שאלון יום פעילות

yaelula94

New member
גםם אני ../images/Emo13.gif

שם: יעלל שכבה: חמישיותת =] סניף: נילי-נעלה (בשביל אסף) תפקיד:מדריכת ו' כפרות עליהםם מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?ראשון.. איך עבר יום הפעילות?פסדר אני יודעת.. באיזה שעה הגעת לסניף?חמש.. היה לי רופא שיניים לפני באיזה שעה עזבת את הסניף?אמממ.. ספיר?! כמה חניכים היו היום בסניף?בסביבות ה-30 אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף:חניכות כתבו על כל הקיר של החדר פעילות "כיתה ו' אימפריה" כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: נראלי 9 אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות:גבסו!
סתם כי היא הייתה ממש חמודההה שילמתם כבר דמי בוגר?אין דמי בוגרר... האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב?יש תהלוכת לפידים יום לפני המירוץ הארצי מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך?ו' כמה חניכים הגיעו?10 כמה נרשמו לסניף?... איזו פעולה העברתם?פעולת מערך מספר ארבע מה היה בפעולה?לא היה כל כך כי ז' הפריעו איך היא עברה?לא משו :-\ צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר?חח שהחניכים כתבו מכתבים בשביל נופר... הבאתם מושמוש?נופ. במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה?לא משו תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף: ספיר, אסף, אני סמוקההה גאהה! ולא שמתי היום סומק
ספיר הקולה במקרר XDDD

L I L O C H

New member
אני מסכימה../images/Emo45.gif

זהו לא יעזור לך עכשיו... כולם אומרים את זה
אין לך לאיך ולאן להתחמק..

yaelula94

New member
חחחחח

אני תמיד צודקתת! שיר את הדבר הכי שולט שיששש
וכולם אומרים את זה :]

orlupo

New member
את לא יודעת שאסור להתווכח עם יעל?../images/Emo2.gif

אצלי זה נגמר רע...

גמני עונה!!!

שם:ספיר שכבה:שישיות!!! סניף:נילי-נעלה(לא לקפח את אסף)
תפקיד:מדריכה ד'!
מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?ראשון איך עבר יום הפעילות?אחלה בחלה! באיזה שעה הגעת לסניף?2:30 באיזה שעה עזבת את הסניף?אממ 8:30 בערך?יעל?? כמה חניכים היו היום בסניף?לא יודעת אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף:כתבו גם עליי כתובת נאצה! אה ונתתי לאסף כאפה!
כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10:9 אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות:אממ לא יודעת..... שילמתם כבר דמי בוגר?אין בסניף האם אתם מתכננים טיול סניפי לזמן הקרוב?מירוץ לפיד ישובי!!! מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך?ד'!
כמה חניכים הגיעו?4 בנים! שברתי שיא פעם ראשונה שיש בסניף נילי פעולת בנים!
כמה נרשמו לסניף?לא פתחנו הרשמה. איזו פעולה העברתם?מערך מרוץ לפיד ארצי פעולה 4 מה היה בפעולה?החניכים דמיינו שהם סופרמן!
איך היא עברה?נחמד... צרפו את הפעולה אם היא במחשב.לא במחשב איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר?החניכים היו צריכים לחשוב שהם סופרמן ולתאר מה הם רואים!
הבאתם מושמוש?כן לא צילמתי...אבל הבאתי להם את הסיפור שיש בסוף הפעולה כתוב יפה על בירסטולים
במידה וכן- צרפו תמונה:------ נהנתם בפעולה?כן די תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):יש אבל החניכים ביקשו שאני לא יראה את התמונות שלהם... משהו להוסיף: יעל אני אוהבת את הקולה קרה קרה!XDDDDDDD

למעלה