שאלון יום פעילות

../images/Emo41.gifשאלון יום פעילות../images/Emo41.gif

אגב, אם אני לא פותחת- גם לכם מותר לפתוח. :] שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף: כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: שילמתם כבר דמי בוגר? האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב? מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

assafein

New member
שלי כנראה../images/Emo3.gif

שם: אסף שכבה: שביעיסט סניף: נילי-נעלה.. תפקיד: מדריך ה'.. מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? ראשון איך עבר יום הפעילות? היה אחלה.. צריך עוד להתחבר לראש של הסניף... באיזה שעה הגעת לסניף? 3 וחצי.. באיזה שעה עזבת את הסניף? משהו כמו 8:45 כי ההורים לחצו
כמה חניכים היו היום בסניף? אין לי מושג... אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף: שיחה עם חניכה: היא: "למה אתה במכבי?" אני: "למה לא?" היא: "כי מכבי זה רק של בנות"
כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אממ 9 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: נמנע מלענות
שילמתם כבר דמי בוגר? לא דיברו איתי על זה.. האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב? אממ לא שידוע לי.. מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ה' כמה חניכים הגיעו? מעל 10 לדעתי... כמה נרשמו לסניף? אין לי מושג
איזו פעולה העברתם? אני בעיקר שמרתי על שקט מה היה בפעולה? כל מיני.. בעיקר בנות שאוהבות לדבר.. איך היא עברה? יחסית חלק... צרפו את הפעולה אם היא במחשב. לא במחשב... איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הקווא קווא עם השוקולד.. הבאתם מושמוש? לא.. במידה וכן- צרפו תמונה:---- נהנתם בפעולה? בעיקר הראה לי שהדרכה יכולה להיות כיף(לעומת הרושם שהיה לי כחמשוש
) תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): לא אצלי.. משהו להוסיף: לא משהו מיוחד...

Rioter

New member
אומייגאד, מה???

אתה מדריך בנילי??? יאאאאאאאאאאאאאאאאא. יאאאאאאאא. |מאושרת מאושרת מאושרת| מה פספסתי?!

assafein

New member
לא...(ההודעה מכוונת גם לשיר)

מדריך ח' רציתי להיות כשהיינו אמורים להיות סניף נעלה... ברגע שעברנו לנילי(כי לא היה סיכוי שנצליח להרים סניף בנעלה) קיבלתי את התפקיד שנתנו לי בהדרכת ה' עם עוד חמשושית..

assafein

New member
פשוט...

מורחים שוקולד על הידיים של החניכים... אחר כך אפשר להוסיף על זה חוקים כמו מי שנפסל מורחים לו קצת שוקולד על הפנים וכאלה.. השוקולד נועד בעיקרון כדי למקסם את ההנאה מהמשחק

שי559

New member
אני!!

שם: שי שכבה: שישית סניף: ראשון מערב תפקיד: סדנאות מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? שלישי איך עבר יום הפעילות? מצוין באיזה שעה הגעת לסניף? שלוש וקצת... באיזה שעה עזבת את הסניף? שמונה וקצת... כמה חניכים היו היום בסניף? 25 אבל חשבתי שלא יבואו בכלל בגלל הגשם אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: נועה... (נוני וזהו). ילדה אחת בכתה והיא ואני באנו לעזור לה, אני הלכתי די בהתחלה וכשחזרתי בסוף ראיתי ילדה מחייכת, שמחה ומעודדת והכל תודות לנועה. ושלא נדבר על עדי שקמה בסוף... ושוב נועה הלכה אליה. איזה נשמה.. שילמתם כבר דמי בוגר? כן האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב? היה ביום שבת... מדריכים>> לא מדריך... תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): אני זוכר שצילמתי את נועה ופלדמן במצלמה של פלדמן אז כנראה שיש, תנסו את פלדמן. :] משהו להוסיף: שום דבר מיוחד

Kobi2402

New member
לא חידשת.....

