך לידה:10.12 ישוב:תל אביב תחביבים:ללכת עם דור- חבר שלי לכל מני מקומות ולהצטרפט הכי טוב..חח.. מאכל מועדף:פיצה מאכל שנוא:דגים-איכסססס תכונות חיוביות:אמיתית,ופותחת את הלב ואומרת לבן אדם את כל מה שאני חושבת עליו.. תכונות שליליות: קצת סנובה.. חבר-יש/אין ומי?:יש קוראים לו: דור.. חברים הכי טובים:מור, בר, שני-- > הכי הכי.. סרט מצחיק אהוב:מת לצעוק 3 סרט דרמטי אהוב:לא אוהבת..חח.. סרט מפחיד אהוב:מלתעות סרט אקשן אהוב:לא אוהבת.. ז'אנר סרטים אהוב (קומי, דרמטי...):רומנטי ז'אנר מוסיקה אהוב (פופ, רוק, היפ-הופ..):הכלללל מעשה הכי אמיץ:הייתה לי חברה שבגדה בחברות בינינו והיא כמעט נפלה במצדה(בטיול שנתי כיתה ז) והצלתי אותה.... מעשה הכי מטופש:דור(חבר שלי) אהב אותי לפני שנה ואני גם אותו ובגלל שסיפרו לי סיפורים עליו אז אמרתי לו שאני שונאת אותו.. והחמצתי חצי שנה.. אחרי חצי שנה נהיינו חברים וגיליתי שכל מה שסיפרו לי עליו ממש אבל ממש שקרים... תאר/י את עצמך ב-1 עד 4 מילים:פשוט מושלמת.. המאכל הכי מסובך שבישלת אי-פעם:לא מבשלת המאכל הכי טעים ואהוב שבישלת אי-פעם מלווח תוכנית מצוירת אהובה:סברינה וארתור...חחחח...איזה ילדותית אני...חחח... תוכנית אהובה: רובי ספר אהוב:אני וספרים לא ממש חברים טובים??!!.. בוקר, ערב או צהריים?:אני האישה של הלילה... להתעורר או להרדם?:אותו דבר.. בכל מצב אני מרגישה מושלמתתת לישון לבד בבית או שחבר/ה תישן/ישן איתך/מסיבת פיג'מות?:עם החבר.. אחים/אחיות-יש/אין-כמה ומי?:1 אח בן 12 ו1 אחות בת 7 אוכל מועדף לארוחת בוקר:קורסון אוכל מועדף לארוחת ערב:מה שבא לי באותו רגע אוכל מועדף לארוחת צהריים:מה שבא לי לאותו רגע מספר מזל:8 אות מזל/אהובה:ת חפץ מזל/אהוב:שרשרת שלי{שחבר שלי דור הביא לי}.. אם נולד/ה לך בן/בת, איך היית קורא/ת לה/לו?:בת: בר בן: דור מה היית עושה אילו היה/היתה נולד/ת לך תינוק/ת מוגבל/ת?:הייתי מגדלת אותו\ה בדיוק כמו שהייתי מגדלת תינוק אחר..... מה תעשה/י אם חבר/ה שלך בגד/ה בך?:יעיפ לו כאפה ולא ירצה לראות אותו יותר בחיים.. היום הכי משמח בחיים שלך:היום שחבר שלי הכריז מול כולם שהוא אוהב אותי היום הכי עצוב בחיים שלך:שגחיליתי שהחברה הכי טובה שלי(לשעבר) זבלל ובוגדתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת........!!!!!!!!! התקופה האהובה (אייטיז, סיקסטיז, האבן..):לא יודעת.. התקופה השנואה: לא יודעת..!!

למעלה