כולם ידעו שנועה היא מקסימה ונשמה......... נועה גם יודעת איך לתקשר עם ילדים.......

orlupo

New member
יום פעילות מפתיע במיוחד...../images/Emo2.gif

שם: אור שכבה: שישיות או לא להיות! סניף: ראשון לציון תפקיד: מדריך אקי"ם מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? שלישי [אתמול]... איך עבר יום הפעילות? ממ מבחינתי משעמם... בכללי היה מעולה... באיזה שעה הגעת לסניף? 3 באיזה שעה עזבת את הסניף? 19:45 משהו כזה.. כמה חניכים היו היום בסניף? בסביבות ה-130... בהחלט מצויין בהתחשב בזה שהיה גשם וזה יום שלישי...
אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף: התחילו החזרות לפסטיגל... כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 5 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: מאיפה לי... שילמתם כבר דמי בוגר? כן האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב? מתוכנן פסטיגל ב-1/12... ומתוכננת תהלוכת לפידים ב-4/12... מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? אקי"ם... כמה חניכים הגיעו? לא הייתה פעולה... יש רק בימי שישי.. לכן קיצרתי הכל... תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

בוגרי הברזל להתפקד

שם:שירלי שוט שכבה:שמיניסטית סניף:ראשון מערב תפקיד:מדריכה ומזכירה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שלישי איך עבר יום הפעילות?היה מגניב ממש באיזה שעה הגעת לסניף?3 באיזה שעה עזבת את הסניף?8 וחצי כמה חניכים היו היום בסניף?25 אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף:העברתי פעולה לכל החניכים ודיברתי איתם בדיבורית כמו בצוות בידור,זה היה ממש מגניב! כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10:10!!!!! אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות:לא יודעת שילמתם כבר דמי בוגר?150 וצריך עוד 150 לקראת סוף שנה האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב?היה..לא הייתי כי היה טיול שמיניות=\ מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך?ג' ד' כמה חניכים הגיעו?7? כמה נרשמו לסניף?7 איזו פעולה העברתם?זה"ב מה היה בפעולה?פעולה סניפית על זה"ב. איך היא עברה?מצוין צרפו את הפעולה אם היא במחשב.היא לא..כי לא שמרתי את השינויים. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר?אמממ הכללל הבאתם מושמוש?לא במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה?ממש תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):פלדמן... משהו להוסיף:|סלינק| ראשון מערב אני אוהבת אתכם סניף יקר שלי.פשוט מאוהבת!

Rioter

New member
יאללה, גמני.

שם: שיר (AKA פלדמן)
שכבה: שישיות
סניף: ראשון מערב
תפקיד: רכזת סדנאות
מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? אתמול, שלישי
איך עבר יום הפעילות? גשום, קריר וכיפי
באיזה שעה הגעת לסניף? 15:15 בערך?
באיזה שעה עזבת את הסניף? סביבות 9 הייתי בבית
כמה חניכים היו היום בסניף? כמעט 30!! וזה מדהים. הימרתי שלא יבוא אף אחד, בגלל הגשם..
אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף: הייתה פעולה לכל החניכים יחד - הם ממש נהנו. כל הצוותים עבדו.. היה כיף פשוט.
כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 9
אייקון שמתאר את יום הפעילות:
|איקון של מעיל נטוש|
הבוגר של יום הפעילות: ענברי (שהצטרפה לישיבת סדנאות), שירלי (שהעבירה את הפעולה כמו גדולה!) ושי (שהצטרף לצוות צבע)
שילמתם כבר דמי בוגר? עוד לא.
האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב? היה, בשבת
תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): יש לי במצלמה, וגם קובי צילם
משהו להוסיף: מערבבבבבב.
יש לנו את הרכזת הצעירה הכי שווה בעולם!! ונועה, בהצלחה בפעולה מחר.
קטנטן עליך.

שלי

שם:דן שכבה:שביעיות סניף:ראשון מערב תפקיד:טכני מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שלישי איך עבר יום הפעילות?נחמד באיזה שעה הגעת לסניף?ארבע ורבע באיזה שעה עזבת את הסניף?שמונה וקצת כמה חניכים היו היום בסניף?25(?) אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף:ישיבה ראשונה עם הטכני. כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 7 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: שילמתם כבר דמי בוגר?כן האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב?היה בשבת. תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):שיר... משהו להוסיף:

למעלה